Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tatuaże ułatwiają selekcję w związkach

Polecane posty

Gość gość
"nie "my", tylko ty...jeden. Bo większość mężczyzn ma jednak pracujące partnerki i wręcz oczekuje się od kobiet pracy zarobkowej" Poza tym jestem przekonana, że ów "kolega" zarabia marne grosze i nawet nie byłby w stanie utrzymać potencjalnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo większość mężczyzn ma jednak pracujące partnerki i wręcz oczekuje się od kobiet pracy zarobkowej. " trudno być przedsiębiorczym z takimi podatkami jak w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli, jak widzisz, model w którym kobieta nie pracuje jest niemożliwy. Poza tym kobiety ZAWSZE pracowały, nie było w historii okresu kiedy przeciętna kobieta zajmowała się tylko domem (chociaż samo to było ciężką pracą przed powstaniem pralki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe to jest to co Wy robicie - śmierć za parę pokoleń murowana, a raczej koniec narodu. kumacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno? :D To po co masz dzieci? żeby im albo wnukom łeb muzułmanie ucięli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ogarnij się. Azja to jest III świat? to Europa jest trupem, dosłownie " Z każdym zdaniem coraz bardziej udowadniasz swoje braki intelektualne. Odsyłam do definicji Trzeciego Świata, w którego skład wchodzą ponad 130 kraje z Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak paranoja :) Nie będę rodzić dzieci, a potem ich zaniedbywać w imię powiększania populacji narodowej. Poza tym temat nie jest o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azja to kraje biedne ale i bogate. a Europa to jest trup i nieważne w którym świecie, bo technologię mamy ale nic poza tym. już kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie będę rodzić dzieci, a potem ich zaniedbywać w imię powiększania populacji narodowej. " jak to zaniedbywać? jaśniej może? czy znowu jakiś frazes? x wy jesteście nieodpowiedzialnymi ludźmi po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy dużej ilości dzieci nie dostają one wystarczającej ilości uwagi od rodziców. Jeżeli rodzice do tego pracują to dzieci z zasady wychowuje telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"trudno być przedsiębiorczym z takimi podatkami jak w PL" Niedojdy nigdzie sobie nie poradzą, jedyne co potrafią to rozłożyć ręce. W PL im źle ale zachciało się jeszcze Afryki i Ameryki Łacińskiej :D Przedsiębiorczy człowiek wszędzie sobie poradzi Taki jak ty zginie nawet w krainie miodem i mlekiem płynącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy małej ilości robią się rozpieszczonymi gówniarzami. sorry. wspomnisz to jak na starsze lata będziesz się z nimi coraz bardziej użerał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niedojdy nigdzie sobie nie poradzą, jedyne co potrafią to rozłożyć ręce." a mnie nie obchodzi by za obczyźnie mi się dobrze żyło, piszemy o PL i o sytuacji tutaj kumasz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce ludzi też potrafią sobie radzić i o tym własnie mowa. Wolę mieć szczęśliwe, rozpieszczone, dobrze wykształcone dzieci którym będę mogła zapewnić start w życiu niż dużo wyrzutków społecznych. Patologia ma zazwyczaj dużo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to tak patologia będzie miała dużo, spoko. to dzięki programowi +500. bo w naturalnych warunkach tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to Ty się żalisz na system podatkowy w Pl gdzie nie da się być przedsiębiorczym, przy czym zachwalasz Amerykę Łacińską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko nie będzie szczesliwe. nikt nie jest w nienormalnych warunkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty co robisz i czego chcesz? jestes ta baba co poszukuje uwagi w interncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im większe ubóstwo, syf i patologia tym więcej bachorów (w końcu to dosyć logiczne zważywszy na wysoką śmiertelność, a geny jakoś się chce rozprzestrzenić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że warunki "pełna rodzina, rodzice ze stałym dochodem, miłość do dziecka i dbanie o nie" to całkiem normalne warunki. Jeżeli twierdzisz inaczej to przykro mi, że miałeś takie dzieciństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Im większe ubóstwo, syf i patologia tym więcej bachorów (w końcu to dosyć logiczne zważywszy na wysoką śmiertelność, a geny jakoś się chce rozprzestrzenić) " ta, jak im się zasilki daje to wcale nie umierają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto moja mama była w domu, mam dwoje rodzenstwa i bylismy szczesliwa rodzina i do tego srednio zamozna. nic mi nie wmawiaj. a tacy jak Ty doprowadza do tego ze po prostu w kilka generacji umrzemy, obok beda muzulmanie i co? fajna przyszlosc? i zrob cos z soba. :D bo nie wygladasz kobieco a w glebi na pewno bys sie chciala podobac facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloze zaraz kiecke kobieca, zapuszcze wlosy do polowy plecow. ja bede siedziec w domu a Ty kobieto idz do pracy. :D a jak urodzisz to ja bede wychowywac. jak mamy byc dziwakami to na calego. no czemu nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam dzisiaj na kafe z przypadku, tzn chciałam się poradzić w pewnej kwestii ale dałam sobie z tym spokój, po czym przejrzałam kilka wątków w tym ten. Gdybym szukała uwagi czy coś w tym stylu to założyłabym choćby jakiś stały nick (to powinno być dosyć logiczne czyż nie?) Zapewne ani jutro, ani w najbliższym czasie tu nie zajrzę. Piszę co myślę i w rzeczywistości również mówię co myślę, i mam gdzieś czyjeś popieprzone konwenanse i narzucenia kulturowe, które są przejawem uciśnienia (intelektualnego przede wszystkim) W życiu sobie radzę i nie jęczę na swój los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajac do tematu: Sluszna uwaga w tytule. Mnie np tatuaz na kims kompletnie nie przeszkadza, wiem jednak, ze wytatuowany to nie moja bratnia dusza, nie mój styl ( choc lubić go moge) .Ja bym sobie tatuazu nie zrobiła - i tu wiele powodów. Kto nie czuje podobnie jak ja - nie nadaje na tych samych falach, czyli akurat mnie mi do zwiazku nie pasuje choć komus innemu - proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz przeciwnie, czuję się bardzo kobieco i wiem, że są mężczyźni którym się podobam. Przede wszystkim jednak podobam się mojemu mężczyźnie, a to jest chyba najważniejsze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wręcz przeciwnie, czuję się bardzo kobieco i wiem, że są mężczyźni którym się podobam. Przede wszystkim jednak podobam się mojemu mężczyźnie, a to jest chyba najważniejsze, prawda? " oboje jesteście dziwni, ale takich kobiet jak Ty jest więcej, musi być skoro na zachodzie jest i to jest tragedia. i nie podobasz się facetom, my tego nie lubimy, bądź sobie jaka chcesz ale się nie oszukuj. chyba że chodzi Ci o jakieś Twoje kręgi dziwnych ludzi. jesteś z jakiejś subkultury? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie jest więcej tylko będzie więcej. a malujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ma się podobać w takim razie muzułmanom ze wschodu? Zdecyduj się w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×