Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagirka się obraziła, bo pozamieniałam jej winietki na stołach weselnych

Polecane posty

Gość miła jak zawsze
A dla mnie karteczki z imionami przy stolikach to wiocha. Uważam że każdy sam sie powinien usadowić a nie tak. Beznadziejne to. A w przypadek autorki wątpię w to rozdzielenie małżeństwa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "panna 'płynę pod prąd w oczywistych sprawach' Genialne okreśelnie na tego trolą, kupiują to i wprowadzam w obieg. Dlaczego Panna płynę pod prąd jest wszędzie, w każdym temacie, nie ma żadnego życia poza kafe?Jest obecna jak pies przy budzie w każdym temacie, ale to musi być przegraniec w realu. X Dobre:) W każdym temacie taka wariatka się znajdzie:) Zaś Tobie autorko powiem tyle, że na Twoim miejscu ze szwagierką bym nie rozmawiała dopóki ona Ciebie nie przeprosi. Nie żeby mi na tych przeprosinach zależało w takiej sytuacji, ale dlatego, że pewnie dłuuuugo będzie jej schodziło, żeby się przyznać do błędu, a im dłużej takiej gnidy nie widzisz tym lepiej. Poza tym: ona popełniła błąd, ona przeprasza - chociażby dla zasady:) Brawo dla Teściowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam takie tematy to wgl nie wierze że są takie rodziny.. jak można małżeństwo posadzić osobno.. tym bardziej że to rodzina towjego męża a nie twoja a ty miałaś z nimi sama siedzieć... do tego widać szwagierka jakaś tępa skoro do dzisiaj nie rozumie co zrobiła i dalej swoje trajkocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×