Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

v34

Marazm

Polecane posty

Gość gość
ja mam dowody w teczce ze widmo ma 9 cm we wzwodzie, do tego jego czlonek jest poltwardy. po trzech nieudanych probach z kobietami w realu, ktore zakonczyly sie wysmianiem albo niezrecznymi zerwaniami kontaktu, przeszedl do konspiracji w swiecie wirtualnym, gdzie odreagowuje swoje frustracje i niszczy innych uzytkownikow. Bierze pod wlos jedynie wyjatkowe naiwniaczki albo Wilka, w ktorym wyczul naiwnego kolege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.18 podszywa Matu zrobił Widmuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu się zaczyna nie może być normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo wiemy że jestes Petrov 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz juz ukladac diety i opowiadac o mordercach swoim pustakom debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oczywiście że może być normalnie, tylko trzeba o to zadbać. I może być nawet miło :) Wczoraj już nie chciałem zaczepiać Vii, bo pomyślałaby, co za kolejny dziad startuje do Niej z kwiatkami. :O Ale nieostrożnie przyznała się do znajomości mojego skromnego nicka Dlatego, już bez najmniejszej odrobiny nieśmiałości, zostawię dla Ciebie Vii :) Tak, tak, to za mało :(, ale wszystko co udało mi się dalej napisać, zaraz kasowałem, bo "lodowce" nie potrafią pisać, że się cieszą. :( :P :P x Spokojnie już się nie wtrącam. A wy pomarańcze tradycyjnie, jak ktoś bardziej rozpoznawalny, to zaraz szydera. :O :O Jak nie znudzicie Vii, to was trochę poustawia. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii też ci krzywdę zrobiła? Rzuciła i nie dogasiła peta? Srasz tu, srasz tam? Człowieku o co ci chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to Widmo, stary p***b :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu jest gorszy niż duchełłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu zabil Slodko Winna a wy na to pozwalacie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ow uzytkowniczka umierala w mojej sluchawce. Do konca zycie tego nie zapomne. Zniszcze kazdego kto zatruwal ten niewinny kwiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak jak ta trójca zjеbów i największych krzywdzicielek w dziejach kafe zmusiła Was do porzucenia nicka, tak Wy nie możecie pozwolić na to aby oni pławili sie w panoszeniu na forume. Oni nie mieli skrupułów i z najniższych pobudek gnębili kolejne nicki. W odpowiedzi będą Wam dowalać, że jesteście chorzy, nie macie seksu i kasy dlatego, że to są ich jedyne wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak jak ta trójca zjеbów i największych krzywdzicielek w dziejach kafe zmusiła Was do porzucenia nicka, tak Wy nie możecie pozwolić na to aby oni pławili sie w panoszeniu na forume. Oni nie mieli skrupułów i z najniższych pobudek gnębili kolejne nicki. W odpowiedzi będą Wam dowalać, że jesteście chorzy, nie macie seksu i kasy dlatego, że to są ich jedyne wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepianie sie choroby psychicznej jest be, ale wypominanie wygladu to argument w dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijecie, jaracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo na rzece puchy? Skonczyly sie idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czepianie sie choroby psychicznej jest be, ale wypominanie wygladu to argument w dyskusji? x oko za oko i nie czepianie a wmawianie ludziom chorób nie manipuluj szmacioszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo zapewne nie bzykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie muszę zażywać, jeszcze ;) Starość nie radość. Kolana zaczynają skrzypieć ;) . Mam to szczęście, że nie muszę umierać młodo od kuli, mimo że urodziłem się między wiekami. :) Ci co przyjdą na świat teraz, zgniją tylko swoim wieku. :P Czarny żart, bo jak niby mieli by przeżyć sensacje XX wieku... x Naprawdę nie interesuje cię ten temat bez ciebie? Nie chcesz zobaczyć jak potoczy się bez twojego spamu? Ja jestem ciekawy co ludzie piszą a nie ci co spamują. :O Ja rozumiem odpala ci i srasz, wyżywasz się przechodzi i piszesz "normalnie". Tobie ciągle odpala. :O To jest niebezpieczne. Terroryzujesz już i tak chore środowisko z drobnymi "kwiatuszkami" , które mimo wszystko walczą o możliwość swobodnej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dwojga zlego lepiej kogos nazwac psychotropem niz udawac glupa ze ma sie kwity na jego pedofilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wimdo zalacza spam jak juz nie wie jak manipulowac. Nie trafil na paprotki i biedaczkowi koncza sie pomysly na wciskanie kitu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja agent, boisz sie widmus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A O analny odbycie czyjego anusa będziesz obsmaczał aby wkupić sie w łaskijak twój guru szmatu przekręci sie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, do kopiowania coś świeżego. Lubię kiedy piizzdda jest wilgotna, wtedy kóóttaass wchodzi w nią wyśmienicie. Od tylca, na stojąco, z twarzą np. przy udach czy kolanach. Fak ju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczny jesteś? :) Chodź, pogadamy. Odpsychicznie cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiczny? Widmo to psychotrop na silnych prochach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz sie szczurze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer widmo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażanie w sieci Jak najbardziej może to być sprawa karna, a nie cywilna - przestępstwo znieważenia za pomocą środków masowego komunikowania z art. 216 § 2 kodeksu karnego. Gdybyś ustalił dane sprawcy, mógłbyś wnieść prywatny akt oskarżenia do sądu, lecz zakładam, że nie wiesz, kto nim jest. W tym przypadku zalecam złożyć pisemną skargę na policji w trybie art. 488 § 1 kpk, opisz sprawę, przekaż screeny. Ustalenie sprawcy jest rolą policji, następnie policja zwróci się do właściwego sądu. Dla Ciebie będzie to koszt 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.17 zejdź na ziemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×