Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjaśka

moja teściowa źle zajmuje się moim dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Ją się też wypowiem. W tym temacie nie jest w ogóle ważne kto komu płaci, i kto komu gotuje i za czyje. Chodzi o dobro dziecka. Dziecko w tym wieku nie powinno w ogóle oglądać telewizji. Bynajmniej nie chodzi tylko o oczy, a przede wszystkim,o mowe i rozwój funkcji poznawczych. Telewizja bezpośrednio oddziałuje na lewą półkule mózgu która jest za to odpowiedzialna. Może taki argument dotrze do teściowej. Chce miec wnuczka że strasznymi problemami później to niech go sadza przed tv, ale moze się trochę zastanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo teściowa nie jest od zajmowania się twoim dzieckiem ani od wychowywania, tylko ty sama. Jeśli masz zastrzeżenia co do jej metod to zatrudni nianie lub oddaj do żłobka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś być wdzięczna teściowej za pomoc, a nie marudzisz....oddaj dzieci swojej mamie i po kłopocie ,albo zwolnij się z pracy....tylko chcielibyście za darmo wykorzystywać wszystkich w imię swojego JA.....proste ,weź macierzyński i koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dlatego wolałam dać dziecko do małego, kameralnego żłobka. Było zdrowe zróżnicowane jedzenie, w ładną pogodę codziennie plac zabaw, różne zabawy... co najważniejsze- ZERO BAJEK w telewizji tylko czytanie książek, teatrzyki, słuchanie muzyki itp była to lepsza perspektywa dla mojego ciekawego świata i energicznego dziecka niż kiszenie się w domu nawet z najlepszą opiekunką. Uważam autorko, że jesteś roszczeniowa i leniwa. Zawsze wieczorem mogłabyś nagotować obiadu dla dziecka chociaż skoro tak bardzo zależy ci na jego zdrowiu. Widzę, że bardziej wolisz narzekać i wymagać od innych. Żałosna baba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wow! Dobro dziecka! Dla dobra dziecka, to matka powinna z nim być do 3 rż w domu, a nie podrzucać to dziecko na 9 godzin babci, czy opiekunce. Owszem czasem nie ma wyjścia, takie czasy, ale wtedy nie stawia się takich wymagań, jak w przypadku autorki. Biedna nie ma czasu na spacer, jakby chciała to by czas znalazła, choćby bezpośrednio po tym obiedzie u teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaśka
byłam na urlopie przedłużona majówka do końca tygodnia , kobiety pracujące mają czasem urlop i byłam co dzień z małym na spacerze i na podwórku , pisałam do was z telefonu, a teraz jestem w pracy ale mam przerwę obiadową 15 minut nie zrezygnuję na pewno z obiadów u teściowej , nie mamy czasu ani chęci z mężem gotować , kupiłam ostatnio za waszą indyka , wołowinę ,przyniosłam teściowej, teściowa się zgodziła , ugotowała to mięso i wyszło super , mój synek też jadł i smakowało mu i będę zabierała synka na spacery po obiedzie co dzień chociaż a tę godzinkę lub po prostu będziemy u nas w ogrodzie i już a te bajki ... no cóż będziemy jeszcze z mężem z nią rozmawiać , w sumie to nie ogląda tak dużo , tak z 1,5 godziny dziennie współczuję wam ze wszystko musicie ogarniać same jednocześnie pracując współczuję także tym które muszą zatrudniać opiekunkę czy dawać dziecko do żłobka masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:49 Daj sobie spokój z tym ględzeniem i nie rób z siebie kogoś kim nie jestes i nigdy nie będziesz,także głupszej niż już jesteś. Ja natomiast wspólczuję tesciowej mającej takie przygłupa w postaci synowej. Moi sąsiedzi więcej czasu poswięcają swojemu psu niż ty dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ja cię rozumiem , moim dzieckiem też zajmowała się teściowa jak poszłam do pacy i też w kółko bajki i zero świeżego powietrza , powiedziałam w końcu DOŚĆ i dałam do żłobka i jestem zadowolona, to jest taki mały żłobek i co dzień jest plac zabaw i spacery i zero bajek, i cena dość przystępna, tesciowa jest z córką tylko jak mała choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płodzicie dzieci tylko nie macie pomysłu co zrobić z nimi by urwać się do pracy by mieć z głowy zajęcia które wam nie pasują. Tesciowa swoje wychowała i trzeba być niesamowicie bezczelnym by miec pretensje ze starsza kobieta nie biega po placu zbaw za waszym dzieckiem.Wam sie nie chce a jej musi i powinno bo takie macie wymagania.To wasze ziecko i wasz problem..Bajeczki w tv przeszkadzają,zupki na kurczaku nie pasują itd. Po pracy jak sie wraca to zabiera sie dziecko na powietrze a lezy sie do góry duuupskiem "bom" zmęczona . Co mają powiedzieć kobiety ktore mieszkają po kilkaset km od rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba się nie wyprowadzać kilkaset km od rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja czytam te wasze durne teksty np.pani z godz.13.29 to mnie krew zalewa.Kobieto,gdybyś miała mózg to byś zrozumiała że zajęcie małym dzeckiem dla kobiety starszej to mozolna praca.Nie to zdrowie,nie ten kręgosłup,nie te kolana i wiele innych. Ta kobieta tez ma czesto jeszcze męza,może młodsze ale mieszkające z nią dzieci którym trzeba ugotować,oprać,oprzatnąc ,zrobić zakupy,syna i synową poczestować obiadem i jeszcze żądania spacerów... Wez sie ogarnij zanim napiszesz następnego gniota.Zobaczysz czy ty w tym wieku bedziesz miec ochotę i siłe by usługiwac swojej synowej,pożyjemy zobaczymy.Twoja wyrozumiałośc dla autorki to kupa mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze lepiej nie rozkladać nóżek,dzieci sie robi dla siebie nie dla babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie najlepiej cic nie robić tylko narzekać zero wdzięczności i po starać się tesciowym jak i tak zawsze zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mądra teściowa to nie ma parcia na wnuki,ma swoje życie a synowa jak chce się kochac to musi zaplanować swoje życie po porodzie.To już jej działka jak to urządzi.... niania/żłobek/przedszkole.Wnuki jak dorosną a babcia wcześniej im tyłki wycierała i tak czasu dla nie mieć nie będą,już synowa o to zadba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również ciekawe artykuły można znaleźć na stronach Zobacz całość: 7 grzechów głównych nianiwww.warszawaniania.pl Jak zostać dobrą opiekunką do dziecka ?www.warszawaopiekunka.pl Czym kierować się przy wyborze niani dla dziecka?www.nianiapraca.pl Opiekunka na wakacjewww.krakowopiekunka.pl Szukając niani – sprecyzuj swoje oczekiwaniawww.opiekunkadodzieckakrakow.pl Opiekunka do dziecka, babcia czy przedszkole?www.opiekunkadodzieckapoznan.pl Niania z zamieszkaniem we Wrocławiuwww.opiekunkiwroclaw.pl Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim?www.opiekunkalodz.pl Jak wybrać odpowiednią opiekunkęwww.opiekunkalublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również ciekawe artykuły można znaleźć na stronach Zobacz całość: 7 grzechów głównych nianiwww.warszawaniania.pl Jak zostać dobrą opiekunką do dziecka ?www.warszawaopiekunka.pl Czym kierować się przy wyborze niani dla dziecka?www.nianiapraca.pl Opiekunka na wakacjewww.krakowopiekunka.pl Szukając niani – sprecyzuj swoje oczekiwaniawww.opiekunkadodzieckakrakow.pl Opiekunka do dziecka, babcia czy przedszkole?www.opiekunkadodzieckapoznan.pl Niania z zamieszkaniem we Wrocławiuwww.opiekunkiwroclaw.pl Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim?www.opiekunkalodz.pl Jak wybrać odpowiednią opiekunkęwww.opiekunkalublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×