Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość ojj stara modelka bez związku
H-g lubisz święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Kiciu, a zapomniałabym... a pro po uzdrowienia z pokrzywki... :) Zobacz proszę ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=Olv9ZVUCHAY - temat uzdrowienia z pokrzywki w min 1:03 dotyczy córeczki za które modliła się jego matka i te ekipa wystawienników :) - także jak widzimy, pan Jesus spełnia nasze pragnienie serca :) - i odpowiada na nasze modlitwy i potrzeby :) Chwała Panu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Modelko za link :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelko ja tylko delikatnie lubie te goździki powkladac. W tamtym roku tylko gwiazdkę zrobilam by wprowadzić tylko delikatny element w dekoracji :) niektore to takie naciapane na zdjeciach albo te rowki takie porobione to nie lubie. A jak obieram pomarancze to nacinam od gory skorke co pare cm w dol ( nie do konca) by po odsunieciu skórki byl taki jakby kwiat a do srodka wkładam pomarancz. Moja siostrzenica mowi za kazdym razem, ze uwielbia patrzec jak to robie i ze tylko ciocia tak umie. A ja od mojego taty to zalapalam gdy bylam mala. I ostatnim razem gdy mnie pochwaliła to ja powiedzialam przy wszystkich : to tata mnie nauczył ;) tacie zaszklily sie oczki ( po kims to mam hehe ) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc: moja bratanica , przeciez nie mam siostry :) pomylilam slowa ;) gapa jak zwykle ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś Kiciu, to super masz Tatę :) Wrażliwe osoby to dobre osoby :) I Tata pewnie dumny z córki :) Nie ma to jak rodzinka :) Masz za co dziękować Bogu, że jeszcze masz Tatę :) Nie wszyscy mają tyle szczęścia i nie przez całe życie mają swojego tatę. x A ja w tamtym roku, na kolację wigilijną, na którą byłam zaproszona, w tym dniu na szybko zrobiłam takie lampionki ze skórki z pomarańczy właśnie: https://www.youtube.com/watch?v=6hDLTc_2AdU Tylko bez goździków bo wcześniej takie zdjęcie widziałam w necie bez nich. Te gwiazdki z foremki to lepiej zrobić większą niż na tym filmiku, można wyciąć kółka np. literatką. Choć gwiazdka jest taka bardziej świąteczna. Tylko, że to nie jest trwała dekoracja, bo na drugi dzień skórki już są wysuszone zupełnie :) No ale na lampionik na jeden wieczór to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
A tutaj to samo tyle, że z większych pomarańczy i dość nieporadne wykonanie ale efekt równie uroczy wyszedł: https://www.youtube.com/watch?v=kZdQV7eLmuo i tutaj pomysł z goździkami wokoło górnej wyciętej gwiazdki wydaje mi się lepszym bo aromat z nich jest większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Zamiast chemicznych zapachowych świeczek można bardziej naturalnie ze skórek pomarańczy :) Na jedno dniowy wieczorny nastrój w tym wyjątkowym dniu :) Można się pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Oo... przy okazji w/w filmiku wpadłam na takie też wykonanie dekoracji do świątecznych świeczników: https://www.youtube.com/watch?v=eWCJCXkmS-w Świecznik na dłużej niż na jeden dzień ;) Ozdoba z kory cynamonu :) Jak gdzieś uda mi się go kupić to sobie taki świąteczny przaśny świecznik zrobię :) Proste, naturalne i bez udziwnień :) Z zapachem cynamonu, który uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
W sumie taki świąteczny świecznik z kory cynamony ładnie udekorowany może być na drobny prezent kiedy idziemy w odwiedziny świąteczne do kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
