Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Daj znać jak kiedyś zawędrujesz na zamojskie ziemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As x "I duże pielucho-majtki" Wolałbym wygodną , dopasowaną pętlę na szyję x " ... i ładna pielęgniarka ..." ... pożarta przez kiciomuszkę na przystawkę do trzeciej kolacji w środku nocy ;-) :-P :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadam tadam... nareszcie mam :) Była dostępna i dzisiaj kupiłam :) Książkę "J/ezus Mówi do Ciebie" :) x Dobranocka :) x 21 kwietnia Pozwól Mi przejąć kontrolę nad twoim umysłem. Umysł to najbardziej niespokojna, niezdyscyplinowana część istoty ludzkiej. Już dawno nauczyłeś się panować nad swoim językiem, ale twoje myśli wciąż stawiają opór twojej woli i skłaniają cię przeciwko Mnie. Ponieważ człowiek stanowi ukoronowanie dzieła stworzenia, ludzki umysł jest cudowanie skomplikowany. Zaryzykowałem wszystko, dając ci swobodę samodzielnego myślenia. To Boski przywilej, który już zawsze będzie odróżniał cię od zwierząt i maszyn. >> Uczyniłem cię na Mój obraz, << niebezpiecznie bliskim bóstwu. Choć odkupiłem cię własną krwią, twój umysł pozostaje ostatnim bastionem rebelii. Otwórz się na Moją promienną Obecność, niech Moje Światło przeniknie twoje myśli. Gdy Mój Duch panuje nad twoim umysłem, napełniasz się Życiem i Pokojem. x Rdz1,26-27; Rz8,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
No wlasnie . Odnosnie Hg ;) Branka Branka , Hg napisal ze jedzie na południe po Branke . Ja mysle ze chcial dac cynk naszej Modelce , ze bedzie na jej terenach i ze moze ja odnajdzie. Mial trasę na południe i odrazu pomyslal o .... brance Modelce ;) Ja odrazu nie skumalam o co chodzi i myslalam ze po obca Branke chce jechac szukac i wysmialam ta Branke i chcialam ja torturowac bo Hg uwaza ze jestem nieobliczalna to musialam mu po zlosci nagadac ;) Branka jest jedyna za marchewce ;) a inne Branki na stos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As Dam znak! :-) Jasne! W eterze albo dymny Jeżeli dobrze pamiętam brzmiał on tak: . . . - - - . . . (SOS) :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Modelka nie ubrala sie na biało ( a miala sie ubrać tak ) no i Hg jej nie zauwazyl :( ale zal :( A myslalam ze na weselu sie pobawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi lasy chcesz z dymem puścić!?! Ja Ci tu dam!!! Przez kolano i parę klapów pasem w dupę z próbę podpalenia RPN-u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Jakby co to kot odrazu jedzie na wesele , prezent bylby przedni. Sto lat na zadnym nie bylam, to moglabym zrobic piekny prezent :) za wszystkie czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Kasiomuszka Ściągnij nam tych dwóch zagubionych na "Wychodzenia z ... ) Potrzebujemy szóstki, a później w drogę dookoła świata. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Hg nie żartował . Poszlo to jemu spontanicznie. To bylo szczere :) . Jechal w twe strony i odrazu mial pewna Branke na uwadze ;) konkretna Branke ze tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość nie mógłby wziąć ślubu kościelnego, bo najpierw musiałby przyjąć komunię i jeszcze bierzmowanie sobie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 Twój RPN o mało co by pożarły do gołej ziemi omawiane tu wcześniej szarańczaki. Nawet pomnik żeście im postawili :-D Hmmm ... no raczej moi praprapraDziadowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie kogo zaprosic na wesele ;) Hg nie napisales czy podobal ci sie utwor ktory ci polecilam na droge ;) w poszukiwaniu Branki :) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg Hg ja to widzialam. O jakiej pielęgniarce mowa ? ;) czyzbym cos przeoczyla ? Znow kot czegos nie ogarnął ? ;) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Kicimuszka Idź dziewczyno oddaj swoją intuicję kobiecą do naprawy, regulacji, wymiany ... x No dobra ... masz rację ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocinuszka
As bo ty jestes najlepszym popychaczem stron ;) i znowu mi stoi hahahahahahahahaha 123456890 pamietasz As? W tych liczbach jest sekret ;) to byly twoje liczby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany akurat o szarańczy uczy się u nas dzieci na spacerach w podstawówce. A bryła z kamienia z wypisanymi miejscowościami i datami, to słaba ozdoba parku. No ale lepsze to niż durne tablice informacyjne, bo przynajmniej historii regionu uczy. Poza tym to nie był wtedy RPN tylko lasy i wsie Ordynacji Zamoyskich oraz przyległe do granic tereny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As Może dałoby się załatwić eksternistycznie ;-) Zresztą, mam sporo znajomości w kościołach, da się i za " Bóg zapłać " :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
AAAAAA jednak. Mam cie Hg ;) do wymiany, do regulacji ;) tak tak ahaaa juuuzzzz ;) Hg napisal, ze mam racje. Czyli tylko Ta Branke mial na mysli ;) A wiecie ludziki ze Hg i ja okazalo sie zd jestesmy spod baranow ;) ostatnio to bardzo dokladnie odzwierciedlamy ;) jak tam twoje rogi Hg ? Troche wykruszone :( hehe , moje w stanie nienaruszonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Panna Młoda musi Ci się zgodzić, bo bez tego nie ma co sobie głowy zaprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Kicimuszka Idź dziewczyno oddaj swoją intuicję kobiecą do naprawy, regulacji, wymiany ... x No dobra ... masz rację Mam cie Hg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kicimuszka Ja tam swoje trzymam w kasie pancernej, żeby się nie kurzyły :-P H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że tylko Kicia by była na weselichu. Ja z dzieckiem nawet do nikogo z rodziny nie mogę się wybrać, bo taki mały urwis z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pannę mloda musi jeszcze powalczyć . Racja , popieram . Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Ta komunia chrzest i bierzmowanie musiały by byc w bardzo odpowiednim wykonaniu a nie tylko kasa w łapę dla ksiedza ;) wszystko jak nalezy , egzaminy przygotowania a nie tak na odpiernicz. Modelka jest zbyt wartosciowa i tu zwykly badziew i przekręt z koperta nie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Was moje Baranki mogę ustrzelić z łuku :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×