Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze w ramach ćwiczeń

Polecane posty

Gość gość
Tu Monia, której miałaś rozłożyc karty, zanim wkurzyli Cię złosliwymi komentarzami. Bardzo chiałabym uzyskać odpowiedź w temacie mojego życia uczuciowego, ale nie chcę pisać przez e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniaszalona 2016.05.12 Ja, Monika 06.05.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum już nie wróżę przykro mi. Karty miały być dla tego gościa : gość 2016.05.13 gość dziś Myslicie, ze polozenie kart jest takie hop siup? Na to potrzeba czasu i energii. Tym bardziej przy dluzszych rozkladach. Cieszcie sie i docencie, ze ktos poswieca wam swoj cenny czas i nie bierze za wrozbe pieniedzy. U Macieja musielibyscie wydac kilkaset zlotych ;.) X Dokładnie, idzcie do Macieja on wam położy 3 karty i zinterpretuje po łebkach w 3 minuty i jeszcze ze weźmie kilka stowek  Do kart tez trzeba miec szacunek tak jak do wroza/wróżki a nie na zasadzie no szybko powroz mi i mam wszystko gdzieś. Pieniędzy nie biorę ale na tym to polega ze musi być wymiana energi chociażby w postaci jakiegoś zainteresowania, zaangażowania, dobrze , że chociaż jedna osoba to rozumie, w takim razie zapraszam Cię na emaila , tam moge zrobic większy rozkład czy rozkłady w wolnej chwili za chwilę podam adres gość 2016.05.13 Xxx_lau@o2.pl Napisz proszę że to Ty, podejrzewam że więcej osób zacznie pisać  Dzisiaj już kart nie postawię bo się wkurzylam trochę ale jutro lubię w sobotę na pewno  Zgłoś gość 2016.05.13 *lub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×