I gwiazdki anyżu też mogą się sprawdzić do dekoracji tejże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Proponuję z nowym rokiem nowy temat bo ten się tradycyjnie jak każde inne blokuje. H-g jak wcześniej podejmie męską decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Hop, hop As28 :) Żyjesz? ;) Się stęskniliśmy za Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Modelko Witajcie ludziki Piekne posty Modelko. Te lampionki sa cudne, uwielbiam takie rzeczy. Caly grudzien jest dla mnie czyms takim , ze trudno to okreslic, to takie cieplo z zimnym tłem , co uwielbiam. Na zewnatrz biało mroz a w domu cieplo i cieple mile przedmioty jak masa swiecznikow lampionow , ciepłych kolorów - czerwone, złote swieczki, mam tego pelno wszedzie. Wiecie, ze gdybyscie mnie teraz zapytali ile mam swiecznikow, tych elektrycznych i tych z prawdziwymi swieczkami to nie bylabym w stanie odrazu odpowiedziec. Zimą lubie otaczac sie ciepłymi kolorami w domu i uzywac ciepłych zapachów, np kupilam żel do kapieli o zapachu pomarańczy i cynamonu. Moj tata ..... to ... chodzący spokoj. Moge powiedziec, ze jestem wdzieczna za ten spokoj w domu. Kiedys powiem to tacie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ludziki :) Dzisiaj od godziny 12 do 13 stej jest tzw. Godzina Łaski dla świata. Można się w tym czasie modlić o co się chce. Najlepiej o wszystko co się chce ;) Oprócz zdrowia dla siebie i innych czy pokoju na świecie i prawdziwych duchownych można też o wygraną w lotto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość dziś powyżej to ja - oj stara modelka ;) Tak na szybko dziś o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ludziki ;) Modelko dziekuje za info odnosnie próśb o szczescie ;) od 12 do 13 bede non stop o cos prosic ;) moze cos mi sie uda, wyzebrac jakies szczescie. Jest cala godzina to zdaze i o Was sie pomodlic :) Totek to oszustwo, wiec raczej o kase prosic nie bede a z nieba tez nie spadnie samo ;) Milego dnia Wam zycze i spelnienia próśb. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowie dla zeberek wszystkich poprosze, duzo radosci i usmiechu w przedświątecznym okresie i zawsze i tyle pieniazkow by na wszystko starczyło. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość wczoraj O właśnie dzięki Ci Kochana, że pamiętałaś o piniondzorkach ;) No właśnie, chciałam wcześniej o tym w tej godzinie poprosić alem zapomniała (!) A gdyby ta szósteczka została wysłuchana... No to byśmy na tą wycieczkę pojechali ;) No i gdybym była ich właścicielem to zabrałabym Was tam gdzie ja chcę w sekretne miejsce ;) Taki niecny plan sobie obmyśliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
A pro po wygranej w lotto, to gdzieś słyszałam albo czytałam jakiś czas temu historię, że jedna dziewczyna prosiła Najwyższego o właśnie wygraną pieniądzorową i dostała :) I pewne tam pogmatwane wcześniej sprawy życiowe jej się rozwiązały :) Pan zawsze chce dla nas dobrze :) A właściwie bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piniondzorki hahahahahahahahaha :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Osobiście jeszcze nadal się uczę nie ograniczać swoją niewiarą Najwyższego :) Po tych filmikach z Dotyku Boga, mam wrażenie, że jestem daaleko w peletonie a momentami jeszcze nie nadążam ;) Tam są takie cuda jak np. Bóg buduje nowy dom rodzinie w kilka miesięcy, który nie potrafili dokończyć przez naście lat :) Ciągle mnie zadziwiają łaski Pana i Jego niekonwencjonalne podejście do każdego człowieka, który nawiązuje relację z Najwyższym poprzez... wiarę :) Tak, tylko nasz brak wiary ogranicza nas i tym samym działanie Miłości Ojca Niebieskiego w życiu Jego dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio rozmawialam z kolezanka o moim snie. Nie wiem czy wam opowiadalam o snie , w ktorym czarna baba chciala zaatakować mnie nożem. Drugi sen to pies duzy. Powiedziala ze jak pies to przyjaciel. Ten sen z czarna baba w kapturze to mowila, ze to sa zmory ( ja uwazam ze to byl sen a nie zadna