Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakies [patologie ktore sie rozmnazaja dla 500 plus?

Polecane posty

Gość gość

Ja znam dwie takie rodzinki. Mieszkaja w okropnych warunkach, dzieci 4letnie robia w pieluchy kazde dziecko ma innego ojca :o obie patole beda mialy 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam, moja sąsiadka... dopiero byla w ciazy i znowu zaszła :O nigdy w zyciu nie pracowała, znalazla sobie jakiegos frajera na męża i on ją utrzymuje, mieszkają z rodzicami, matka tez nigdy w zyciu nie skalała się praca, rozumiesz to ? NIGDY NIE PRACOWALA, pasożyt straszny, taką to tylko rozstrzelać się powinno bo nie ma z nich zadnego pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też narób sobie dzieci to dostaniesz 500+. Po co ta zazdrość? Możesz to rodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego tu zazdroscic? Tego, ze kobieta nie mysli o swojej przyszlosci? Ze tylko sie rozmnaża, bo nic innego w zyciu nie umie? Znam taka rodzine, to sasiedzi moich rodzicow. Kobieta ma 4 dzieci, najstarsze ma 6 lat i matka wozi je w wózku, a nie jest niepełnosprawne. Jakis czas temu spotkalam ja pod sklepem i prosiła o pieniadze, bo ona ma dzieci i jest w ciazy. Kiedy zaproponowałam jej, ze kupie jej to co potrzebuje to mnie wyzwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, znam nie jedna,ściana wschodnia to teraz sposób na życie aby mieć jak najwięcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi właśnie w tym programie rządowym 500+.Żeby Polacy mieli jak najwięcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale idioci przecież ten program tylko rok będzie bo od samego początku nietrafiony z tym pomysł a ze by było cicho to rok powyplacaja a potem po programie i zanim te dzieci się urodza nie będzie 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
chyba wlasnie panstwu chodzi o to zeby patole sie rozmnazali wtedy powstaje tania sila robocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze ten program nie wypali na dluzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak, tylko że często takie osoby w ogóle nie podejmą pracy albo na czarno i nic nie wniosą w sensie ratowania systemu emerytalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nie oglądacie programów publicystycznych ani nie słuchacie wypowiedzi ekonomistów żadna inna partia nie odważy się zabrać tych pieniędzy z programu rządowego 500 plus Mało tego- partie będą się prześcigały w tym która da więcej !Zobaczycie co się będzie działo przed wyborami będą dawać 600 zł na dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jeden facet 31 dziś - patologia pracująca, ty chyba jesteś chory, przecież oni z pokolenia na pokolenie nie pracują, jedynie co rozmnażają się i to jest ich sposób na życie, bo dostają dużo więcej pieniędzy za darmo jak nie jedna osoba pracująca. Obecnie w naszym kraju to mają się dobrze złodzieje, kombinatorzy, kłamcy, oszuści, rozmnażające się jak królice osobniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! W każdym kraju państwo daje pieniądze na dzieci,bo one niczemu nie są winne!Dzieci są przyszłością Narodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze dzieci nie sa winne temu gdzie sie rodza i jak dorastają, ale system rozdawnictwa państwowych pieniedzy jest chybiony bo albo KAZDE dziecko albo Żadne! Czym sie rozni jedynak ludzi ktorzy nie maja warunków i finansów na posiadanie większej ilości dzieci od rodziny która lekka głowa zafundowała sobie wiecej dzieci bez perspektyw. Ma takie same potrzeby, żołądek i możliwości co tamte ale jednak jego sie pomija w całym systemie. Argument odnośnie tego ze przy dwójce jest wiecej wydatków jest daremny-trzeba było mierzyć siły na zamiary tak jak rodzice jedynaka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma sie podobno zmienić.Nowoczesna gdyby wygrała,chce zabrać 500+ rodzinom,gdzie dochód na osobę jest b.wysoki. Jedynaki nie dostają,bo to program prorodzinny,chodzi o to aby rodzice zdecydowali się na drugie i kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta zabiorą tym co dochód przekracza ale to też generuje koszty bo będzie więcej sprawdzania, dlatego tego progu nie wprowadzono bo wydatków z budżetu by to nie zmieniło... zabrać nie zabiorą chyba że to wykończy budżet to wtedy będą mówić że ratują państwo.. rząd liczy że dużo kasy wróci przez większą konsumpcję ale jak będzie zobaczymy... a matki jedynaków niech już sobie dają spokój.. was jest dwóch a dziecko jedno więc demografii nie poprawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie liczyłam na kasę od państwa , mam dwoje wzięłam kasę dołożę chyba na jakieś konto na czarną godzinę bo na to co dze ku trzeba zarabiam uważam jednak ze nie ma co porównywać jedno dziecko i dwoje dorosłych to luz i z opieką i z pracą i z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat dostane te wyrzygane 500 zl ale uwazam ze ten program wiecej zaszkodzi niz pomoze. Co do tego ze nie zabiora tych 500 zl..nie bedzie kasy to program się skończy. Becikowe kiedys tez bylo dla kazdego a juz nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.31 akurat najwięcej patologii jest na ZACHODZIE Polski . Coś słabo z wiedzą :( Lubuskie Zachodniopomorskie etc . A co do programu -opozycja jeżeli tak jak piszecie by chciała zabrać to by sobie kołek