Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Kiciomuszko Na złość Mamie złamię sobie rękę Na złość H-g poturlam się do sklepu nocnego :-D Oczywiście z turlaniem to żart .. ale ... no właśnie na to "ale" trzeba uważać H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Hg to chyba wiem dlaczego on byl tak agresywny wobec fryty. Wyzyl sie za swoja zonke na tamtej. Widocznie po tamtej tez tak jeździł. Wiesz , mimo wszystko nic go nie usprawiedliwia. Dobry czlowiek tak sie nie zachowuje. Dobry czlowiek zachowa spokoj i nie drze ryja. One obie bledną przy jego paskudnym zachowaniu. Widocznie on i ona byli siebie warci, ona dz... on ... nie dokoncze ;) Dziekuje Hg za linka . Fajnie sie z toba droczyc a i tak cie lubie ;) jak zreszta kazdy tutaj. Umiemy drzec koty z klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As ;-) No i Dziadek zamiast wypoczywać sobie na niebiańskich SPA, to trzyma rękę na pulsie i naszej As z oka nie spuszcza :-) As, bądź trochę grzeczniejsza dziewczynką i daj w końcu Dziadkowi odsapnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Na zlosc Hg poturlalam sie do sklepu nocnego po tlusta smietane ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelko w twoim pokoju byl Patyczak : dlugopis skaczacy ;) ja bym zawału dostala . Świerszcza wzielam do reki ale długopisa jak mialabym wziac ? Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość czyżbyś się za mną stęsknił? Czy tylko brakowało czwartego "muszkietera" ;) A tak na serio to po co czytasz kozaczki/pudelki/szmiry z plotami po których nie raz mieli procesy sądowe. A co do Pani Beaty, to już nie raz mówiła, że jej życie zmieniło się na lepsze gdy zaczęła podróże do Ameryki Południowej i zaczęła bardziej dostrzegać piękno tego świata. Przez wiele lat z Cejrowskim byli zgranym i zgodnym małżeństwem. A rozwód kościelny można dostać nawet w takiej sytuacji, gdy jedno z małżonków nie zgadza się na posiadanie potomstwa już po zawarciu związku małżeńskiego. Właśnie po to jest ślub kościelny aby stworzyć religijne podwaliny dla rodziny, którą dwoje ludzi zakłada "świadomie". Bardziej się nie będę rozpisywać, bo mi się już stylistycznie tekst chyba rozjeżdża. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
As wlasnie takie cos mialam w reku. Zielony stworek i taki sam jak na twoim youtube :) dzuekuje , super filmik . A Hg powiedzial ze to szarancza. Przestraszył mnie ze niszcze swiat i ze emigranty zwala sie do nas gdy szarancz zezre im plony i ze moj kocurek powinien odpowiednio zajac sie tym szaranczem i go zameczyc i zezrec ;) Hg ta zniewaga krwi wymaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś nie spuszcza z oka As bo ją kocha :) i nie chce dla niej niepotrzebnego cierpienia (bo niektóre cierpienie jest potrzebne dla naszej duszy kiedy jest krnąbrna i uparta jak osioł) tak, święci w tym nasi bliscy z rodziny święci modlą się za nas i przebywają wśród nas i pomagają nam kiedy mogą pomagać i to się nazywa "ś/więtych obcowanie" nawet będąc w czyśćcu modlą się za nas, bo sami z siebie już nie mogą sobie pomóc ale bliskim owszem mogą swoimi modlitwami, za to my żyjący na ziemi możemy im pomóc modlitwami jak najbardziej a nawet wyciągnąć ich z czyśćca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chviala wyslac wam takie youtube z patyczakiem ale nie umiem :( kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha ja tez bym z takim panem dzieci nie chciala jak pan C .. ;) Zycie z nim to byloby jak film " Sypiajac z wrogiem " ;) znacie ten film ludziki ? Z Julia Roberts Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko to ja z siostrą jak jeszcze chodziłyśmy do Kościoła, to wszystkie dusze z czyśćca wyciągnęłyśmy przy "odpustach zupełnych". Zawsze się zastanawiałyśmy za kogo tym razem rozgrzeszenie uzyskać. Chyba tylko dwa razy w życiu modliłam się za siebie podczas mszy w takim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocimuszka A ja cenię ich i lubię obydwoje. Nie wchodzę w ich życie prywatne bo jakoś średnio mnie to interesuje. Bo co w tym fascynującego? Interesują mnie ich podróże :) A każdy popełnia błędy. Szczególnie błędy młodości. Prawda H-g? ;) Obydwoje jak dla mnie są fantastyczni i niebanalni i mogłabym ich opowieści słuchać godzinami. Mają piękne pasje i to mi się w nich podoba. Mają coś wartościowego do przekazania i ubogacenia w wiedzę innych. Nie idą z prądem jak Wojewodzki. Nie udają nikogo, nie powielają, są sobą. I to mi się w nich podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
