Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Modelko chcialam Tobie podziekowac. Podziekowac za to, ze jestes. Zawsze wiedzialam, ze jestes Aniolem. Napewno nie wiesz za co chce Tobie podziekowac a moze sie domyślasz. Zaczely dziać sie rozne rzeczy w moim zyciu, zaczelam sie przelamywac w pewnych sprawach :) nie chodzi o praktycyzm w religii ale zaczely dziać sie rozne rzeczy i wtedy gdy to sie dzieje to odrazu mysle o Tobie. Nie bede dokladnie pisac o co chodzi, chociaz bardzo bym chciala napisac :) moze kiedys :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wydarzylo sie kilka takich rzeczy, ze az dziwie sie, ze wszystko naraz. Chodzi tez o zdrowie i o inne rzeczy . Zdrowie nie moje , u kogos bliskiego wykryto na czas cos co moglo zle sie skonczyc, nie chodzi o mnie ani o rodzicow. Nagle kilka spraw wyjaśniło sie i spowodowało ulge w mojej psychice. Nie tylko ta osoba została trafnie zdiagnozowana po 20 latach, teraz jest w szpitalu. Zaczely dziac sie tez inne rzeczy, co mnie ucieszylo. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość wczoraj Kicia, po przeczytaniu Twojego wpisu łezki napłynęły mi do oczu. Się wzruszyłam :) Dziękuję Ci 😍 :) Tak. Modlę się za Was :) Bo odkryłam niewyczerpane źródło dobra i miłości u Najwyższego :) Bo nasz Bóg Wszechmocny jest dobry, dobry i jeszcze lepszy ;) Cieszę się, że i Ciebie i Twoich najbliższych również tak jak i mnie i moich nabliższych otacza Swoją pomocą i wsparciem :) Po prostu Bóg jest niewymownie rewelacyjny :) I to mi też pokazuje, że modlitwa jest wysłuchiwana :) 😍 x gość dziś Kochana, dziękować za wszelkie dobro jakie nas spotyka to można tylko naszemu kochanemu Najwyższemu :) On ma tą moc sprawczą dobra a nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość 2016.12.23 "miałem kiedyś doniczkowego wawrzyna z liściami laurowymi , ten akurat nie przeżył " x też miałam pierwszego w tamtym roku na święta wigilijne i też przesuszyłam i nie przeżył mimo, że stał na parapecie w najchłodniejszym pokoju (sypialni) gdzie jeden kaloryfer wyłączyłam co by go nie przegrzać zimą i stał na tym oknie... i chyba dlatego o nim zapomniałam, że stał w ostatnim pokoju (do kolekcji również w tym samym czasie przesuszyłam tymianek - cudowny bujny był i niestety też rozmaryn - najbardziej mi bylo go szkoda, bo gdy się wchodziło do sypialni to pachniało lasem :) ) więc z tego wysuszonego mam do teraz liście laurowe do gotowania :) No ale że siostrom na prezent dałam go w tym samym czasie to mi bylo głupio, go tak nonszalancko potraktowałam i kupiłam drugi :) stoi od stycznia 2016 i w lato puścił nowe listki u góry :) teraz poluję na rozmaryna i bom się stęskniła z leśnym zapachem w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość 2016.12.28 Kiciu, dziękuję Ci za ten cudowny przepis :) Akurat skończył mi się świeży imbiros ale jak tylko go kupię to go zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
H-g Ile już schudłeś na diecie? ;) Jak tam ta szalona trzustka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abc nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nowy temat się szykuje :) bo cierpliwości na blokowanie 10 pierwszych postów juz każdemu brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kochana, dziękować za wszelkie dobro jakie nas spotyka to można tylko naszemu kochanemu Najwyższemu On ma tą moc sprawczą dobra a nie ja " Modelko a ja powiem tak : gdyby nie Ty to by Bog mnie nie zauwazyl ;) wiec podziękowania należą sie Tobie. To tak jak ja bym poprosiła cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakbym ja np poprosiła kogos zeby byl dobry dla pewnej osoby i ta osoba wtedy by mnie posluchala i stala sie dobra dla tamtej i to wtedy byloby dzieki mnie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwile przeczytam dalsze posty Modelko, wczoraj nie dokonczylam mojego postu bo musialam nagle przerwac pisanie i pozniej juz nie moglam. Bede sama w sylwestra, corka