Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Hope u jakiego lekarza byłaś w artvimedzie jak przebiegała wizyta ile trwała. .mam dość taśmowego podejścia w gyn gdzie nawet do wyników nie zaglądają :( wiesz czym będziesz stymulowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope u jakiego lekarza byłaś w artvimedzie jak przebiegała wizyta ile trwała. .mam dość taśmowego podejścia w gyn gdzie nawet do wyników nie zaglądają :( wiesz czym będziesz stymulowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Artvimedzie byłam u dr Chrostowskiego - to malutka klinika, więc już z założenia nie powinno być takiej taśmówki - ale byłam dopiero na 1 wizycie, więc ciężko to oceniać. Sam lekarz zrobil na mnie i mężu bardzo dobre wrażenie - przede wszystkim skupił się na protokolach z tych 3 procedur, a w trakcie zadawał pytania dotyczące poszczególnych badań. Wizyta trwała 40 min. Stymulacje zacznę dopiero w sierpniu lub we wrześniu - powiedział mi na razie ze na pewno będzie to dlugi protokół z dawka dzienna min 225 jak nie 300. A Ty po której procedurze jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w programie 2+1 to moja druga procedura i czuje porażkę. ..ogólnie żałuję że związałam się z klinika az na 3 podejścia. .. chce iść gdzieś gdzie podejda do nas bardziej indywidualnie. Mogłabyś mi hope podać mail chciałabym mieć z Tobą kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym nie podawać maila. Spokojnie tu na forum odpowiem Ci na wszystkie pytania i pomogę jak tylko potrafię - zaglądam tu codziennie. A jak masz na imię i jaka jest Twoja historia? Fajnie jakbyś zalogowania się i dodała stopkę - wtedy zawsze jest nam łatwiej zorientować się na jakim ktoś jest etapie i jaki ma problem. Na razie nie myśl o zmianie kliniki - masz jeszcze 3 procedurę - zawalcz o swoje, wyegzekwuj co tylko się da - szczególnie jeśli chodzi o stymulacje i tranafer, zrób dodatkowe badania jeśli nie robiłaś do tej pory, a przede wszystkim uwierz, ze teraz Ci się uda - nie nastawiaj się na porażkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do goscia z godz 13.01 ja tez bylam w programie 2 +1 i ostatnie trzecie podejscie było zrobione na odwal. Gdy dzwonilam do kliniki wyjasnic pare spraw. Wtedy pani Administrator powiedziała ze przecież 3 podejscie mamy gratis od kliniki to znaczy jak gratis to mogą zrobic na odwal. Tak ze program 2+1 to chyba sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia tam nic nie ma gratis oni to wszystko podliczyli ja juz nie mam sił. . :/ Niby 13.900 za 3 procedury ale wszystko trzeba dopłacać..jestem zła i zawiedziona :( taśmowe podejście nie u każdego daje rezultaty :( jak słyszę ze wizyta może trwać 40 min to mi się to w głowie nie mieści bo wizyty w gyn trwają 4 min a nie 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapytałam co można jeszcze zrobić to usłyszałam ze atisoban za 900 zl wziasc... ale żeby jakoś się zastanowić przeanalizować wyniki to nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po criotransferze , przed którym miałam tylko 1 usg w 8dc też jestem załamana:( Nie wiem co robić, czy nie zerwać umowy. Straciłam piękne zarodki, a transfer trwał 20 min, więc już skazany na porażke. I gdzie tu szukać pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo goście, przedstawiajcie się. Nie róbcie se jaj. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to duża miałaś ja jak zwykle nie wytrzymalamm i poszłam dziś na betę 19 dpt beta 2281 to chyba dobrze co? 16 dpt miałam 1096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze wygraliśmy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Wy dziewczyny Hope i Joafer :) my też :) :) Polska biało czerwoni.... dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer...ja na tych przyrostach się nie znam. Ale nie stresuj się wszystko będzie dobrze. Pójdziesz zobaczysz pęcherzyk i może serduszko/serduszka już będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Hope, dziękuję Ci za odp.! Faktycznie, pokręciłam z tym Grygą, wydawało mi się, że to genetyk. ;) A w tym Genomie przyjmuje jakiś jeden tylko lekarz genetyk czy kilku? Do którego warto się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak Ty to kibicowalas potrójnie :) a powiedz jak tak się wczoraj wypytywali to powiedziałaś o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Hope, dziękuję Ci za odp.! Faktycznie, pokręciłam z tym Grygą, wydawało mi się, że to genetyk. ;) A w tym Genomie przyjmuje jakiś jeden tylko lekarz genetyk czy kilku? Do którego warto się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mówił że jemu nic nie wiadomo, a ja mówiłam że przytyło mi się, i że z tyłu też dupa mi urosła. Ale każdy swoje już wiedział. Dziewczyny czy któraś z was miała problem z aplikacją luteiny, lutinus, czy utrogestan? Bo ja dziś chyba się dziablam. Kurcze boję się czy coś się nie stało albo czy coś się nie dzieje :( :( dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikacja tego progesteronu to istna masakra przyznaje ja raz aplikatorem sobie radzę raz palcem tez juz mam dość a to dopiero początek pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×