Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjaśka

moja teściowa źle zajmuje się moim dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Masz szczęscie autorko żę nie jesteś moją syna.Do tesciowej mi jeszcze trochę brakuje ale gdybym kiedyś miała takie to to jak ty to byś fruwała jak gołębica.NIe dostałabyś ani ty ani moj syn jeść a do niańczenia zatrudniłabyś własną matkę. Te jestem synową,moje dzieci wychowały się w żłobkach i przedszkolach. Pracowałam cały czas i wracając z pracy zawsze gotowałam obiady z dnia na dzień,musiałam miec czas by iśc na spacer bo żłobki nie wyprowadzają 5 mies.dzieci na spacerki,to była moja rola.Tak,moje dzieci od 5 mies.życia były już w żlobkach,pewnie cię z dziwi ale nie mieszkałam w apartamencie a najpierw w domu asystenta a pozniej w wynajętym mieszkaniu z piecem na węgiel,wodą na podwórku i wc również.Take były warunki.Nikt mi nic nie dał,to co posiadam własny dom,zapracowałam razem z mężem,nikt nie opiekował się moimi dziećmi,i nuie dał na nic jednej złotówki.Odwrotnie,moja naiwnośc powodowała że mnie odwiedzali i liczyli na moją gościnność. Ty jesteś osobą do bólu roszczeniową i bez obrazy ale bezczelną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaśka
Nie rozumiem dlaczego na tym forum jak komuś pomagają rodzice czy teściowie to wyzywacie ich od nieudolnych życiowo itp. czy to z zazdrości ? też byście chciały prawda? tak teściowa gotuje nam z kupionych przez siebie produktów , i opiekuje się naszym dzieckiem , ja za waszą radę kupię lepsze mięso żebyśmy nie jedli non stop tego kurczaka boli was to ? mamy kredyt na dom więc dla nas to super że nie wydajemy na obiady i opiekunkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc dziadków jest ok, ale takie wymaganie jak ty masz nie są ok.Darmowa opieka, darmowe posiłki, bo czasem maż coś pomaga przy domu to pasożytnictwo z waszej strony.Zobacz jakiś gość napisał,że też teściowa pilnuje dziecka i gotuje obiady, ale napisał też,ze robi zakupy, kukuje coś teściowej i nikt to tamtym goścniu nie jechał.Ty wisisz na teściowej, uwazasz,ze to jest normalne i masz jeszcze wymagania, na prawdę nie widzisz zadnej rónicy pomiędzy tamtym gościem o sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjaśka dziś Nie rozumiesz bo jestes mało inteligentna. Oni cu nie pomagają a raczej są wykorzystywani przez własnie taką niedojdę jak ty.Nikt niczego ci nie zazdrości a jedynie wspólczuje tesciowej takiego nieudacznika. Robic dzieci i brać kredyty to każda z nas potrafi,potrafi nawet więcej,bo je spłaca i jest samowystarczalna. Ty mówisz o pracy? a co teraz robisz? skoro tak bardzo jestes zmęczona? dzisiaj o8-ej.. 9-tej ... 10-tej...11-tej...12-tej...13-tej siedzisz i posuwasz te swoje durne wypociny ,tak wygląda twoja praca!!!!a tesciowa z kurczaka gotuje kolejne żarcie dla ciebie bys pozniej leżała do góry duupą a nazajutrz pisała ze dziecko nie było na spacerze,leniwa krowo!!!! Skończ już bo rzygać się chce na te twoje kłamstwa i oczernianie. Twoj chłop to duupek,powinien cie pogonić gdzie pieprz rośnie. Nie komentujcie tej kłamczuchy wpisów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaśka
