Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

witam:) Allessa rozgryzłas mnie :) leniuchuje ale czytam was na bieżąco czuje sie dobrze wiec korzystam z pogody i tego ze mam wolne czytam książki ogólny chil out :) Iwcia nie stresuj tylko ciesz się ta ciążą , bo poprzednią tez sie tyle stresowałas i potem załowałaś ze nie doceniłaś tego błogosłowianego stanu ... małami, hope ja ciągle myśle o was dorociak mam nadzieję ze wszystko ok? joafer brak młdłosci to nic starsznego jeszcze mogą przyjsc inne objawy :) odnosnie obliczanie daty do do dnia punkcji musisz dodać +/- 14 dni , bądz od ostatniego krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny:) Ja już wyszłam ze szpitala. Dziś miałam usg kontrolne - człowieki rosną, maja już ponad 3 cm. Więc już nie kropeczki tylko już winogronka :) Zobaczymy co powie dr P w piątek na wizycie. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Małami dr M wraca chyba dopiero 27 (przynajmniej wtedy jest pierwszy raz w Czestochowie). Dr Cz jest w Stanach bo mówiła jak dzwoniłam na alarmowy. x Dorociak super! to już takie konkretne fasole!!! x Smutasku dziekuję, w porządku. Źródła plamienia nie widać jako takiego (jest jakieś przekrwienie w macicy więc może się oczyszcza) generalnie lekarz powiedział, że robimy wszystko co się da a jesli okaże się, że jest np jakaś wada to nic nie zdziałamy choćbym wiadro leków łykała. Dołożył dupka 3x1 i czekamy. W piatek idę do dr G może już coś zobaczy. Póki co dziś odebrałam betę i jest 642 także Toto rośnie :) x Vicky chyba masz rację dr wczoraj powiedział że nie musze powtarzać, olewam ją i poczekam na dr M. x Joafer u mnie co prawda dopiero 16 dpt ale poza bólem brzucha, spaniem i zmianami w diecie (normalnie jestem mięsożerna, teraz niekoniecznie) nie czuję nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociakachna. ..trzeba wierzyć, że będzie ok :-) Kto miał dzisiaj wizytę serduszkowa? Jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto miał dzis bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Dziewczyny... odebrałam dziś wyniki na bakterie. Niestety klebissiela lekko się obniżyła ++ a żeby było ciekawiej to nabawiłam się e. Coli +++ b. silny. Jestem załamana. Kolejny antybiotyk. Płakać mi się chce. Mam zrobić po antybiotyku posiew a jak nadal tak będzie- to moja gin chce mnie wysłać do mikrobiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie fajnie Aneta kurcze trzymaj się !Allessa jak serduszkowa czekamy na wieści MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
aneta nawet nie strasz :( ja czekam na wyniki do piątku i mam nadzieje że przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Catarina dzięki za pamięć :) czuje sie ostatnio jakaś gorsza - nawet szukanie nowej pracy nie wychodzi :( nie mam pomysłu na siebie poza tym ze chce być mamą :( to dobrze, ze u Ciebie pelen relax - ciesz sie ciaza :) Allesa bakteria wyleczona? Malami szkoda, ze się nie udało :( kurcze a może najpierw in vitro nasieniem dawcy -duzo tańsze - byliście gdzieś na konsultacjach czy tylko w Gyn? A z tymi urlopami to masakra - rzadowka się kończy, a oni urlop teraz mają w tym samym czasie? Masakra jakaś - w innych klinikach nie przyjmują nowych pacjentów, żeby rzadowke skończyć , a tu co ? Olewka :( Dorciak super że już jesteście w domu :) Ciociakachna najważniejsze że beta rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam wczoraj w GC, pustki, ale co się dziwić, jak nie ma lekarzy. Rękę na pulsie trzeba trzymać cały czas, bo o mały włos zapłacilibyśmy 70 zł za posiew zamiast 35 zł. Dobrze, że cennik mamy w głowie :P Podziwiam dr G, że została sama do wszystkiego i biega. Wiadomo już co będzie z tymi lekami? Są jakieś szansę, że je zostawią tak jak jest? Peonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia -podbijam temat!!!! Co z lekami??? Czy jest potiwerdzona informacja, że od 1 lipca koniec refundacji??? pzdr ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do dr M ide w katoeicach 23.06 Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziołszki. Dzieck rośnie, serduszko bije ale w strukturze pęcherzyka są jakieś zmiany a ciałko żółte jakby zapadnięte. Pani Dr powiedziała, że jest to niepokojące i trzeba monitorować. W zwiazku z tym ciąża zyskała status wysokiego ryzyka. Mamy przyjść za tydzień. Może te zmiany się wchloną. Strasznie się boję o tego mojego dzidziunia. Jestem tymi różnymi komplikacjami bardzo podłamana nerwowo. Trzymajcie kciuki. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alessa- trzymajcie się dzielnie!!!!!!!!!!!!! ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Dziewczyny ile dni czekałyście na wyniki posiewu w gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Mandy ja czekałam 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa to zaciskam mocno kciuki :* kurcze tyle stresu, ale wierzę że będzie dobrze 3maj się dzielnie , Aneta masakre masz rzeczywiście z tymi bakteriami - współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tasia :-) Mogłabyś mi jeszcze powiedzieć czy 7 dni kalendarzowych, czy roboczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za posiew w gyn płaciłam 55 zł a na wynik czekałam 6 dni. Allessa kciuki zaciskam mocno trzymaj się kochana! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
Witam Dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z Was korzystała z adopcji komórek jajowych? Mam niskie Amh i zastanawiamy się nad tą opcją z mężem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny takie pytanie... Czy ktoras z Was powtarzala intralipid i jest w szczesliwej ciazy? I czy miala intralipid powtarzany mimo braku badan nk? Pytam bo powtorzyc intralipid mi kazali i zarodek obumarl,dzis podobna sytuacja u kolezanki...i sie zastanawiam czy intralipid moze zaszkodzic??? kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Czy w ramach MZ embryoglue i nacięcie otoczki jest refundowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123abc
Jestem tu nowa. Stramy się z mezem od 2 lat ale narazie nic z tego. Wybieramy sie na pierwsza wizyte do gyncentrum. jakiego lekarza mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jeśli lekarz lub embriolog uzna to za konieczne w Twoim przypadku to powinno być bezpłatne, Zono gościa z Katowic a ile wynosi Twoje AMH i ile masz lat? Ja też myślałam, ze mam niskie i też rozwazalam adopcję komórki, ale lekarz w Krakowie wyprowadził mnie z błędu, Kasiu na forum są dziewczyny które powtarzały intralipid - no Tola i jest ok, większość jednak chyba miała intralipid tylko przed transferem, ale nie sądzę żeby to było przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
Hope 83 u mnie AMH wynosi ng/ml 1,50 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja. Nie robilam badania na komorki nk i bralam i biore nadal intralipid w ciazy. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×