Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze w ramach ćwiczeń

Polecane posty

Gość gośćzdownowazona i powazna
witam. prosze o wrozbe w uczuciach i finansach . data ur 01.09.1985 znak zodniaku panna .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aha i wezme sobie pewne rady do serca xxx Zgadza sie jestem zbyt pasywna i na tym trace. A w tych 10 bulawach wyszly problemy zawodowe, zbyt duzo zajec, ogolne przeciazenie xxxx X Dziękuję za wpis :) Cieszę się gdy czytam ze to czy coś innego się sprawdziło. Jeżeli mogę pomóc to b.chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mogę powrozyc jednej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzdownowazona i powazna
to mi powroz ;-) wsztstko opisalam na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniaszalona dziś Moniaszalona wczoraj Monika 06.05.1991, poproszę o sfere uczuciową i zdrowotną. Aktualnych mężczyzn w moim życiu i ich wpływ na moje zdrowie, jeśli się tak da. BaRDZO PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaa1996
Jeszcze raz prosze :) alicja 19.11.1996 i maz 31.01.1994 sfera uczuciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, nie można włożyć ręki do szamba i się nie pobrudzić! Siedzisz głęboko w tym syfie, nic dziwnego, że nie czujesz smrodu. Z tego co piszesz, dobrze orientujesz się, że dotykasz zła. Nie da się dotknąć zła bez konsekwencji, szatan nie daje żadnej wiedzy ani władzy za darmo. Rachunek przyjdzie do Ciebie prędzej, niż myślisz. I do tych, których w to wciągasz. Skoro jesteś taka uczciwa i twierdzisz , że każdy daje sobie powróżyć na własną odpowiedzialność, to informuj uczciwie, że mają do czynienia z demonami!!! Jesteś odpowiedzialna i za siebie i za tych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna Katarzyna - 22.05.1982 - proszę o sferę miłosną i zawodową :-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj niestety juz nie dam rady powrozyc. Jeżeli tutaj wejdę to będę wrozyla na bieżąco z prostej przyczyny, nie lubię tracić czasu na ludzi, którzy potem nawet nie napiszą, ze przeczytali. :) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana wróżko ja czekam. Gość z wczoraj . Jak będziesz na siłach bardzo proszę o położenie kart. Toksyczne małżeństwo wykańcza mnie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kochana wróżko ja czekam. Gość z wczoraj . Jak będziesz na siłach bardzo proszę o położenie kart. Toksyczne małżeństwo wykańcza mnie coraz bardziej. X Rozumiem, bliska mi osoba tez przez to przechodzi :( Oto wróżba dla Ciebie: Jeżeli chodzi o Twoje uczucia to pokazuje się, ze podświadomie już mogłaś zdecydować o zakończeniu związku, pojawia się tutaj rozczarowanie, moze tez w planach masz jakas podróż, przeprowadzkę ?? Sprawy urzędowe bardziej Ci siedzą w głowie niż uczucia, moze to z tym związana jest ta podróż która mi się pokazuje. Pomyślałam jeszcze ze może was dzielić odległość, albo dopiero będzie. Pokazują się zmiany, coś ruszyło lub ruszy lada moment.. jest też zapisane opóźnienie jakis spraw o rok, dwa , ale wszystko skonczy sie dobrze DLA CIEBIE :) Jeżeli po drodze pojawia się problemy - musisz wiedzieć , żeby się nie załamywać ,wziąć w garść i odzyskać równowagę. Karty radzą by zrobić krok wstecz, przystanac, dokonać przewartosciowania i podjąć decyzję co dalej, w którym kierunku pójść. Nie wiem czy macie dziecko ale na pozycji co laczy/dzieli pojawiła się karta waleta karo. Mogę to zinterpretować jako : -Majetnego kochanka -dziecko -inna młoda osoba -spotkanie , zaproszenie Lub - materialne podejście do życia. Ze strony partnera pokazała się manipulacja uczuciami, nie wiem czy on coś czuje ale nawet jeżeli to nie są to zdrowe emocje i warto się zastanowić nad tym związkiem. Pierwszy krok już uczyniłas,piszac tutaj. Życzę podjęcia mądrej i dobrej dla Ciebie decyzji :) Pokazuje mi sie jeszcze niechec miedzy Wami, ciaza w otoczeniu, a takze sukces , pokonanie konkurencji i proba "przekupstwa" - wygląd na to, ze dostaniesz od partnera drogi prezent. Unikaj klotni z nim. W razie czego służę pomocą na tyle , ile mogę. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też proszę o wróżbę Ja 19 wrzesien '93, on 31 grudnia '90. Co on myśli o mnie i o naszej relacji? Co czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota, lew, 28 lat. Jestem sama. Proszę o wróżbę w sprawie uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana wróżko. Bardzo serdecznie Ci dziękuję za położenie kart. Wiele się zgadza. Ja już bym dawno odeszła tylko dzieciaki trzymają mnie przy tym koszmarze. Zastanawiam się czy karty mogą pokazać czy w końcu uwolnię się od męża. Chodzi tylko o jedno pytanie czy jest on u mojego boku w przyszłości. Bardzo serdecznie Ci jeszcze raz dziękuję. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 14.05. 1970. Leszek 22.08.1973 Czy coś z tej znajomości będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaaa1996
Droga wrozko, pisze juz kolejny raz bo bardzo zalezy mi na tej wrozbie. Nie wiem co bedzie z moim malzenstwem i wszystko dzieje sie bardzo szybko. Ja Alicja 19.11.1996 on 31.01.1994 jeszcze raz bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vardi
Witam. Czy dojdzie do ślubu Vardiego 18.06.1985 i Swietki 13.12.1986 ? I jak potoczy się życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko bedziesz dzisiaj tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie opadne z sił to po powrocie do domu wejdę na godzinkę. Około 23:30 powinnam dac znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pół godziny zacznę wrozyc zaległym skoro nie ma żadnego nowego postu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Aneta, 36 lat, rak. Planuje w tej chwili zaczac wlasna dzialalnosc i chcialabym sie dowiedziec czy oplaca sie inwestowac czas i energie w to przedsiewziecie. Czy moj pomysl odniesie sukces. Dziekuje;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, 06.05.1991r. Poproszę o wróżbę w sferze uczuciowej. Jacy są obecnie mężczyźni ważni w moim życiu i jaką odegrają rolę w przyszłości- za pół roku i w ciagu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wpisy. Powróże troche później - za jakas godzinr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karty Wam prawdy nie powiedzą. To Wy podejmujecie decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja prosze jeszcze raz Dominik 1992/skorpion Proszę o wróżbę na tematy uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, prosilabym o postawienie kart w sferze uczuc i moze ogolnej, (czy i kiedy pojawi sie odpowiedni dla mnie mezczyzna),24.10.80.Dorota, Skorpion, rocznik80, Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jeśli by wróżka mogła to i ja proszę Kasia870629 kiedy ciąża?czy nie dojdzie u mnie do rozstania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Kasia on 820607 zapomniałam podać datę męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzdownowazona i powazna
wrozko nie zapomnij o mnie :) Anna 1985.09.01 prosze o wrozbe w zyciu zawodowym i uczuciowym. caly czas sprawdzam czy moze mi odpisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam najmocniej, ze wczoraj zawiodłam, jednak nie ze swojej winy. Ze 2h spędziłam w oczekiwaniu na wifi, w koncu poszlam spav podobnie jest dzisiaj. Na telefonie mało giga mi zostalo wiec musze poczekac az wifi zacznie dzialac na dluzej niz 5min, mam nadzieje ze to nie wina routera , bo dopiero co kupilam nowy ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×