zmora , ale dobra, niech jej bedzue ze zmora ;) ) i ze w momencie przebudzenia powinnam powiedziec : " Weź lyzke i przyjdz do mnie na sniadanie" ;) Tylko ze do mnie nikt nie przychodzi , ani sąsiadki ani goscie. To kto miałby do mnie przyjsc. Nikt wtedy nie przyszedl. Gdyby przyszedl to znaczy ze ta osoba meczyla mnie w snie. Troche wzielam to za idiotyzm ale ok, wysluchalam ;) Hehe A co do pieniondzorow to bym Was wziela ( zebyscie konkretnie odpoczeli) na miesiac w rejs w najpiekniejsze miejsca na ziemi :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeberki zaniemowily? Ida swieta , czas odswiezyc relacje międzyludzkie ;) Czy pierniczki zrobione? Narazie kupilam grzybki suszone :) Zawsze zaczynam od kupienia grzybkow. Uwielbiam kapuste z grzybami , to moje ulubione danie i podjadam cale swieta i musi byc kapusta przez cale swieta az do nowego roku. Karp smażony i kapusta z grzybami - to sa moje swieta :) Co roku jezdze do rodzicow i co roku pakuje cale auto smakołykami ,by nie bylo ze na krzywy ryj ;) tzn nikt nie bylby zly ze jade bez niczego, ale ja bym sie zle z tym czula. Robie zawsze galarete z kurczaka, kolduny, barszcz, kapuste z grzybami, sernik, biszkopt z galaretka i owocami, pierogi i paszteciki z kapusta i grzybami. Robilam tez salatke klasyczna z warzyw ale psula sie w aucie to zrezygnowałam. Ale to wszystko powyzej musi byc,bo to juz taka tradycja. Kazdy wie, ze to przywioze ;) ponadto mnostwo najlepszych pomarańczy,piernikow pepsi zgrzewka, mnostwo prezentów bo jest nas 10 osob plus dwa koty. Dla mojej starej kotki mnostwo saszetek wysmienitych , jak juz przyjeżdżam to ona pierwsza mnie wita, czuje i czeka przed drzwiami bo wie ze " saszeteczki przyjechały " ;) Zawsze myslalam, zeby zawieźć choinke ale kurcze nie ma jak , sto km targac sie z choinka. A jak wy spedzacie swieta kochani? Na sylwestra gdzies idziecie? Hg nie odzywa sie , bo napewno następna wieże stroi bąbkami, As telefon sie popsul i komputer a Modelka jest na mszy uzdrawialnej. Pozdrawiam ludziki :):):) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Z innej beczki... dzisiaj wpadłam na to: o Maja Frykowska: Byłam atakowana przez demony | #8 Gwiazdy Cejrowskiego https://www.youtube.com/watch?v=hxuRIEo15p4 o A pro po kiedyś tam wcześniejszej rozmowy ;) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poswiecilam sie Modelko, odsluchalam wypowiedz tej pani. No i cóż ;) Jakos nie wierze w jej taka prawdziwa przemianę. Oczywiscie, pieknie mowi, pieknie wyglada ( oprocz tych doczepianych wlosow i bluzki jakby bez bluzki ;) ) Za chwile ciąg dalszy :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis rozmawialam z kims o niej po odsluchaniu jej wypowiedzi. Nie wiem, nie moge jej oceniac, robila co robila, jej sprawa. Facet jej dokopal to teraz po " przemianie" zrobila przedstawienie by pokazac ze zmienila sie. To taka pokazówka, moze pod publikę, moze dla kasy- nie wiem. Podobno poznała bardzo bogatego goscia, moze to dla niego sie zmienila ;) Ja nie wierze w cudowne przemiany takich ludzi. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej namietnosci zawsze beda przy niej ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piernikow czas zaczac :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciu, nie mam teraz za bardzo czasu na pisanie. Gorączka przedświąteczna w toku ;) Kupiłam laski cynamonu na te świąteczne aromatyczne świeczuszki :) I czeka mnie ich zrobienie jeszcze. Te moje zleżałe gwiazdki anyżku ostatnio wrzuciłam do gotowanego kakao na mleku plus plastry świeżego imbiru. Pychotka aromatyczna i na ostro ;) Dzisiaj robiłam kawę gotowaną ze świeżym imbirem i z kąskiem gwiazdki anyżku też była aromatyczna ale jak dla mnie kakao lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×