Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze w ramach ćwiczeń

Polecane posty

Gość gość
Wrozko pomyliłam datę męża on 820706 Kasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko nie przejmuj sie. To ze w ogole poswiecasz nam swoj czas nie biorac za to pieniedzy jest duzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jesteś wrozko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozke diabli wzieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chyba dzisiaj mi się uda wejść, jestem dobrej myśli :) Pomyślałam zeby zrobić taki rozkład na 24 karty , ogólny dotyczący przeszłości, teraźniejszości i przyszłości , ktos jest chętny? Mam chec zrobic ten rozkład akurat dzisiaj, robiłam go 2 osobom przed chwilą i nawet jest w porządku wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja :) Ja 19 wrzesien '93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaszalona
Ja, Monika 06.05.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawmy się, siedzę dziś do późna nad robotą :) facet, rocznik 80, bliźnięta, aktualnie sam muszę napisać szczerze - nie wierzę w tarota, jestem racjonalistą do bólu, jeśli Ci to nie przeszkadza, to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota12031974
to ja też poproszę o rozkład miłosny, Dorota 12 03 1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym poprosiła o wróżbę . B - 23.06 1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja tez moge poprosic? Strefa uczuciowa. Ja: A, Baran, 35; maz: M, Ryba, 41. Przez kilka ostatnich lat bylo miedzy nami tak sobie i zastanawiam sie, co dalej. Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta, 36, rak. Czy powinnam zrealizowac moj pomysl odnosnie wlasnej dzialanosci. Ogolnie jak potocza sie moje sprawy zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja  Ja 19 wrzesien '93 Bardzo chętnie bym Ci powrozyla ale mam za mało danych - ani nie ma imienia ani płci , skąd mogę wiedzieć komu wrozyc i jak odnieść się do kart? Rozłoże teraz karty Monice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:08 kobieta, imienia nie podam, poufne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo dobrze - niech będzie szyfrem - imieniny obchodzę 1 grudnia - i moje imię NIE jest rzadkie :). Już zapewne wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wróżbę, Klaudia '98 życie uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i znowu duupa obiecuje i olewa. Zamknąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak się zalapie to i ja prosze może być to ogólne, chociaż wątpię że się doczekam bo pisze juz tu 3 raz :( Skrorpion 1992 facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie, ze polozenie kart jest takie hop siup? Na to potrzeba czasu i energii. Tym bardziej przy dluzszych rozkladach. Cieszcie sie i docencie, ze ktos poswieca wam swoj cenny czas i nie bierze za wrozbe pieniedzy. U Macieja musielibyscie wydac kilkaset zlotych ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogę w ogóle nie wrozyc, są inne fora, mam znajomych ktorym moge poświęcić ten czas. Łaski mi nie robisz że się tutaj pojawilas , chyba role ci się pomylily, po prostu wyjdź :) PS. Przypominam że robię to za darmo, wykonalam tyle wróżb i nie było na nie żadnego odzewu (nie tylko tutaj) a wiem że te osoby je przeczytaly, i jakoś pretensji nie miałam do nikogo choć poswiecilam sporo czasu bo obiecałam, a mialam ważna sprawę rodzinna i rodzina musiała zrozumieć, wątpię zeby ktos tak zrobił na moim miejscu i ostatnia sprawa z wifi, niezależna ode mnie. Dziwię mnie wasze roszczeniowe podejście,nie zazdroszczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myslicie, ze polozenie kart jest takie hop siup? Na to potrzeba czasu i energii. Tym bardziej przy dluzszych rozkladach. Cieszcie sie i docencie, ze ktos poswieca wam swoj cenny czas i nie bierze za wrozbe pieniedzy. U Macieja musielibyscie wydac kilkaset zlotych ;.) X Dokładnie, idzcie do Macieja on wam położy 3 karty i zinterpretuje po łebkach w 3 minuty i jeszcze ze weźmie kilka stowek :) Do kart tez trzeba miec szacunek tak jak do wroza/wróżki a nie na zasadzie no szybko powroz mi i mam wszystko gdzieś. Pieniędzy nie biorę ale na tym to polega ze musi być wymiana energi chociażby w postaci jakiegoś zainteresowania, zaangażowania, dobrze , że chociaż jedna osoba to rozumie, w takim razie zapraszam Cię na emaila , tam moge zrobic większy rozkład czy rozkłady w wolnej chwili za chwilę podam adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxx_lau@o2.pl Napisz proszę że to Ty, podejrzewam że więcej osób zacznie pisać :) Dzisiaj już kart nie postawię bo się wkurzylam trochę ale jutro lubię w sobotę na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*lub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero co jakiejś monice mialas wrozyc a teraz 'dzis juz kart nie postawie' nienawidzę nieslownych ludzi!! Tak to jest jak za darmo to kazdy robi na odp*****l albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co za problem iść do kogoś komu zapłacisz? Zrobiłam któraś wrozbe "na odp*****l"? Nie wydaje mi się, bo zawsze staram sie dac z siebie wszystko, wycisnąć z kart jak najwięcej. Nie musiałaś mnie poganiac wpisem wcześniej, mam prawo się zdenerwowac i olac temat zwłaszcza ze nie widzę chocby minimalnego zaangazowania innych, o dziękuję nie wspominając. Jeszcze masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ale ty max 5 osobom tutaj powrozylas i odzew byl z tego co widze a wszystkich tych co zadaja pytania i czekaja tygodniami na odpowiedź olewasz to na jaki odzew liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wciąż nie dostałam emaila od Ciebie, jeśli nie chcesz to ok, ale moze nie zauwazylas/es albo nie doszło do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam emaila i dostałam 4, tak jak pisałam wyżej, powroze tylko obiecanemu gościowi sprzed paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, gościu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×