Mam urlop , inaczej nie dałabym rady pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świetnie wykorzystujesz ten CZAS DLA SIEBIE na urlopie hipokrytko. Przesiadując drugi dzień z rzędu cały dzień na kafeee hahahahahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 13:31 ale w Tobie jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rada: dziecku sama przygotuj posilki. po drugie wyciagaj kabel od kablowki, anteney co ty tam masz i powiedz,ze sie popsulo, tesciowa nie bedzie mila tv to dziecko nie bedzie ogladala, teraz oglada bajki a za jakis czas wszystkie seriale bedzie znac. mieszkasz w domu? co za problem wyjsc na podworko?? moze kogos innego poszukaj do opieki, choc na troche, zeby caly czas tesciowa nie siedzila z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZUKAMY OSÓB DO PROGRAMU TV!!! Masz problem ze swoją matką ? Awanturuje się, ubiera wyzywająco - nieodpowiednio do swojego wieku, albo ciągle chodzi na imprezy? Zgłoś się do programu telewizyjnego ! Szukamy osób, które chcą coś zmienić w swojej mamie ! Jeśli jesteś zainteresowany/a i masz taką lub podobną sytuację - napisz do mnie. Opowiem Ci o szczegółach. wer.stanuch@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Cię trochę rozumiem, chcesz dla swojego dziecka co najlepsze, a teściowa nie chce tego dać choć bierze pod opiekę Twoje dziecko., ale ją tez rozumiem, bo nie każdy postępuje tak samo i np. ona nie czuje potrzeby wychodzenia na dwór, ani gotowania inaczej. Mojej też się nie wytłumaczy, że cukierki szkodzą roczniakowi, a oglądanie bajek to nie sposób na spędzanie wolnego czasu z dzieckiem (mówię o dziecku szwagierki) my dzieci jeszcze nie mamy, ale jak widzę co ona z małym wyprawia i czego go uczy (a robi wszystko w dobrej wierze ) to jeśli będę miała kiedykolwiek dziecko to naprawdę się zastanowię czy będę go zostawiać na dużej z teściowa (i tu nie ważne czy za kasę czy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys norma bylo,ze babcie pomagaly swoim dzieciom w wychowywaniu.Nierozumiem kompletnie wypowiedzi pt czy autorka placi teściowej? ???jezu...i oczywiscie powinna zgodzić sie na wszystko co babcia robi z wnukiem.Stuknijcie sie glupie idiotki w wasze puste baniaki,juz widze jak wy oplacacie babcie!Ja bym probowala do skutku i organizowala sama pożywienie dla dziecka,ale jak najbardziej popieram,ze musisz z nia rozmawiać na temat wychodzenia na dwor i ograniczenia bajek. Nie przejmuj sie tymi sukami,one zawsze najwiecej szczekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież teściowa zajmuje się dzieckiem u siebie to jak ma jej powypinać kable? I bredzić, że się zepsuła i biedna kobieta jeszcze fachowca zawoła, który podłączy kabel i skasuje jej stówkę. Normalne jesteście z tymi waszymi radami? puknijcie się w te puste łby każda jedna! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj przeczytałam te komentarze i szok, że można tak pluć jadem. Zapłaciliście już swoim rodzicom za wychowanie was? xx Ja tak, bo moja mam juz nie zyje.. Mieszkała u mnie w domu, miala opieke i nie musiała sie martwic o rachunki lub czy jej na leki starczy. Była z rodzina w chorobie, do konca. I nie musiała mi dzieci pilnowac ( nie robila tego nigdy, nawet na godzinke ), nie musiała " dac na start ", nie miała z czego, jedynie co musiała to mnie mądrze wychowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że to zajmowanie się dzieckiem przez dziadków, to najczęściej jest po prostu przechowalnia, dzieciak robi co chce, babcia dla świętego spokoju wszystko da, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To chyba ty masz swoich starych takich tępaków że wystarczy im wyjąc kabel i już się gubią ha ha ha,dobre to było,gdzie jeszcze są tak ciemni ludzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z godz Dla ciebie wszYscy ci co logicznie myślą to plują jadem Autorka ma dzisiaj urlop,cudowna pogoda a ona od 8-ej rano nadaje na kompie.Może powinna