Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 15

Polecane posty

Gość gość
otulona uważam, że Polacy mieszkający za granicami kraju (dłużej jak 3 lata) nie powinni miec prawa głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywista bzdura , że tacy Polacy nie powinni mieć prawa głosu - i o to chodzi żydopostkomunie która wygnała od czasu II w.św. na enigrację ok.5 mln.Polaków sciągając tutaj różną komunistyczną postsowiecką swołocz reprezentowaną współczesnie np. przez takiego głupiego Romana P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorszm zagrozeniem sa Ukraincy,ktorzy realnie psuja rynek pracy pracujac w stolicy za najnizsza krajowa i maja niesamowita latwosc osiedlenia sie na terenach RP,przy ochoczym udziale naszych "wladz",ktore wbrew jakimkolwiek historycznym aspektom,wmawiaja nam z nimi "przyjazn" > dokładnie. zawsze mowie, że Ukraincy to nie nasi przyjaciele. a poza tym nie wiem czy zauważylas, że nasi politycy przyjaciele Ukrainy juz od dłuzszego czasu milczą i nie nadaja na okrągło o Ukrainie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do prawa glosu-moze i tak,wcale nie mowie ze tak byc nie powinno,napewno taki ktos nie jest do konca obiektywny,jest odrealniony w pewnym sensie,zatem nie do konca tez potrafi we wlasnym kraju ocenic sytuacje,szczegolnie jak mieszka za granica > no własnie , dobrze to ujęłaś, o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.jak juz idziemy w te nuty to nikt taki w rzadzie RP nie powinien zasiadac( podwojne obywatelstwo) np,a Sikorski czy Rostowski zasiadali,a takie maja > tez mnie ten fakt zaskoczył niby Sikorski zrezygnowal z podwójnego obywatelstwa? chociaż patrząc w przyszlośc to UE to my wszyscy i obywatelstwo jeszcze troche, będzie historią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Ukrainy to wg mnie Polacy nie potrzebnie wtracali się w ich sprawy wewnętrzne. było to zapewne podyktowane tym żeby przypieprzyc Rosji. i to jest śmieszne. bo Rosja to mocarstwo, a nasz wrogość wobec Rosji Rosjan nie obchodzi, bo to mniej jak ugryzienie mrowki. w każdym razie źle to się skończyło dla Ukrainy i w dodatku ciągle trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna według Dudy? Odpowiedzialny i stojący po stronie sprawiedliwości Polak 'Prezydent napisał list do uczestników pielgrzymki mężczyzn zmierzającej ku Piekarom Śląskim. Co roku, od 69 lat, idą tam w dziesiątkach tysięcy. Słowa, które usłyszeli, dotyczyły tożsamości współczesnego mężczyzny. Jaki powinien być? Odpowiedzialny, gotowy do ochrony, wspierania rodziny i ojczyzny, stający po stronie wolności i sprawiedliwości, słabszych i potrzebujących pomocy – to cechy mężczyzny według głowy państwa. Podróż do miejsca kultu maryjnego pozwoli, zdaniem prezydenta, zrozumieć jak spełniać swoje role - syna, męża, ojca, ale również Polaka i obywatela.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Dudusiowi nie pomyliły się funkcje !!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym głosowaniem za granicą to trudno powiedzieć moja siostra mieszka juz prawie 20 lat nie interesuje sie co dzieje sie w kraju czasami chodzi na głosowania ale ogólnie nie zna realiów natomiast moja przyjaciółka która tez bardzo długo mieszka za granicą angazuje sie w sprawy polonii działa obchodzi ją wszystko co dzieje sie w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś > ale nasi politycy żyją w jakims innym świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacisz podatki od 5 lat poza Polską? To tracisz prawo głosu. to jest sprawiedliwe rozwiązanie a barani łeb niech najlepiej się zamknie i nie opowiada swoich teorii spiskowych bo mośkiem wieje od niego najbardziej ( w znaczeniu: kretynem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > po co duda bluźni i mowi, że stoi po stronie wolności i sprawiedliwości, a o odpowiedzialności nie wspomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ niby Sikorski zrezygnowal z podwójnego obywatelstwa? } Ale był, był obywatelem innego państwa. I to powinno go wyeliminować z możliwości kandydowania do władz w Polsce, nawet na radnego. IMHO, rzecz jasna. Co do praw wyborczych.. mieszka ktoś ca granicą.. tarci obiektywizm niby.. no a cały nasz korpus dyplomatyczny? Oni nie mieszkają za granicą? Tutaj bym był ostrożny z takimi postulatami. Poza tym oderwane od rzeczywistości i nie obiektywne są całe nasza "elity władzy". Czy nawet taki Ziemkiewicz, który bez cienia żenady powiedział że na media narodowe to TYLKO 15 zł miesięcznie. Gro ludzi w Polsce, nie