Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawski gość

Zdrada w ciąży

Polecane posty

Gość ciekawski gość

Drogie Panie, czy będąc w ciąży zdarzyło się wam zdradzić ojca dziecka z innym mężczyzną? Ewentualnie, jeżeli byłyście w ciąży, a nie utrzymywałyście kontaktu z ojcem dziecka, to czy uprawiałyście seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w trzecim miesiacu i przyjechal do nas brat meza o pierwszego dnia jak go poznalam to sie mokra robilam, dlugo nie czekalam i mu zaproponowalam i sie stalo a do tego okazalo sie ze ma duzo wiekszego od swojego brata. Wzial pare razy na golego konczyl wemnie bylo wspaniale czesto jak jestesmy sami wracamy do tej sytuacji mamy wspolne pragnienie zeby to powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie skąd pochodzi powiedzenie "w ciemię bity?" Jak dzieciątko jest skierowane główką w dół to w trakcie seksu jest pukane żołędzią po głowie ;-) I co? I nic! Kobiety chcą rówież w trakcie ciąży, a grzeczni mężowie - boją sie że dzieciątko bedzie "w ciemię bite". Ni więc spokojne, że już nie zajdą szukają zmienników. A wiecie co znaczy szukać po czesku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła eksperymentatorka z Ciebie, nie byłaś się o dziecko? PS: zrobiłabym tak samo ;) PPS: tak, wiem, pójdę do piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zupełnie normalne. Większość kobiet zdradza będąc w ciąży, ponieważ wtedy nie ma ryzyka niechcianej ciąży. Z oczywistych powodów. Takie zachowanie jest naturalne i nie należy sztucznie go blokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z dziewczynami, które wpadły i koleś je zostawił? Też korzystają z tego że bardziej już nie zajdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po slubie maz wyjechal do pracy do Uk ja mloda zdrowa zostalam sama poznalam faceta ktoremu o sbie opowiedzialam i sie go zapytalam czy odpowiada mu ten uklad szybko uslyszalam tak, to to spotkanie zakonczylismy u mnie w lozku Bylam pod kazdym wzgedem bardzo zadowolona. Po pol roku maz przyjechal na dwa tygodnie pare razy mnie posunal i znow pojechal Gdy nastepnym razem przyjechal nie wiem do dzisiaj jak to sie stalo ze mnie zaplodnil, a gdy sie o tym dowiedzialam to juz na calego jak suka z tym moim kochankiem sie rypalam i obydwie dziurki do obrubki mu oddalam i tak wspaniale te dni w samotnosci spedzalam wcalenie nie narzekalam i maz do dzisiaj nic nie wie a ja teraz jak dziecko spi to znim sie sptykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd pewność że dzieciak jest męża a nie kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji to dzieciak zawsze jest meza a maz jest zadowolony jeszcze jak synek sie urodzi, zeby tylko nie czarny bo wtedy to juz zadne klamstwa nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w drugim miesiacu ciazy z drugim a maz byl zmuszony wyjechac z Firma do pracy za granice. Nie pomogly zadne wykrety, jego brat pracowal w innej firmie ktora byla bardzo blizko mojego mieszkania. Z jego bratem bardzo dobrze sie rozumialam pare razy sie z nm calowalam ale do lozka nigdy nie doszlismy .Gdy juz meza nie bylo i on przyszedl gdy ja kapiel brala (mial moj klucz do mieszkania) Odezwalam sie do niego wszedl do lazienki a wtedy sobie zarzyczylam zeby mi plecy umyl i tak sie zaczelo on mi plecy myl ja mu z spodni pale wyciaglam i mu obciaglam Ale mu powiedzialam ze czekam na cos wiecej. Gdy dziecko nakarmilam do lozka ulozylam . To wtedy juz swobodnie za niego sie wzielam Prierwszy raz widzialam jego przyrodzenie Na dluzszego nie wygladal ale grubszy byl a o tym sie przekonalam jak mi w pchizde zaczal wpychac ale niczego nie odpuscilam i w srodku zakonczyc mu kazalam. Na ten wieczur bylam juz zaspokojona ale na tym nie skojczylismy A co sie dalej dzialo to nastepnym razem bo seks z nim mialam wspanialy tylko wargi sromowe sie skorczaly z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mąż nie daje rady,stwarza warunki zdrady.Zastępca kochanka od spraw finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzil mnie kuzyn meza mial jakas sprawe do niego ale meza nie zastal zaproponowalam mu kawe .On juz od dawna mi sie bardzo podobal , ale zadko go widywalam bo mieszkal daleko.Zauwarzylam ze bardzo sie mi przyglada, ale to chyba i ja bylam winna bo tylko w cienkiej podomce bylam bez osobistej bielizny , Mialam sie isc ubierac jak on zadzwonil itak zostalam.Zapytalam sie go czy sie mu podobam i jak tak to moge mu wiecej pokasac . ale w rewanrzu i ja tez chce u ciebie cos widziec. troche opor stawial ale spodnie spadly i ujrzalam jaka kicha mu wisi.Zlapalam za nia i mu powiedzialam ze ja zaraz bym w sobie ja chciala miec. Zaczelam masowac i urosl mi w rece bardzo duzy. Wtedy juz mi wszystko jedno bylo tylko jedno chcialam zebym go calego w pchizdzie miala i przerznieta byla. Tego odpuscilam rabal mnie ladnie i ostry samiec z niego tez byl dlugo trwalo zanim mnie Sperma wypelnil . To byl najwspanialszy sekx jaki mialam , Zanim urodzilam jeszcze pare razy mnie przerypal i to ostro Bardzo napalony zawsze na mnie byl nie zaluje tego tylko wracam czesto do tych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dwa lata po slubie i drugi miesiac w ciazy. Niespodziewanie maz musial wyjechac z firma za granice na kontrakt.Z tesciami porozumiewalam sie wspaniale, bardzo mnie lubili i ja ich tez.Pewnego dnia zaprosili mnie na kolacje, poszlam bo nie daleko mieszkalam. kolacja byla wspaniala, w pewnym momencie tesciowa powiedziala mi ze mam pokoj do spania przygotowany .Po chwili pozegnala sie i poszla spac. Wtenczas tesc juz doslownie mi powiedzial ze na ta chwile juz dlugo czekal i mysli ze nie bede stawiac oporu, ze tesciowa o wszystkim wie. Zaczal mnie przytulac piersi masowac, tak mnie podniecil ze go przez spodnie za k****a zlapalam i poczulam ze ma duzego i to nawet ladny dyszel.Uzgodnilismy wszystko i poszlam z nim do lozka, wtenczas ujrzalam calego troche strachu nabralam ale sie nie poddawalam.Nawet delikatnie wszedl we mnie ale pozniej to juz nie bylo zartow. Posuwal mnie bardzo dlugo i ostro nagle poczulam ze mnie sperma wypelnil.To byla moja pierwsza zdrada gdy bylam w ciazy, a czy bylo wiecej to nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradzał męża i wpadłam nie wiem nawet z kim wiedząc że jestem w ciąży dałam mężowi się spuścił do środka po czym oznajmiłam za 3 tygodnie że jestem w ciąży cieszył się a ja mam do dziś jazdy z innymi termin mam na koniec września to pewnie jeszcze nie jeden się spuści do środeczka myyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×