wykorzystać ten dzień na spacery a nie obrabianie teciowej. Teściowa powinna A ONA NIE USI HA HA HA HA TYPOWY OBRAZ LENIWEJ I BEZCZELNEJ dziewoi, bez odrobiny taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dla mnie jesteś zwykłym pasożytem co żeruje na teściowej,jest różnica między pomaganiem a żerowaniem na kimś,szkoda słów,pisze to osoba która sama korzystała dużo z pomocy,mama pilnowała mi dziecko, a teściowa CZASEM zaprosiła na obiad, ale mama za pilnowanie dostawała profity,a teściową ja zapraszałam również na obiady w ramach rewanżu. Ty jesteś wykończona po pracy a co ma powiedzieć Twoja teściowa zajmowanie się dzieckiem to najbardziej wymagajace zajęcie do tego obiady dla pasożytów, najlepiej niech jeszcze teściowa Ci sprząta a Ty się połóż bo zmeczona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było sobie kota sprawić a nie dziecko robić, kot chociaż sam by się sobą zajął a nie zrzucać obowiązki i odpowiedzialność za wychowanie na teściową, kiedy osoba w starszym wieku na latać z małym dzieckiem po placach zabaw robiąc obiad dla dodatkowych 3 osób? zacznij sama gotować wtedy teściowa może będzie miała czas na spacery, poza tym ona może pomóc a nie musi nikt wam łaski nie robi, swoją drogą to się dziwię że się na coś takiego godzi, dziwne że jeszcze masz czas do pracy chodzić skoro nie masz czasu na ugotowanie obiadu raz na kilka dni dla waszej trójki, jesteś zmęczona? to co ty w kamieniołomach robisz? ludzie pracuję ciężko fizycznie po 12-12 godzin i gotują i zyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, co ty bredzisz o pomocy teściowej? Ile jej pomagacie? Wyjdzie tego godzinę dziennie? Nawet tyle na pewno nie. A ona zajmuje się waszym dzieckiem, gotuje wam za darmo obiady a ty jeszcze masz jakieś ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćjaśka wczoraj W Polsce nie ma mięsa na hormonach!!! Jeśli ktoś produkuje takie mięso, to na eksport do Ameryki Południowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, autorka niby pracuje, a na kafe siedzi. Fajna masz autorko pracę, skoro masz czas na opie/rda/lanie się w robocie. Niesamowicie zmęczona musisz być ha ha. Dziewczyny mają rację. Twoja postawa jest wysoce roszczeniowa. Nie przyszło ci do głowy, że teściowa musi ci obiad ugotować, więc twojego dzieciaka musi czymś zająć? To puszcza mu bajki. Zakupy też musi zrobić. Podejrzewam, że chodzi z młodym do sklepu. Z resztą ty też musisz czasem iść do sklepu, to się p r z e s p a c e r u j z dzieckiem do tego sklepu. Dziecko za rękę, do drugiej siatka na kółkach i możesz iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mądre jesteście na tym forum, to ja Wam coś powiem. Jestem na wychowawczym i każda, dosłownie każda (bliższa czy dalsza) osoba z mojego otoczenia pyta nas: "a żadna babcia nie mogła się zająć"? No kurza twarz! To już nawet własnym małym dzieckiem się normalnie nie można zająć samodzielnie? A tutaj na forum proszę: "teściowa nie musi się zajmować waszym dzieckiem", "robi wam łaskę", "po co sobie robiłaś dziecko jak cie na nie nie stać". Hipokrytki! A ja Cię autorko zapewniam, nikt nie zajmie się dzieckiem lepiej niż Ty sama. Mogą tu na Ciebie najeżdżać, ale zgadzam się z Tobą, że: - dziecko powinno dużo przebywać na powietrzu, - nie powinno w tym wieku oglądać tv, a jeśli już to minimum, - kurczak to naogół syf Tyle, że jak to mówią: "darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby" - niestety... współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:58 ale dowaliłaś farmazonów,autorka pisze żę ma