wiem czy większość ma około 20 zł dziennie na życie, po wpłacie na media jednego dnia zostanie mu 5 zł. Po wpłacie na górnictwo drugiego dnia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnym kraju tak nie jest bo to nie na rękę polityków. Podwójne obywatelstwo nie musi wiązać się z dozywotnim prawem głosu w danym kraju. Ktoś kto mieszka wiele lat za granicą i dokłada się do kasy obcego kraju ( z naszego punktu widzenia ) dla Polski nie stanowi żadnej wartości dodanej . Jeżeli wróci do kraju to takie prawo automatycznie byłoby odblokowane po upływie powiedzmy 12 miesięcy. Ktoś siedzi całe lata poza Polską a potem układa mi zycie w Polsce głosując na PO czy PIS? Wolne żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma paszport i przeważnie obywatelstwo polskie w każym normalnym kraju takiobywatelma prawo do głosowania -no chyba że lewactwo 'polskie' uważa inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
ciekawe że taki wyzywający kogoś konkretnego lewak prezentujacy urojone projekty, nie ma własnego nicka -i pisze taki szczur 'z gościa ' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
jeszcze raz odpowiem - paszport i obywatelstwo danego kraju upoważnia do głosowania w danym kraju i jest to ustawodawstwo ogólnoświatowe - jeżeli jakiś anonimowy lewacki kafeteryjny debil ma zamiar to zmienić-to niech to zgłosi gdzieś indziej , a nie tutaj ...najlepiej do Petru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
piszę na czerwono , ale jestem konkretnym sobą, a nie jakimś anonimowym gościem - pertolę logowanie w cafele -systemie :classic_cool: - niektórzy nazywają cię 'omuloną' ....i prawdopodobnie znam przyczynę tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
ojciec zebrał na razie z 5 uli ok. 30kg miodu wielokwiatowego (kwitnace drzewa plus rzepak) -miód spadziowy wytwarzają mszyce na drzewach liściastych w czercu i lipcu a więc ... jeżeli w moich okolicach są drzewa liściaste -to taki miód jest wytwarzany nie wiem czy w Polsce jest taki rejon, gdzie drzew liściastych nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn.nie mszyce (którze które dostarczają po przerobieniu nalotu na liściach na substancje tworzącą miód spadziowy ) - tylko pszczoły , które to zbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może także i ze spadzi iglastej , ale głównie z lipy i innych takich choinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
akurat ostatnio się nie podpisałem ,ale chyba wiadomo , że to ja :D ...zauważylem także że zbyt starzy użytkownicy cafele popadają w jakieś obłędy domiemywań typu kto jest , kto ? gdy np.nagle zabraknie podpisu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne baran. Przyjdzie i napisze, że to podszyw bo ty tak chcesz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miodem to ja lubie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
ifka siedziała praktycznie wszędzie i dobrze zna osobiście lewaków z cafele - na uczuciowym skrzykneli się założyli swój czat - miałem propozycję od szefowej njunn dołączenia się do nich - odmówiłem pod pozorem że nie ufam lewackiej prawosławnej buddystce za którą się podawała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
się nie zaczerniałem i nie zamierzam się zaczerniać - 6 lat z tym przeżyłem na cafele i mi to pasuje aczkolwiek popiertolone lewactwo parę razy zniszczyło mi czerwonego nicka ,który parę razy musiałem przekształcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie ma na uczuciowym i twoje grożby o wymieceniu mnie stamtąd mnie nie dotycząa jedynie żle świadczą o tobie - czyli jakimś obłędzie po przebywaniu tyle lat na tym portalu , a nie pośród normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-w każdym razie to nie Shaman robił ci koło tyłka wyzywajac i podając na topikach jakieś zaprzeszłe dane z twoich pisanin na cafele ileś lat temu - to raczej jeden z lewackich znajomych ifki - zresztą ifce , jak zaczęła nieco prawoskrętnie zapodawać także pojawił się wirus na telefonie -ja obstawiam desznika , czyli duszka -informatyka cafele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
no przecież to ja to pisałem ...serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra - taraz ja odchodzę po udzieleniu paru konkretnych wyjaśnień odnośnie tego i owego -wcześniej pytałem , czy tu ktoś ma powiedzmy mgr. jak piszący tutaj ...i nie doczekałem się odpowiedzi po tekstach typu 'srasz' - to rzeczywiscie nie ma sensu niczego oczekiwiać od takiego plepsu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×