To ja w takim razie sama poszukam sobie takiego stróża :( bede szukac az znajde ;) moze ktos ze zmarłych mnie lubił a nie moze przedostać sie do mnie ;) hehe to sama go znajde . Jedna babcia moze raz w zyciu mnie widziala, dziadka nie znałam. Druga babcia tez mnie raz widziala , drugi dziadek traktorem raz mnie przewiozl i zaraz umarl i tez nie powiem by szalał za mna ;) ciocie wujki obojętność ;) ooooo jest jeden wujek Janek ktory mnie bardzo lubił i lubił gdy przyjezdzalam. Pomodle sie za niego dzis i byc moze on bedzie mnie strzegl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As Zainteresowałem się Pawlikowską ze względu na jej przygody podróżnicze, jednak coś w jej osobowości mi nie współgrało. Postanowiłem przyjrzeć jej się nieco dokładniej, w związku z tym przeczytałem jej wszystkie książki podróżnicze i zacząłem się utwierdzać w przekonaniu, że pierwsze wrażenie mi się pogłębia. A wyszukując później już informacji na jej temat w I-necie trafiłem na podany artykuł. Nie lubię się uprzedzać do ludzi, na miejscu Kiciomuszki przeczytałbym kilka książek Cejrowskiego. Taki w każdym razie jest schemat mojego działania. Z pomiędzy wierszy gdzieś wyłania się cały człowiek, jego prawdziwa osobowość. Nie ma sensu uprzedzać się na zapas a tym bardziej kierować się opiniami innych ludzi czy szukających niezdrowej sensacji mediów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Modelko ale to wszystko przez Hg ;) to on zaczal . Ja tylko napisalam ze go nie lubie po akcji z frytka a on napisal ze dobrze jej wygarnal a ja ze dobrze tylko ze w zly prostacki sposob no i sie zaczelo udowadnianie jaki z niego typ ;) no i tak sie ciagnie nasza wojna z Hg ;) no nie Haguś ? ;) Ja nigdy sie tym kolesiem nie interesowalam, dopiero przez ta nasza akcje z Hg dowiedzialam sie o jego prywatnym zyciu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Dobrze As ;) podreptam na wychodzenie z ciala ;) coz tam sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Modelka Beata jest osobą mocno niedowartościowaną i nadrabia to rozdawaniem rad dla innych, często infantylnych i nie sprawdzających się w życiu realnym. Do jej pisarstwa też miałbym nieco zastrzeżeń. W jednej ze swoich książek przepisała żywcem a właściwie przetłumaczyła z hiszpańskiego wierzenia pewnego ludu. Zajęło to 3/4 całej książki (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haguś :D :D :D Od razu skojarzyło mi się z pieluchami Huggies :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość a gdzie Ty jeździłeś na te branki? I po co Ci taka Branka wzięta w jasyr? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to, że mnie nie było Kicia zaniedbała obowiązek pchania do setki :P Nostradamus wrócił i Devil gdzieś zabłysnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As A w jakim sensie? Trochę już wyrosłem z pieluch i trudno mi o skojarzenia :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak jeszcze skojarzenia po pampersach zostały. Ale się nie martw! Wszystko przed Tobą ;) I duże pielucho-majtki i ładna pielęgniarka :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatesknilam za Zebromarchewka :) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As Branki miały być rzecz jasna tylko ewentualnym przyłowem :-D ;-) Żart, żart ;-) Daleko, oczywiście jak dla mnie - okolice Raciborza, na południe od Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×