Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
To jak to wkoncu jest? Trzeba miec osobne skierowanie na prenatalne polowkowe? W 1 trymestrze mialam skierowanie. To na 2 trymestr musze miec nowe skierowanie? Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi każdy lekarz liczył od dnia miesiaczki. Teraz tez mi wychodzi jakos ponad 6 tc i tez nie mam mdlosci, zreszta nie mam zadnych objawow. Byle do czwartku bo mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tylko jedno skierowanie na pierwsze badanie, najlepiej sobie zadzwon do nich i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory miało być od dnia stymulacji ...no to wg ostatniej @ to byłby 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola u mnie to bylo tak ze moj lekarz prowadzący dal mi osobne skierowanie na 1 badanie prenatalne. Potem ok.20 tc na wizycie dostałam drugie skierowanie. Przed każdym badaniem prenatalnym miałam wizytę u prowadzącego w celu zmierzenia bobasa bo to tez jest ważne w momencie ustalania terminu badan prenatalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer ja tez 1 trymestr przechodziłam bardzo łagodnie i wręcz doszukiwałam się dolegliwości i chciałam je czuć nawet te nie przyjemne żeby moc sie utwierdzić ze jestem w ciąży hehe . Ciesz sie ze nie musisz leżeć lub przebywać non stop w wc i ze możesz normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Mam pytanie czy od pierwszej pozytywnej becie dostałyście L4 nie chodzi mi o ciążowe, tylko czy ogólnie nie ma problemu? Tyle starań nie chce teraz jakkolwiek ryzykować. Pozdrawiam Eva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zadzwonie do Provity. Tam robilam badanie w 1 trymestrze. Zapytam. Dzieki kobietki z info. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Dziewczyny mam pytanie, nie wiecie jak to będzie wyglądało z płaceniem za mrożenie od lipca? bo zaraz się skończy czerwiec i nie wiem czy oni będą dzwonić lub pisać czy trzeba osobiście tam podjechać? bo nie wiem czy sama się upominać czy czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka tez jestem ciekawa tego.. Mam 1 mrozaka... Wiem ze sie bedzie płacić 400 zl za rok ale moze jakos poinformują o tym sami... Kto wie. Tola jesli chodzisz do Gyncentrum nadal to pewnie jest tak jak pisze smutasek.. Ja nie prowadzę w ciąży w gulyncentrum stad moze ta różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja gdy dzwonilam pytac o transwer to zapytalam o mrozenie i o to czy musze jechać do nich. Pan z laboratorium powiedzial ze na ich stronie jest nr konta na ktory mam zrobic przelew i to wystarczy ale jakos mnie to nie przekonalo. Ja jak co czekam jeszcze trochę czy sami sie upomną a jesli nie to bede dzwonic i pytac na sam koniec czerwca. Jeszcze z naszego fb zadna z dziewczyn nie płaciła takze jest nas sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer ja od 8/9 tc miałam mdłości, ale trwały krociotko tylko 3 tygodnie. Poza tym byłam mega zmęczona i musiałam zrobic sobie drzemkę popołudniu. Wg mojej wiedzy aby ustalić tc od dnia punkcji trzeba odjąć 14 dni i ten dzień przyjmuje sie za początek cyklu a wiec pierwszy dzień ciazy.:) Ja rownież miałam 1 skierowanie, ktore jest wazne na dwa badania, pod warunkiem, ze robi sie je w tej samej klinice. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eva ja tym razem nie brałam odrazu, ale w poprzedniej ciazy chodziłam do lekarza, u którego staraliśmy sie o dzidzie, wiec znał nasza historie, wiedział o ivf. Pokazalam mu pozytywna pierwsza bete, powiedziałam mu, ze mam stresująca prace i nie chce ryzykować. Bez problemu wypisał mi zwolnienie i przedluzal do konca ciazy. Teraz juz nawet sam pytał czy chce pracować czy chce zwolnienie. Z tym, ze nie wiem czy pytasz konkretnie o lekarzy z gyn, ja nie prowadzę ciazy w gyn bo jestem z innego miasta. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi :) w sumie to myślę że oni sami się upomną bo to dla nich zaś kasa jakby nie było :/ ale też lepiej na koniec czerwca zadzwonie zapytam co potem nie będą se liczyć odsetek za każdy dzień zwłoki haha znając ich naciągactwo wszystko jest możliwe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Małami co u Ciebie? Kiedy masz inseminację ? tulę Cię mocno i często o Was myślę :) Joafer moja kochana nawet nie wiesz jak cudownie czyta się Twoje wpisy, ale juz na zupełnie inny temat. Czekam na Twoje bliźniaki i buziaki dla Was ogromne. I niczym się nie stresuj i ciesz się tym czasem. Lalika jaki masz teraz plan działania? Ja wracam do gry, także będę tu częściej. Póki co nadrabiam zaległości i jestem na 25 stronie forum, hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Hope, dziękuję za odp.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ciociakachna- ja za pierwszym razem nie miałam Intralipidu wcale i się udało a za drugim tylko raz przed crio transferem i również się udało ta kroplowka ma generalnie wartości tylko odżywcze więc nie daj się naciągnąć! Tola - skierowanie które wypisuje Ci lekarz jest ważne na 1 i na 2 badania prenatalne ja miałam tylko jedno. Teraz idę na 3 prenatalne i już muszę zapłacić 220 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz dzieki kobietki za rozjasnienie sytuacji z tym skierowaniem. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Ja podchodzę prywatnie ale jeśli chodzi o płacenie za mrożenie to nie ma żadnych odsetek za zwłokę, ja zapłaciłam miesiąc po punkcji i nic sie nie stało. Panie w recepcji mi tylko przypominały o zapłacie ale nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc orientujecie sie kiedy dr M udzie na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku udało mi się przepisać do dr Rozmus :) Iwcia dzięki za informacje :) MaBo ja kupiłam 1 ananasa i jadłam przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
hmm bo dr Cz tez w tym tygodniu ma urlop...a musze sobie zaplanowac mniej wiecej wizyty:) dzieki za odp:** dredzik 3mam kciuki za Was:*** ja po Iui juz jestem i niestety wtopa:(( wiec musze dalej walczyc...niewiem czy jeszcze raz probowac aid czy juz adopcje zarodka? jutro jestem umowiona na wizyte ale do dr K. zobaczymy co ona powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
sil czytasz nas jeszce co tam u ciebie?? orpoczelas i doszlas juz do siebie psychicznie? jak nastroj i nastawienie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Karolcia,od wczoraj wcinam ananasa!No tak jeśli chodzi o te urlopy to jest totalne przegięcie dr G sama robi punkcję,transfery no i oczywiście przyjmuje pacjentów! Powiedzcie same jak to wygląda ze w takiej klinice pani doktor BIEGA! Moim zdaniem to mało profesjonalne a wręcz żałosne!no bo jak można posłać wszystkich lekarzy na urlop? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×