Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nina_1985

Jaki krem do twarzy najlepszy???

Polecane posty

Gość Nina_1985

Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy krem do twarzy. Obecnie stosuję kremy firmy Noble Health z kolagenem bardzo sobie je chwalę są świetne ale myślę aby co drugi dzień włączyć jakiś inny krem. Jakie macie swoje ulubione i dobre kremy? Nie chce słyszeć o Vichy bo to przereklamowane. Szukam czegoś naprawdę dobrego abym była zadowolona i aby mój portfel to udźwignął hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy masz portfel czy tylko portfelik, ale ja osobiśxie bardzo lubię kremy firmy Thalgo. Do nivea nie ma co porównywać, zupełnie inna jakość, skład i działanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mogę znaleźć i kupić te kremy Noble Health i Thalgo co polecacie?? tez przydałoby mi się coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie aktualnie vichy Liftactive Supreme. nie miałam chyba lepszego kremu, ładnie wygładza zmarszczki i uelastycznia skórę twarzy. też te kremy mają fają konsystencję, nie denerwuje mnie zapach, nic się nie klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie algi morskie bielendy :) uzywam na noc- dobrze odzywia, rano budze sie z gladka miekka skora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Vichy, to u mnie świetnie sprawdza się seria Idealia :) A krem skin sleep w formie żelu na noc, jest po prostu rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stabilize
Najlepszy krem do Hydro&Dry Control z Efektimy. W końcu skóra jest dobrze nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajdaaa
Vichy ma super kosmetyki jeśli chodzi o kremy do twarzy i tak na prawdę każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto zapytać w aptece o próbki i przez jakiś czas wypróbować różnych opcji. To duzy plus, że można próbki dostać za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaess
najlepsza opcją jak się chce mieć ładną cerę to jednak ciągle są tylko i wyłącznie systematyczne zabiegi spa, ja chodzę do spa soleil i jestem bardzo zadowolona, żaden krem nie da ci takiego efektu jak mikrodermabrazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałyście (albo używacie) o kosmetykach naturalnych? Są o wiele lepsze niż te drogeryjne - nie zawierają chemii, która przesusza skóre i źle wpływa na cały nasz organizm. Kosmetyczka mi poleciła kosmetyki Kivvi i jestem z nich bardzo zadowolona. Używam aktualnie kremu Ribes Nigrum Linea, wypróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulaa
ja mam bardzo wrażliwą skórę dlatego muszę kupować narawdę sprawdzone kosmetyki, teraz używam La Roche Posay Toleriane bo bardzo dobrze nawilża skórę i nie uczula mnie, bo nie zawiera parabenów, dla mni to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna opieram się na kremie oferowanym przez http://votrebeaute.com.pl/ . Jest to krem q-mimetyczny, który sprawdza się nawet przy moim suchym typie cery. Jego największą cechą jest to, iż można go śmiało stosować z makijażem! Bardzo lubię się malować, a właśnie często makijaż stał mi na drodze ku odpowiedniej pielęgnacji cery. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Byłam zaskoczona po zaczęciu stosowania Awaderm Face gdyż mam alergię na wiele produktów, przysparzają mi one wielu problemów. Naturalne składniki tego produktu pomogły mi uporać się z problemami, jakie ostatnio miewałam (suchość skóry i zmarszczki) za niewielką cenę. Stosuję go rano i wieczorem, tak by składniki produktu spełniały swój cel przez cały dzień. Rezultaty są zachwycające; moja skóra stała się delikatna i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina867
gold revita 30+ uzywam I sobie chwalę, lekko wygładza skórę twarzy, można na razie mi to nie potrzebne, ale ja dmucham na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERIDLAJ kuvrwvo spamerska!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam skórę wrażliwą więc zwracam szczególną uwagę co stosuję na skórę twarzy. Próbowałam wielu kosmetyków dla cery wrażliwej czy skłonnej do alergii ale niestety nic nie pomagało. Aż postanowiłam spróbować krem marki Aloe Vera Dermaintense. Działa niesamowicie, nawilża skórę jednocześnie jej nie podrażniając. Efekty zobaczyłam już po 3 dniach od stosowania. Skóra się uspokoiła, została nawilżona i jest teraz piękna i gładka. Jedyny minus jest taki, że nie jest on dostępny w sklepach stacjonarnych ale obecnie można wszystko kupić przez internet. Gdyby ktoś był zainteresowany to ja kupuję na stronie: https://hedoni.pl/glowna/377-aloe-vera-dermaintense-lr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zakupiłam sobie krem Remescar na moje worki i cienie pod oczami.Ma on wiele zalet, które mogłabym wymieniać chyba godzinami :P bardzo go lubię, bo świetnie się rozprawia z tymi problemami wokół oczu. I teraz mam więcej czasu żeby się cieszyć życiem :P hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Ja mogę polecić krem z naturalnym kolagenem morskim marki Prael - Illuminating Day Solution Co prawda to dość droga marka, bo z pułki luksusowych, ale na prawdę warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam mamie w prezencie taki ze Starej Mydlarni do skóry dojrzałej z witaminą c anti-age. Mama zadowolona, skóra znacznie bardziej rozświetlona i odżywiona :) Także chyba mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najlepiej sprawdzają się kremy nawilżające i przeznaczone do cery z naczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko od Floslek, ich Happy Per Aqua to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×