urlop i zamiast być z dzieckiem na powietrzu to nadaje od samego rana do póznego południa jak jej zle,jak niedobrze.Ona nie musi iśc z dzieckiem to powinna robić służąca teściowa. Już widać jaka z niej matka,za żadną kaśe nie siedziałaby w domu opiekując się dzieckiem bo by się zanudziła na śmierć. Wuięc daruj sobie wspólczucia,wspolczuć to można kobiecie ktora pracuje ale wypełnia wszystkie inne obowiązki. A te pytania twoich blskich "czemu babcie nie zajmą się twoim dzieckiem " to podpucha byś puściła jadu na babki ,bo ci co cie pytają sami by tego nie robiliale chętnie doniosą.Ludzie są do bólu zli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że nie pomyślałam, że to może być podpucha. Sama nie wiem. Wydaje mi się, że po prostu ludziom nie dogodzisz. No i w ogóle w życiu nie o to chodzi. Opiniami innych nie należy się przejmować, tylko robić swoje. Jakoś mi umknęło, że autorka mimo urlopu nie wychodzi z dzieckiem na spacer. Ktoś zawsze powinien z tym dzieckiem wyjść, a jak jest ładna pogoda, to już w ogóle grzech dziecko trzymać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba prowo, bo nie możliwe że są tak tępe dzidy jak autorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogoś nie stać na dom to bierze mniejszy kredyt i kupuje mieszkanie. Ale tak to jest. Polska mentalność. "Zastaw się a postaw sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jak się zostawia dziecko pod czyjąś opieką, to nigdy nie będzie dokładnie tak jak Ty chcesz. Niańce to możesz chociaż coś nakazać, bo płacisz i wymagasz (chociaż z egzekwowaniem też nie jest łatwo), ale tutaj? Przy darmowej opiece? Jesteś na łasce i niełasce teściowej. Jak ją wkurzysz takim gadaniem, to się odwróci na pięcie i będziesz musiała dać dziecko do żłobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zajmuje się moją 20 miesięczną córką przez 9 godzin dziennie. Posiłki dla córki my dostarczamy, nie wymagamy również żeby mama chodziła z wnuczką na spacery. Moja mama choruje - zainfekowane stawy, gościec - nie zawsze ma ochotę wyjść z wnuczką, rozumiemy i doceniamy to, co dla nas robi od ponad pół roku. Mamie nie płacimy, ale w dowód wdzięczności zafundowaliśmy jej 14 dniowy pobyt w sanatorium w czasie naszego urlopu. Od września nasza córka będzie chodzić do przedszkola, ale nadal liczymy, że w pewnych sytuacjach mama pomoże. Teściowa nie ma takiej możliwości, mieszka daleko od nas, ale jest gotowa na każde wezwanie. W sumie cudowne są obie babcie naszej córki, ale nie możemy ich wykorzystywać. One mają nam pomagać, ale nie przejmować naszych obowiązków. Ada z Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wspaniałą teściową. Mam nadzieję, że jak kiedyś będzie w potrzebie to się odwdzięczycie i też będziecie się nią opiekować, zmieniać pampersa i gotować obiady. Faktycznie dziecko potrzebuje spacerów zamiast telewizora, ale bez przesady żeby babcia była za wszytko odpowiedzialna. Co do ciebie, to dla mnie nie do pomyślenia że zwalasz na teściową nie tylko gotowanie wam obiadów i jeszcze płacenie za produkty. Wstydu nie masz. Znam różne roszczeniowe synowe, ale jeszcze nie spotkałam się z taką która stosuje się za darmo u teściowej. Popracuj nad organizacją i ogólnie weź się za siebie i bądź odpowiedzialna za swoją rodzinę. Większość z nas pracuje i gotuje obiady. Są takie które stać na panią do sprzątania czy gotowania, catering, restaurację. Ale płacą za tą przyjemność z własnej kieszeni a ty się zachowujesz jak rozkaoryszonaa księżniczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×