osikowy w siebie tym wbiła :D . a tym tzn .trollom udajacym " mamuśki czułe na tle budżetu kraju" :D warto cos przypomnieć . Oto gdyby dziś rządziły PO z Nowoczesną to budżet by dotował UCHODZĆÓW zgodnie z planem Merkel . Polska miała podpisać niesławny mechanizm "stałego przyjmowania " i zaraz by nam tu podesłali ponad 100 tysięcy w rok ! zgodnie z planem UE .Plus oczywiście kolejne transze w następnych latach .Tak że chyba lepiej dawać polskiej "patologi" na dziecko niż młodym zdrowym arabskim bykom na nieróbstwo . Koszt miesięczny utrzymania takiego jednego Araba to 3000 pln miesięcznie . W tym 1335 pln comiesięcznej pensji do arabskiej łapki bez obowiązku pracy czy nauki .... Wszystko płacone z budżetu . Naprawdę gdyby nie takie czy siakie rządy PiS to byłoby jak powyżej .Same oceńcie co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje, że patologia nie decyduje sie na kolejne dziecko z powodu tych 500 zl. Oni maja dzieci, bo nie korzystają z antykoncepcji. Nie przejmują się nimi, bo przecież ktoś zawsze da na ich utrzymanie. Same piszecie, że te kobiety są w ciąży, a maja już kilkoro dzieci. Czyli tamte zrobiły sobie, kiedy jeszcze nie było tego programu. Zgodnie z pitoleniem pani premier to nie jest program zwiększający ilość obywateli, ale wsparcie dla rodzin. To, że większość rodzin z tego wsparcia nie skorzysta, to już drobiazg, na który nie trzeba zwracać uwagi, bo w mediach nie brzmi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie czaje tego jadu rodzicow jedynakow. Skoro oni nie dostaja to w pozdu zabrac wszystkim. Tylko ,ze to wasze jedno dziecko nie zarobi na emerytury 2 rodzicow :D i to żalenie się na to ,ze tak ciezko pracuja bla bla bla zmien prace albo wypyierydalaj na zachod z kebabami mieszkac moze tam ci bedzie lepiej ... ja zlozylam wniosek tylko na 2 dziecko , no i fajnie , bede mogla dzieciaki zabrac na jakas fajna wycieczke raz w miesiacu , czy cos ekstra do garderoby dokupic :) też byś chciala ? to wiesz co masz zrobic. Dla was jest tylko czarne albo biale albo patole albo ludzie ktorzy maja duzo kasy i niepotrzebnie biora te pieniadze. U mnie w rodzicie biedy niema, ale za te pieniadze moge sprawic im duzo radosci :) pozdrawiam poebane frustratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie w tym całym programie przykre jest to, że biedne jedynaki pieniędzy nie dostaną, a bogate rodziny z kilkorgiem dzieci już tak. uważam, że powinni dla wszystkich wprowadzić próg np. 1500 zł, wtedy to byłoby sprawiedliwe. I nie chodzi o to, że ja tez te pieniądze bym chciała, bo zarabiam na tyle dużo, że przy proponowanym przeze mnie limicie i tak nic bym nie dostała. Mogę dziecku zapewnić wycieczkę i coś fajnego bez wsparcia budżetu. Są jednak biedne jedynaki, które tez np. chciałby jechać na wycieczkę, ale ten rząd uważa ich za dzieci drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz z tymi biednymi dziecmi nie przesadzajcie.. ja tez nigdy z rodzicami na zadnych wakacjach nie bylam a nie uchodzimy za biedna rodzine tylko normalna i w.podstawowce malo kto wyjezdzal wtedy na wakacje czyli idac waszym tokiem myslenia mam zniszczone dziecinstwo.. co do uchodzcow to oni tu wgl nie chca przyjechac i nie przyjada mialam.z nimi do czynienia i oni maja tylko roszczenia dach nad glowa im nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:35 Miałam napisać coś o posiadaniu dzieci przez niezaradnych wielodzietnych, ale przeczytałam twój post i szczerze to żal mi cie że jestes tak ograniczona. Wyobraź sobie że nie każda kobieta która posiada już dziecko może posiadać kolejne. W wyniku komplikacji straciłam 2 ciąże w które zaszłam mając już jedno dziecko a w wyniku zagrożonej ciąży walczyłam o swoje życie. I twoje drugie dziecko absolutnie nie jest wiecej warte od mojego jedynaka! I nie uważam by tobie coś sie należało z racji urodzonych dzieci. Jak słyszę te rady rodem z patologi typu ZAZDROŚCI SZ TO SOBIE ZRÓB KOLEJNE to faktycznie zazdrosze że te "miłe" panie nie doświadczyły tego co ja czy pewnie setki innych. Troche pokory pokraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla poebanych matek jedynakow rodzina 2+2 to juz jest patola... i kazda dygresja na temat ich rozpłodności też zakrawa o patole... wszystko patola .... i jeszcze patola z 500 + :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie myślą,że ja.Chociaż w krotce rodzę większość jak mnie widzi wita się słowami o na 500 poleciałaś.bedzie to moje drugie dziecko,pierwsze ma 11 lat.Troszkę to dla mnie krzywdzące jako dla osoby długo starającej się o dziecko jednak uśmiecham się i mowie tak za rok trzecie.Głównie takie docinki dotyczące mojego stanu słyszę od osob niemających dzieci lub mających tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla poebanych matek jedynakow rodzina 2+2 to juz jest patola... i kazda dygresja na temat ich rozpłodności też zakrawa o patole... wszystko patola .... i jeszcze patola z 500 + smiech.gif xxx No akurat twój post potwierdza, że maja rację. Twój poziom umyslowy to jakaś tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusze 500 plus
wolę uchodźcę niż patologie z 500 plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 4 dzieci i dostaje 2000 +!Dodam ze pracuje na poł etatu mąz na cały.Hura! Jest obecnie nam duzo lzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×