Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Gościu utrogestan kosztuje 30 złotych.Dziewczyny gratuluję bet trzymam kciuki za przyrost! Ja juz w domu z moimi śnieżynkami !trzymajcie kciuki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena jak Twoje zarodki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakochna i masza gratulacje !!!! Super bety. Masza a ci było powodem poronienia w 11 tc? Ktos ci powiedzial?/mialas jakieś objawy przy poronieniu? Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Smutasek - brzusio intensywnie w 6 miesiącu zaczął rosnąć teraz jest już duży ale dodam bez żadnego rozstepu hihihi bardzo dużo chodzę w ciągu dnia A to trzeba wyjść z psem A to z córeczką na spacerek a to zakupy więc ruszam się bardzo intensywnie czasem aż za bardzo :( ale nikt mi niestety nie pomaga i wszystko na mojej głowie jest. Czasem dzwigam małą zapominam ze jestem w ciąży ale potem padam z sił. Drzemka w ciągu intensywnego dnia musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Masza , Ciociakachna - gratuluję super wiadomości! Baska - co u Ciebie jak córenka daje pospać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masza super! Gratulacje! Miałaś kriotransfer blastki czy świeżynkę? ciociakachna "elegancki" przyrost ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 3 zarodki dzis dwa 8a da do mrozenia jeden 6a zostawilismy do 5doby Paula a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia pisz jak wizyta! Ja siedzę pod gabinetem laryngologa- ciekawe co wymyśli. .. jadłam Dziewczynki chleb, wypiłam z dwa litry wody, nawet coli się napiłam i nic. Może mam tylko gardło podrażnione. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena u nas 2x8a i 1x4a wszystko zamrozilismy. A ktoś wam tam doradził czy sami tak chcieliście żeby ten 3"przytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta mi ucieło.... Dzieciaczki ładnie rosną wszystko jest ok ☺Byliśmy dzisiaj na wizycie u dr G bardzo miła i kompetentna. Wizyta trwała ok 20 minut Pani dr wszystko nam wytłumaczył więc narazie jestem spokojniejsza... Fragmin i utrogestan biorę dalej. 24.06 mam badanie prenatalne MaBo chyba Cię dzisiaj widziałam ale nie byłam pewna czy to Ty. Trzymam kciuki żeby Twoje kropeczki zostały z Tobą na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, ja dopiero będę robiła posiew za 2 tyg. Też uważam, że dr G fajna i kompetentna. Cieszę się, że twoje dzieciaczki zdrowo rosną, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye, utrogestan kosztuje w Czechach około 30 zł. Na pewno się opłaca po niego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska19881
Hej dziewczyny gratulacje tym co sie udalo. Tym co nie wyszlo tym razem bardzo mi przykro i tule mocno. Oczywiscie za kazda trzymam mocno kciuki. Czytam Was codziennie ale nie bardzo jest czas odpisac. Mala budzi sie tak co 3 h na karmienie. Ale coraz bardziej ja swiat interesuje i miedzy karmieniami czasami nie chce zasnac. Maly glodomor z niej. Ciagle by przy piersi byla. Tam najlepsze ma miejsce do drzemek. Rosnie jak szalona ostatnio juz zobaczylam 5 kg na wadze :-) zycze kazdej tych chwil jak dziecjo sie do nas usmiecha. Pozdrowionka moje kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze nie dziękuję ale w duchu się cieszę i również gratuluję ładnych przyrostów. Mandy tak kriotransfer blastki dlatego beta wyszła dodatnia już 6 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przyjechałam do szpitala, żeby sprawdzili co jest. I okazało się, że będę leżała dzień na obserwacji. Z człowiekami dobrze, każdy ma swoje lokum. Ale faktycznie lekkie plamienie mam, czyli mogłam się urazić. Masza, ciche gratulacje oby teraz beta ładnie przyrastała. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peonia "dobadałam się" immunologicznie, na razie nic nie wyszło, jeszcze czekam na jeden wynik w związku z moją pokrzywką. Planuję w tym cyklu zrobić jeszcze wymaz na tę zdechłą bakterię - pewnie mam, bo wszystko zawsze łapię.. :-( Jak nie będę miała bakterii, to najprawdopodobniej podejdę w następnym cyklu do krio i jestem brzydko mówiąc "posrana" jak o tym pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Dorciak. ..to leż sobie i się nie stresuj. Daj jutro znać czy wychodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia czy to ty tak mi zaglądałas w oczy idąc do toalety? Bo też wydało mi się ze znajoma buzia hi hi hi!Szkoda ze się nie odezwałaś! Ciesze się ze u ciebie wszystko ok pozdrawiam Cię!ja będę miała wymaz w środę ciekawe jak wynik MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Widze dziewczyny ze dzisiaj dużo nas było w Gyn :) ja siedziałam ponad 2 godziny czekając na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula tak zadecydowalismy pani z lab dala taka alternatywe teraz pozostaje mi wierzyc ze kropus da rade do blastki byl 6a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
MaBo tak to ja :) Nie byłam pewna czy to ty ...:) Dopiero jak Cię zawołali do zabiegowego to weszłam na forum i przeczytałam że jesteś :) To teraz przed Tobą najdłuższe 9 dni czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×