Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze w ramach ćwiczeń

Polecane posty

Gość gość
wrozko kiedy dzisiaj tutaj bedziesz? I czy mozna nie podawac wieku, tylko imie i znak zodiaku? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, ze jeżeli sen mnie nie weźmie to tak jak wczoraj :) Można podać imie/ksywke i znak zodiaku jak najbardziej, choć wiek tez dużo mi daje bo jeżeli wróżę z kart tarota i wychodzi mi np.giermek który symbolizuje młode osoby - a nie wiem ile lat ma osoba , ktorej wróżę , mogę to zinterpretować jako wiadomość czy inna osobę, młodsza od pytajacej/ego i tak naprawdę może się trochę zmienić sens,i interpretacja wróżby. Mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi i do czego potrzebuje danych :) podobnie z imieniem..Dobrze podawać właściwe prawdziwe imię bądź takie które jest wam bliskie i jesteście jakoś z nim związani... :) Jeżeli będą 2 Moniki , Wodniki w temacie to muszę mieć jakiś punkt zaczepienia zeby trafić z wróżba do właściwej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się z Tobą kontaktować tylko tutaj? Czy też prywatnie, na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajmnicza kobieta 02.12.91 i on styczeń 84r. jak postrzegac te znajmosc? co on do mnie czuje? (czy w ogole cos czuje?) czy on mysli o mnie czesto? jak dalej bedzie wygladac ta znajmosc? czy on moze mnie jakos skrzywdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tutaj :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza Sylwia z wczoraj. Dziękuję za wróżbe, ale nic się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota, lew, 28 lat. Jestem sama. Proszę o wróżbę w sprawie uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaa1996
Alicja 19.11.1996 prosze o wrozbe w sprawie uczuc. Mam partnera niestety rozstajemy sie. Czy dac mu szanse czy ukladac zycie na nowo? On 31.01.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ja przepowiem przyszłość pani tarocistce? Otóż moja droga, spodziewaj się potężnych problemów duchowych z opętaniem. Wróżę Ci długą przygodę, pełną wrażeń z księdzem egzorcystą i to nie będzie nic miłego. Będzie bolalo, śmierdziało, pluło. Podobnie wróżę osobom, które z Twoich usług korzystają. Niewiedza nie usprawiedliwia głupoty. A trzeba być ostatnim durniem, żeby wierzyć, że karty mogą coś odkryć z przyszłości. To zawsze działanie demonów! Zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinwodnik
Marcin, wodnik ,30 lat ,18 luty prosze i wróżbe miłosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba mi pożal się boze moralizatorow - kto bez winy niech rzuci kamieniem - a tak na marginesie, wszystko co źle użyte może spowodować krzywdę . Ja się staram ze swojej strony podejśc poważnie do kart, jednocześnie nie zawierzajac im swojego losu i często radzę innym , by zachowali dystans . Jeżeli ktoś jest naiwny,niepowazny,niepełnoletni czy z problemami-nie powinien zgłaszać się po wrozbe. Każdy to robi na własną odpowiedzialność. Ja nikogo nie zmuszanie, ludzie sami przychodzą a ja mówię co widzę , chyba że ktoś sobie nie życzy i uprzedza , ze nie chce wiedzieć złych rzeczy to pomijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie te wrozby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie zmuszam. Wroze na bieżąco , dziś powroze 3 osobom i na tym koniec. Sylwia dziękuję za zwrotna wiadomość, ale tak jak pisałam to tylko ćwiczenia więc jakaś część mogła się nie sprawdzić, reszty sama nie zweryfikujesz. Zapraszam więc 3 osoby , średnio dla jednej poświęcam 20 min. Tylko proszę o wpisywanie się dopiero gdy skończę wrozyc jednej osobie,potem następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz 15.10.79 kiedy bede bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Panna 40 lat on Rak 49 lat - czy mamy przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może należałoby zadać pytanie w stylu jak karty widzą moją najblizsza przyszłość w sferze finansowej , bo skad pewnosc ze bedziesz ? Pytania tez trzeba dobrze formułować dlatego pomijam , powroze osobie niżej. Jeżeli zmienisz pytanie to przypomnij się po tej wrozbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 35, rak. Jak u mnie dalej w sferze finansowej/zawodowej. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja Panna 40 lat on Rak 49 lat - czy mamy przyszłość? Nie wiem jak się zwracać to może po prostu Pani :) Pokazuje mi się z Pani strony jakieś rozczarowanie, moze zle przeżycia - czy jest Pani w związku małżeńskim lub jest inny powod bo mi tutaj wychodzi narazie potajemny związek z tym mężczyzna? Trzeba wyjasniac nieporozumienia, bo mogą być powodem wygaśnięcia uczuć. Jezeli nie bedziecie tracili wiary w szczerosc uczuc, będziecie wyjasniali nieporozumienia ,nie kierowali się emocjami i nie pozwalali być ktoś z zewnątrz się wtracal to widać stabilizację, odejście kłopotów. Zaznacza się kobieta po stronie tego mężczyzny i jego nieufność, moze jakiś pośpiech, ponaglanie, strach przed samotnością. Ta relacja wymaga czasu - możliwe spełnienie, dobry zwiazek,stabilny dom, sielanka ale droga do tego raczej nie będzie uslana różami. Jednak jest potencjał :) Poza tym pokazuje mi się u Pani wyjazd rehabilitacyjny, rekreacyjny , cóż w ten deseń. A po stronie Pana Raka dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz pisze (po poscie) - Marta, 35 raka - co dalej u mnie w sferze zawodowej/finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Panna to ja, w małżeństwie które właśnie sie rozpada, Rak tez w związku - to co nas łączyło musiało sie skończyć. Na razie nie możemy być razem ale wierze ze kiedyś to będzie możliwe. Bardzo trafna wróżba, dziękuję. Ja będę na niego czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaa1996
Alicja 19.11.1996 sfera uczuciowa z mezem 31.01.1994 rozpadajace sie malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Marta 35, rak. Jak u mnie dalej w sferze finansowej/zawodowej. Dziekujegość wczoraj To jeszcze raz pisze (po poscie) - Marta, 35 raka - co dalej u mnie w sferze zawodowej/finansowej X Marto, położyłam krzyż celtycki ( użyłam kart tarota ) pozwól ze zamieszczę rozkład wraz z wylosowanych kartami ; Oto, co wyszło : O co w tym chodzi - Koło fortuny wyczuwasz zmiany To przeszkadza - Cesarzowa hm może to, ze wychodzisz z założenia ze to do Ciebie mają przychodzić? Może też Twoja niezlomna postawa i spokój nie sprzyjają To wiesz i rozpoznajesz - Kapłan ze musisz zachować zimną krew, wykazać się wiedzą ,doswiadczeniem To wyczuwasz 6 bulaw ze i tak pokonasz przeszkody , osiągniesz sukces choc może być opóźniony To doprowadziło do sytuacji 10 bulaw zbyt wiele obowiązków? Ważna jest właściwa ocena sytuacji Tak się potoczy : paź denarow Przed Tobą nowe doswiadczenia zawodowe, uważaj by przez luźne podejście nie stracić szansy Tak to będziesz widzieć Sila Jesteś pewna siebie i tego, ze uda Ci się osiągnąć sukces Tak wygląda otoczenie : śmierć - cóż pustka ale to konieczne by nabrać dystansu Tego pragniesz lub boisz się :8 pucharów Boisz się zamknąć Stare sprawy i przejść przez bramę do nowego,niesprawdzonego Taki będzie wynik : Umiarkowanie Nie będzie źle, raczej tak po środku w dobrym kierunku; możesz mieć uczucie utraty gruntu pod nogami,ale jest Ci to potrzebne.to swego rodzaju lekcja. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wrozbe ;.) Zgadza sie w 100% Stracilam prace (smierc) i obecnie zmieniam profil zawodowy (8 pucharow), co potwierdzaja karty kolo fortuny i kaplan (nauka, bo to ta dziedzina, oraz dalej sie doksztalcam). Jestem teraz tez troche na rozdrozu i wszystko sie przeciaga w czasie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i zycze milej nocy ;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za zwrotne odpowiedzi..i zapraszam na wróżby w dniu jutrzejszym :) ciesze sie , ze choć trochę się sprawdza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i wezme sobie pewne rady do serca xxx Zgadza sie jestem zbyt pasywna i na tym trace. A w tych 10 bulawach wyszly problemy zawodowe, zbyt duzo zajec, ogolne przeciazenie xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaszalona
Moniaszalona wczoraj Monika 06.05.1991, poproszę o sfere uczuciową i zdrowotną. Aktualnych mężczyzn w moim życiu i ich wpływ na moje zdrowie, jeśli się tak da. Ponawiam w takim razie prosbe z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik 1992/skorpion Proszę o wróżbę na tematy uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra 14.09.1987r, Emilian 22.08.1984r. Problemy małżeńskie, proszę o wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×