Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaże ułatwiają selekcję w związkach

Polecane posty

Gość gość
Przeciez ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Dla jednych sa ladne, dla innych brzydkie. Jak ktos tatuazy nie lubi, nie wezmie dziewczyny w tatuazach i co, przekonacie go,ze to ladne? Nie i nie potrzeba. Ludzie sie dobieraja wg podobnych gustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie próbuje nikogo przekonać, że to powinno się podobać. Za to jest cała masa ludzi gotowych zwyzywać i wmawiać, że nie jest ładne bo im się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czemu niby niewytatuowane osoby nie mogą umawiać się z wytatuowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Was wytatutowanych bab coraz więcej i takim mówimy stanowczo nie. To jest nasze ostrzeżenie. Zostaną wam tylko zniewieściałe miejskie metroseksualne chłoptasie albo muzułmanie bo my się zmyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzial prawiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest o tym, że to bardzo dobrze, że takie chamskie gnidy jak ty się zmywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na logike moja to jest glupie zeby twierdzic ze kobieta z tatuazami i krotkimi wlosami z wygolona polowa czaszki jest gorsza. Ale...niestety sama tak odruchowo mysle. Nie wybieramy sobie na logike tego co jest ladne, co smierdzi a co jest brzydkie czy pachnie. Dla czlowieka atrakcyjna jest delikatka kobieta z dlugimi wlosami i w kobiecej niewyzywajacej sukience, bez tatuazy czy kolczykow w twarzy i nie ma co wmawiac sobie na sile ze jest odwrotnie lub ze nadwaga jest atrakcyjna (sama waze 70 kg). I niech kazdy sobie bedzie jaki chce, w koncu tyle walczyli o demokracje w slowie, czynach i wygladzie, lecz po co wytatuowane wmawiaja innym ze sa ladne i kobiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wmawial ci co masz myslec. Niektorym taki wyglad sie podoba, no i sa kobiety ktorym we wszystkim ladnie. Nieskromnie stwierdze, ze zawsze bylam ladna i zgrabna kobieta. Nawet w krotkich wlosach wygladam ladnie (moim zdaniem lepiej niz w dlugich, bo krotkie wlosy podkreslaja moje rysy twarzy). Mam partnera ktoremu sie podobam. Jak juz to MNIE probuja ludzie wmawiac, ze nie jestem atrakcyjna bo nie chodze w zwiewnej sukience- i to tacy ktorzy mnie na oczy nie widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, i jeszcze dodam, że nie rozumiem czemu komuś się wydaje, że jak kobieta ma tatuaże to nigdy nie nosi sukienek i nie jest kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się osoby wytatuowane nie podobają. Oznacza to dla mnie, to ze strasznie sie starają być jakieś barwne, zauważalne. Ogólnie nie lubię ludzi przesadnie modnie ubranych ani wystylizowanych. No bo właśnie za bardzo sie starają. Jestem jednak grzeczna i nikomu nie dam odczuć, że tak jest. Po prostu źle to odbieram, ale jak widać, że ktoś przy okazji ma poukładane w głowie to przymykam oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I niech kazdy sobie bedzie jaki chce, w koncu tyle walczyli o demokracje w slowie, czynach i wygladzie, lecz po co wytatuowane wmawiaja innym ze sa ladne i kobiece? " bo żyją w swoim świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wychodzi trochę podświadomie. Ludzi którzy ogólnie są bardzo "zauważalni" ciągnie do takich "przesadzonych" rzeczy. Jak na ironię ja np. nie lubię jak się na mnie ludzie gapią i jestem dość nieśmiała jak ktoś mnie zaskoczy zaczepiając gdzieś gdzie się tego nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego, że tatuaże nie odbierają urody? Jestem tak samo ładna jak byłam przed zrobieniem tatuaży i dalej jestem "kobieca", nie pomyliłbyś mnie z facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż odbiera kobiecie kobiecość, to jest jednak coś bardziej męskiego. No ale każda potwora (i ta z tatuażem) znajdzie swego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nikt nie przekona ze to jest kobiece, bo dla mnie nie jest. To ze jedna z druga twierdzą ze sa tak samo kobiece, to jest kwestia ich samopoczucia. Podobnie osoba z dużą nadwaga może czuć się kobieco. Kto jej zabroni? I też znajdzie amatora swych wdziękow. A odbiór spoleczny i w jednym i drugim przypadku jest jaki jest. Grunt, zeby trafił swoj na swego. Zgadzam sie z tym, ze tatuaż ułatwia ten dobór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:29 nie kazda. 1/3 mlodych Polek nigdy nie wyjdzie za maz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz waskie spojrzenie na to co jest kobiece? Dla mnie dlugie nogi, figura klepsydry i ladna twarz sa kobiece. Dla ciebie kobiecy moze byc kloc w sukience w kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam długie różowe włosy, dwa tatuaże i planuję kolejny :D Do tego wysportowana figura, bo trenuję boks. I we wrześniu biorę ślub z fajnym, pracowitym, odpowiedzialnym chłopakiem z dobrej rodziny :D A kafeteryjne prawiczki mogą mnie pocałować w sygnet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze ich podsumowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś napisał każda potwora znajdzie swego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie o to chodzi zeby ten amator nie byl chamem przekonujacym kobiety ktorych nie widzial, ze sa niekobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć naprawdę jakieś zaburzenia emocjonalnie żeby nie móc znieść, że normalni ludzie mogą niepodzielać twojego gustu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.53 -ten chłopak ma na imie Gabryś i w dzieciństwie mama przebierała go za dziewczynkę ? :D A samookaleczenie to patologia i jest coś na ten temat w klasyfikacji zaburzeń psychicznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i właśnie dlatego jesteś prawiczkiem - bo takiego czegoś żadna by nie chciała. Żadnego argumentu, tylko atak na przyszłego męża tej kobiety. Czy ty w ogóle nie widzisz jakim jesteś zerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta babka jest jakas dziwna. Sama nie czuje sie kobieco to innym wmawia to samo. Rozumiem, ze jej idealem jest dziewczyna z okladki magazynu bo to kompletne przeciwienstwo jej samej, ale to nie jest ideal kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sama dyskusja jak czy disco polo jest ladne czy nie. Jedni nienawidza, inni kochaja. Ale ze dobieraja sie wg gustów, nie musza sie kochać miedzy sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nieprawda, bo np. mój partner nie ma tatuaży i niespecjalnie chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×