Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATD

Angole to w większości tępaki i debile

Polecane posty

Gość gość
Z tym się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie poznać wielki sekret? Większość ludzi to debile. Statystycznie...wiec temat z d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka! Zabierz bingolowi laptopa, najlepiej mu przez leb nim przejedz. Bo wbija puste komentarze w stare tematy zeby zepchnac na tyly forum te w ktorych mu dopiekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w londynie bród smród i ubóstwo dwa kurki w zlewie landlord nie umiał usunac grzyba z łazienki hahaha, jeszcze do tego jedna pralka na cały dom :D jak dobrze ze uciekłam z tego syfu, oto dowód https://www.youtube.com/watch?v=pB_tR8X_gzY :) jp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rgyos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xrrfx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D knych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecmoze ja napisze o takich typowych angielskich Kowalskich, bo nie ma sensu wypowiadac sie na temat ludzi uczonych,ktorzy sa ponad przecietna. Dodam, ze mam jakis wzglad w sprawe, bo do Anglii wyjezdzalam jako 15-latka juz w 2005 roku, bo moi rodzice tam od tego czasu zyja i pracuja. Faktycznie, co do ludzi przecietnych, to oni nie grzesza rozumem. Piszecie,ze po co jakas tam ogolna wiedza, po co znac nazwy rzek w Peru czy Macedonii. No ok, niby to sie do niczego nie przyda, ale jednak mysle, ze wiedza ogolna jest nam potrzebna i jakakolwiek wiedze trzeba miec. Natmiast Anglicy nie posiadaja tej wiedzy. Ich interesuje tylko to, by odebnic w pracy te 8 h i weekend! Co do uczelni, to sie nie wypowiem, bo tam nie uczeszczalam. Uczeszczalam natomiast do Boston High Technology College. Tydzien czasu. Zrezygnowalam, bo pod pretekstem nauki jezyka cofnieto mnie o 2 lata wstecz. Mialam 16 lat, a uczeszczalam do klasy z osobami, ktore potrafily kopac nauczycieli, wyzywac (byla taka jedna tega Abigail). Na matematyce uczyli ich tego, czego mnie uczono w podstawowce. Nie widzialam sensu, by kontynuowac tan nauke. Moj tata tak sie wypowiada o Anglikach: z przymruzeniem oka- ze to rasisci, jakich malo, nie lubi ich po tym, jak nas wystawili w wojne, ale jak spotka jakiegos Anglika, to fajny;) i tak bardziej powaznie, ale z malym zalem- ze to glupi narod (oprocz elity,. bo tam tez maja kilka bardzo madrych osob), wprost mowi o nich, ze to narod hodowany jak swinie, bez zdania, bez pojecia, byle by im bylo dobrze, tylko oni sie licza, oni sa najfajniesi na swiecie, reszta jest niewazna. Narod specjalnie hodowany, by latwiej bylo nimi rzadzic. Ale co do tego ostatniego, to ja zwrocilam uwage, ze tak sie dzieje teraz w wielu krajach Europy Zachodniej- dac ludziom wszystko na srebrnej tacy i juz beda zadowoleni, od wladzy nie beda nic chcieli. Nie musicie sie ze mna zgadzac, ja tylko wyrazilam wlasna opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętni angole to zapijmordy, ćpuny, i debile, czyli tak samo jak polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy naprawde musicie w kazdym temacie srac we wlasne gniazdo? Weszlam tu na forum, nawet sie wypowiedzialam,ale po przeczytaniu dzialu rezygnuje. Zero rzeczowej dyskusji, same wyzwiska. Ciekawa jestem, kto was tak zindioktrynowal,bo normalny myslacy czlowiek wie,ze polowa z tego, co wy tu wypisujecie o wlasnych rodakach to nieprawda, tylko zwykla frustracja. Poza tym jest roznica pomiedzy pisaniem szczerze, krytycznie o wlasnej nacji, a wyzywaniem i oblewniamem pomyjami. Wsty miza takich ludzi. I mam szczera nadzieje, ze nie jestescie Polakami tylko jakimis rusimi trollami czy tam niemieckimi. Powaznie. Wejdzcie w ten dzial i poczytajcie tematy: naprawde przyjemnie wam czytac takie slowa o rodakach, rodaczkach, o WAS? Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sranie trzeba zasluzyc a polaczki zasluzyly sobie BARDZO na to sranie na nich. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w PL mamy wszystko! sram na tych nieudolnych uków wielkim brązowym gowniachem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast uchlewac pedalski ryj na ognichu i grillu w piatek wieczorem bingol cwel siedzi na forum kafe hehe marnujesz czas pedale a moglbys z usmiechem na swpim brzydkim ryju obrabiac doopy za plecami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolny to jest ktos komu nie wyszlo za granica, wrocil do plu i ujada na kafe, jak wlasnie bingol cwel. Ktos komu wyszlo jak np ja, i zalatwial wiekszosc spraw samemu a nie wyjechal na gotowe i mial wszystko, taki ktos na pewno nie jest nieudolny a wrecz przeciwnie. Za granica jest o wiele ciezej zalatwiac wszystko i ogolnie zyc, znam cweli ktorzy w plu super ogarnieci a jak przyszlo zyc za granica to plakali za mamusia i szybko wracali, hehe zaje/bane mieczaki :D gnic w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydło i pedalstwo
HlTLER by zrobił z bydłem porządek, to był mądry ziomal, szkoda że nie dokończył tego co zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, nie musielibysmy czytac tych bingolskich gowien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja głupia mamusia cie zmusza aby czytac?:D dzis Marsz Niepodleglosci, sp/ierdalaj odmawiac allah akbar śmieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to prawda ale nasz naród jest niewiele do przodu przed angolami a często równy lub nawet poniżej - krtyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×