idzie do swojego chlopaka. Bede w szpitalu do 23 a potem juz sama, obejrze jakies bzdety w tv, mimo woli posłucham bombardowań z kicią , zapale sobie tysiac swieczek, wina nie wypije bo mam karuzele po nim ;) obrzydliwe uczucie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat skonczyl mi sie świeży imbiros hahahahaha imbiros ;) Od dzis bede mowic imbiros ;) podoba mi sie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ze spalam od 22 do teraz hehe , wstalam zjadlam cukierka toffifi i siedze, nie mam co robic. Posiedze do 3 i pojde dalej chyba spac , rano wstane do pracy o 7 ;) Rozmaryn rozmaryn rozmaryn ..,, az musze o nim teraz poczytac, nawet nie wiem jak wyglada ;) wstyd ze nie wiem K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wiem jak wyglada rozmaryn, zobaczylam , kojarze skaś te listki ;) Modelko znam super sos rozmarynowy, z baru green way . Zaraz znajde ten przepis i podam. Czesto tam corce kupuje pierozki w sosie rozmarynowym. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIEROŻKI AROMATYCZNE pieczone pierożki z cukinią i pieczarkami z sosem śmietankowo-rozmarynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczniejszej potrawy nie jadlam , z tego co wiem to te danie bije na glowe wszystkie inne w tej restauracji. Corka je uwielbia i ja rowniez, smak sosu i farszu obledny. Nie wiem czy takie same wyjdą z tego przepisu. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalona trzustka hahaha No wlasnie, jak tam szósteczka Hg ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x Bede sama w sylwestra ...posłucham bombardowań z kicią ... x Witaj Kasiu w klubie :-) x Organ. Przez ostatnie dwadzieścia lat jedyna porada lekarska z jakiej musiałem skorzystać miała miejsce, kiedy wlazłem na zardzewiały gwóźdź. Przebił mi drań stopę na wylot :-) A tu: "Jesteś system mechanicznie doskonały i nagle coś się zepsuło" :-) W czwartym tygodniu objawy nagle ustąpiły. Pozostaje otwartym pytanie z czym mam do czynienia. Na dwoj***abka wróżyła. Może być to ostre zapalenie trzustki lub przewlekłe, takie które ze stanu utajnienia przeszło w stan uciążliwy. W pierwszym przypadku "samo przyszło, samo pójdzie" ( no, z pomocą odpowiedniej dietki). Drugi przypadek brzmi już jak wyrok, z którym trzeba będzie się pogodzić. Ale. Skoro mamy w swoim otoczeniu Modelkę, którą odbieram jako katalizator zjawisk pozytywnych, większych powodów do zmartwienia raczej nie ma :-) x Ile już schudłeś na diecie? ;-) x Na ostatnim wyjeździe straciłem > 10 kg. Bardzo pozytywna, naturalna utrata kilogramów. Optymalnie rozłożona w czasie, skutkująca sporym wzrostem ogólnej kondycji ciała. Narzucona dieta przyniosła kolejny spadek o ca 5 kg i tu już nie ma się z czego cieszyć, bo taka restrykcyjna, beztłuszczowa dieta ma swoje wady - część ważnych witamin rozpuszcza się w tłuszczach i nie da się jej bezkarnie kontynuować, można organizmowi zrobić krzywdę. Zaczynam odczuwać zresztą już pierwsze tego skutki, paznokcie stały się mniej elastyczne, łamliwe, pogarsza mi się wzrok, a kot gubi futro ;-) x Waszych przepisów nawet nie czytam :-) Nie jestem masochistą, żeby się torturować :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani , bede dzisiaj pisac do Was :) Hg witaj w klubie :) tzn ze tez bedziesz sam z kicia :) Przeczytalam tylko poczatek Twojego postu, pozniej przeczytam reszte. Odprowadze corke na autobus, zeby nie szla sama podczas tych idiotycznych wybuchów naziemnych. Chlopaki zrobili sobie mini wojne. Wiecie jak tutaj wala, no szok, nawet kotka nie przywitala sie ze mna, gdy wrocilam i nawet nie wiem gdzie jest, moze w szafie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
życzę wam dziewczyny pięknego, uśmiechniętego od ucha do ucha, spełnionego wedle waszych życzeń dwatysiącesiedemnastego roku :-) h-g/hehgość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwego nowego roku czlowieczki :):):):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×