Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaże ułatwiają selekcję w związkach

Polecane posty

Gość gość
Raczej nie, troszeczkę za stara jestem na subkultury. Cały czas wypowiadasz się za wszystkich facetów, a tak naprawdę jest niewielu którzy podzielają twoje poglądy. Więc mów za siebie. Skoro dalej interesują się mną mężczyźni to chyba jednak nie jest tak źle, chyba, że zapraszanie na randki lub wypisywanie długich wiadomości do kobiet które wam się nie podobają to coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadałam na pytanie gościa czy należę do jakiejś subkultury i zarzut, że niby oszukuję twierdząc, ze jednak są mężczyźni którym się podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że przyciągasz dziwaków to nic nie znaczy. skoro tak Ci nie zależy to czemu się nie możesz pogodzić że się nie podobasz facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musze się "godzić" z czymś co jest twoim wymysłem. Stwierdzam tylko prosty fakt. Poza tym naprawdę nie przeszkadza mi, że twoim zdaniem ludzie otwarci, uprzejmi i wartościowi to dziwacy. Takich ludzi lubię mieć wokół siebie. I o tym jest temat - przez to, że mam tatuaże nie muszę znosić towarzystwa prostaków i chamów (poza internetem) którym wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, a ich gust jest uniwersalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko nie musisz, ale ja muszę Was oglądać bo coraz więcej takich jak Ty. ja Ci napisałem konsekwencje tego Waszego idiotycznego stylu życiu, nie tylko ubierania. potwierdziło się że taki wygląd to symptom zepsucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydłub sobie oczy :) Niestety to, że tobie przeszkadza mój wygląd nie jest moim problemem, a mnie jest na rękę, że w codziennym zyciu nie musiałabym wchodzić w interakcję z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie też wydłub i mnie nie czytaj haha! nie spełniacie standardów naturalnej normalności to się udziwniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej , no w czym problem - tatuowani sie lącza z tatuowanymi, niewytatuowani z niewytatuowanymi, wolność jest, wszyscy szczesliwi. Ludzie sie dobieraja wg gustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś miła. każdy kto Cię ogląda ma spieprzony dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj jeszcze raz swój post i zastanów czy to co napisałeś ma sens :) gość 23.34 - a co to za podziały? To mieszać się już nie można? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes tolerancyjna bo narzucasz innym swoj feministyczny brzydki wyglad. az przykro patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz wydłubać sobie te oczy i nie patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys byla tolerancyjna to bys sie ubierala i wygladala normalnie w miejscach publicznych, bo bys zaakceptowala ze wiekszosc odrzuca widok feministki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę być obiektem seksualnym dla obcych męzczyzn! Jaka ja jestem niedobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obiektem seksualnym, ale natchnieniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym też nie chcę być, głównie dlatego, że jakoś niespecjalnie interesują mnie obcy ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś wychodził z domu wiedziałbyś, że na ulicy mijamy setki osób które nic dla nas nie znaczą. Te osoby i to co one mogą o nas pomyśleć nie powinno wpływać na nasze decyzje. Zwłaszcza, że te osoby również mają cię gdzieś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te setki osób nie są obojętne, jak Ty tak się przemieszczasz po mieście ze słuchawkami w uszach i w ogóle wyjebka na wszystko to nie znaczy ze inni tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te setki osob tworza krajobraz miejski :D bye-bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma problem bo ja mam tatuaże to niech to zostanie w sferze głupich problemów tej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystus
Dochodzę do wniosku, że jednak muzułmanie mają rację. Mają to, czego chcą. I dlatego kobiety tak na nich lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystus
W krajach muzułmańskich kobiety ubierają się kobieco, ładnie. Turcja, Albania, Iran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jeżeli ktoś ma problem bo ja mam tatuaże to niech to zostanie w sferze głupich problemów tej osoby usmiech.gif x cóż masz na tych tatuażach jakie motywy to spróbuję cię rozgryźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podstawie tatuaży? Trochę płytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże u dziewczyny? Fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z tatuażami są nieestetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko twoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×