Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość Luśka090
Marysia badanie można już zrobić w większości laboratoriów genetycznych. Tutaj jedno z nich http://www.testdna.pl/mutacja-mthfr-c677t-a1298c/ . Brane tabletki nie mają wpływu na wynik badania, bo jak wpsomniałaś to badanie genetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, a miałaś jakieś zlecenie na ten wlew na izbę przyjęć, czy jak? Kurczę, fajnie byłoby to załatwić bo trochę kasy by się zaoszczędziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita2809 małami będzie podchodzić do inseminacji z nasienia dawcy o ile dobrze pamiętam. Kotarba ja nie widzę gdzie pisze ile postów jest  A już wczoraj szukałam  Kasiurek86 bardzo dziękuję za soczek z pomarańczy. Ja wam powiem że nie mam zbyt pozytywnego nastawienia. Zaraz zbiorę się na to badanie i do 12-13 będę wiedzieć co dalej. A w zasadzie nie będę wiedzieć. Myślałam że poustalam coś z mężem, jakiś plan. Ale on tylko mówi że możemy pójść do dietetyka i że wrócimy jak będę chciała. Ja już nie wiem czego chce. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Co jeszcze może powodować, że nie udaje się. Wiem, że jeszcze nie mam wyników, ale czuję że nie będzie inaczej niż zwykle. Będzie powtórka z rozrywki. Płacz, płacz, płacz. I to nie ze szczęścia. Wiem, że powinnam choć próbować wierzyć, ale żyję w jakimś przeświadczeniu, że nam już się nie uda. Nie wiem nawet czy dalsze próby mają sens… Dziękuję wam wszystkim za trzymanie kciuków i wiarę we mnie. Może zdarzy się cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem gdzie Kotarba widzi liczbę postów. Trzeba wejść na listę wątków. Ja tak nigdy nie wchodzę, mam zapamiętany nasz wątek i wchodzę bezpośrednio na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, my będziemy wierzyć za Ciebie, że się udało. Po tylu porażkach, nie dziwię się, że wiary brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was bierze estrofem popochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil trzymam mocno kciuki wierze że dla nasobu to bedzie wielki dzień.Ja sie powoli wybieram na izbę przyjęć zobaczymy co mi tam powiedzą :) Ale jak narazie po mnie porodu nie widać. Milego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo tez tego nie widzę :) Nikita w sobotę beta 0, wczoraj beta 0. Tyle zer sie pojawilo ze zginelo w tłumie :( Sil trzymam mocno. Odczaruj. Ja zostaje jeszcze na L4 nie mam ochoty wracać narazie do roboty. Pogrzebie w ogródku, pogotuje, popije se wina, poprawie korone i wrócę po śnieżynki moje ale jeszcze nie wiem kiedy. Miłego dnia dziolszki. Idę robić gołąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak. Skierowanie na izbe przyjęć jest konieczne! A i widzisz i tak mi w niedziele nie podali bo intralipid jest do obiegu wew w szpitalach. Bali się czy nie dostane jakiegoś wstrząsu. Dlatego lepiej idz najpierw popytaj na izbie, w przychodni. Poprosiłam wczoraj moją gin o l4 (dała mi na tydzień) i już dziś kier dzwonił ciekawski jak długo przewiduje l4 co za tupet!!! Ręce mi opadły.Oni się domyślają ale wprost nie zapytają. Wczoraj na wizycie poprosiłam też na badania do lab moja gin mi dała skierowanie na wsztstkie badania co chciałam! A one by mnie kosztowały jakieś 150zł. Powiedziała mi, że jak coś będe potrzebować mam "walić jak w dym". Co za babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
sill 3mam mocno kciuki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anetko za informacje, właśnie wszyscy boją się tego wstrząsu. Nie byłam wprawdzie jeszcze w szpitalu się popytać, ale spróbuję, przecież głowy mi nie utną, jedynie mogą odmówić. Jak pytaliśmy się w jednej przychodni o te wlewy, to kobietki chyba pojęcia nie miały co to jest intralipid, i wymyślały, że musi być do tego specjalistyczna aparatura, pompy jakieś - mój mąż zaśmiał się im do tego okienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita- no niestety rozstalismy sie w niemiłych okolicznosciach aczkolwiek i tak planowałam z tej pracy zrezygnowac bo byłam nerwowo wykonczona. Tam l4 było/jest bardzo niemile widziane. Mogłam pojśćc do sądu pracy ale byłam akurat przed stymulacją i transferem i nerwy były niewskazane. Zachorowałam i zwyczajnie chciałam się wyleczyć przed kolejną próbą no i niestety moja kierowniczka uznała ze chora nie byłam... Ale "odwdzięczyłam się" w inny sposób. Oczywiscie jesli nie masz siły to nie podchodz do crio od razu. Odpocznij, wez oddech. Przyda Ci się :* Aktualnie biorę omega 3, selen, cynk, femibion, vit d3 i b2. Sil nie puszczam kciuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na wizycie u mojej gin jak jej pokazałam wynik z posiewu z pochwy to się złapała za głowę na obecność bakterii klebisiella pneumoniae+++ jest powodem poronień. Chciała mi dać antybiotyk ale ja poczekam do poniedz i pokaże to dr M W gyn mnie tym zarazili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, w klinikach, szpitalach łatwo złapać paskudztwo. Po transferze leżałam w łóżku, które na bank nie było świeże. Pod kołdrą znalazłam czarne włosy, a ja jestem blondynką. Niby tylko chwilę, ale jednak się tam leży z gołym tyłkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil mocno trzymam kciuki będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, aż się poryczałam. Moje wszystkie 4 zarodeczki jeszcze żyją!! 3 są mocne i będą koło 13-14 zamrożone, a jeden jest bardzo słaby 10B, ale dali mu jeszcze szansę do 13. Jestem przeszczęśliwa, bo nie miałam nic zamrożone w 3 dobie. Normalnie koszmary w nocy miałam. Nie wiem jakiej klasy są, bo będą oceniane przed mrożeniem dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Peonia super wieści!!! Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia super :) Ale mam nadzieje że to już będzie rodzeństwo dla tych w brzuszku. Mam nadzieje że chcesz dużą rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, dzięki. Nawet jak nam się teraz nie uda, to czuję taki psychiczny spokój, że za miesiąc się uda. Teraz byłam zestresowana, wystraszona, bo zemdlałam, obolała, dopiero od dziś mnie jajniki nie bolą, to mogło się zarodeczkom nie podobać. Ale za miesiąc już będę wiedziała jak to wszystko wygląda i że to nic strasznego i jak się nie poddam, to na pewno się uda. W najlepszym wypadku będziemy mieli 5 dzieci :D ja kocham dzieci, wszystkie kocham, z rodziny a nawet te od koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia superrr wynik!!! Ściskam mocno i również mam nadzieję ze to będzie juz rodzeństwo, a co życzę tej 5 :) Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil- Peonia zaczęła odczarowywać forum, może nastał czas dobrych wiadomości :))) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, dom mamy duży, 5 dzieci się spokojnie zmieści :P Tylko dużego samochodu musimy się dorobić. Ale jak się skończą nasze problemy, to i samochodu się dorobimy i w końcu będziemy zarabiać na przyjemności, a nie na leczenie :) Sil, teraz kolej na dobre wieści od Ciebie, moja droga koleżanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie nigdy nie ma co liczyć przy odczarowywaniu forum. Tym razem również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil nieeeee! :( Boże jakie to niesprawiedliwe!! Czemu ciągle nam się nie udaje?? Przytulam Cię mocno! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil nie rozumiem, masz juz wynik?? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×