Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 15

Polecane posty

DKNY 2016.05.28 Shatyn sorki ale ty nie masz moralnego prawa powoływania się ani na słowa wnuczki Pileckiego ani na jego autorytet. Pamiętam jak w dyskusji o Bartoszewskim negowales zasługi rotmistrza. Więc teraz nie wykorzystuj jego wizerunku do wybierania brudow na kafe. x x :D Tylko, że ja, Iftar, nigdzie nie powołuje się na słowa wnuczki Pileckiego czy na jego autorytet. I nie negowałem zasług Pileckiego a jedynie broniłem Bartoszewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś zaraz by mu wyciagneli jakby klamal,wiec sie tak nie ciesz i "ten" ma nick x x Naprawdę? Niemożliwe...:D Z tym wyciąganiem to trudno sprawa bo oni wszyscy kłamia zaczynając o niedużego szefuńcia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie feromonów, to tutaj jest wszystko feromony.pl/pp/asdngmk2o Ja stosowałem juz wiele i pheromax najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym oni sa wszyscy z jednej bajki,tyle masz lat chlopie i dalej tego nie wiesz? usmiech.gif Petru napewno prawde ci powie,jak ta cyganka u ciebie na rynku w Krakowie smiech.gif x Prawdomówny polityk to od czasów Napoleona oksymoron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś poza tym oni sa wszyscy z jednej bajki,tyle masz lat chlopie i dalej tego nie wiesz? usmiech.gif Petru napewno prawde ci powie,jak ta cyganka u ciebie na rynku w Krakowie x x U mnie na Rynku chyba nie ma Cyganek... Ale masz rację. Politycy lubią mówić nieprawdę ale pislamiści w tym przodują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz znikam. bo niedawno przyjechałem i muszę trochę odpocząć... Jak ty wpadnę później to założe nowa częśc bo ta się już tnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ode mnie taka jedna pożyczyła właśnie na Rynku w Krakowie. Na bardzo długo terminowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bardzo długo terminowo x Z reguły ten długi termin to pożyczka na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam mieć obłęd w oczach :D Pavlo, jego podszyw, rondel oraz jego podszyw, baran wraz z podszywem, Shatyn z całą gamą swoich pomarańczowych podszywów no i oczywiscie Emski. Dzizus...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój niespecjalnie się przyłożył " 1 " od " l " odróznić dosyć łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że jest Ci przykro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro to mi z powodu podszywa jest ,ale powód przykrości jest inny niż myślisz. Jak nudne i zależne od kafe życie trzeba mieć, by musieć się pod kogoś w celu zdyskredytowania podszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopada nostalgia z powodu braku takich podszywów jakie bywały 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopada nostalgia z powodu braku takich podszywów jakie bywały 10 lat temu. x Wtedy po prostu nie miałem stałego nicka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bywałeś wtedy już??? x co to jest ten keyloger???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami bywałem if , ale nie za często. Zwykły keylogger pozwala na rejestrowanie klawiszy naciskanych przez użytkownika komputera na którym znajduje się keylogger. Bardziej zaawansowany umożliwiają przejęcie kontroli nad procesami systemu operacyjnego. Te jeszcze bardziej zaawansowany pozwalają na przejęcie niemal całkowitej kontroli nad systemem na który się dostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli emski wstawi link z takim czymś, ja w to kliknę i on będzie znał moje IP nawet gdy będę pisać na pomarańczowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak może być, tyle że najpierw trzeba mieć dobrego keyloggera, a samemu on w stanie go zrobić nie jest. Dodatkowo "krowa która dużo ryczy ...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem :D Pytam z ciekawości i przykład oparłam na nim. Nie klikam na linki z kafe, a po ostatnich przeżyciach z tymi cholernymi skryptami to już w ogóle na nic nie klikam ;) Poza tym nie pisuję z pomarańczy już od wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum, potem pięć bite studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę, ja pierdolę, kurwa! Bracia poloniści, siostry polonistki, 130 było nas na pierwszym roku, myśleliśmy, że nogi boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, dżizus, kurwa, ja pierdolę! Przez pięć lat, stron tysiące, młodość w bibliotekach, potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda, władzy od dyktatury, aż po demokrację, która nas, kałamarzy, ma za mniej niż zero. Dlaczego władza każdej maści ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biała, jestem dla niej śmieciem, kurwa! Pod każdą władzą czuję się jak kundel! Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku? Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą! A przecież stanowimy sól ziemi. Tej ziemi! Mimo że nie jesteśmy prymitywną siłą, dyktaturami zawsze wstrząsają poeci! Wtedy nas potrzebują, zrozpaczone masy, które nie widzą dalej niż kawał kiełbasy! Które nie widzą dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×