Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pussy

LOGEST

Polecane posty

czesc wszystkim...co myslicie o Logescie...chcialabym poznac Wasza opinie na ten temat...zaczynam niebawem brac te tabletki i nie wiem jaka opinia sie one ciesza,czy na + czy na - pozdrawiam cieplutko wszystkich i dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam Logest przez prawie poltora roku i bylam bardzo zadowolona, nic mi sie po nim nie dzialo, tolerowalam go bardzo dobrze, on ma dosyc dobra opinie z tego co slyszalam, bo ma bardzo niewielkie dawki hormonow, reklamowany jest jako srodek antykoncepcyjny po ktorym sie nie tyje, tyle, ze ja nie tylam po zadnych tabletkach. Jedyne co mi sie w nim malo podoba, to cena - ponad 30 zl to troche sporo, ale ogolnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magitka
Logest jest ok, brałam go ponad 2 lata bez żadnych skutków ubocznych. Ale jeśli chodzi o libido ..... to po prostu mam je poniżej poziomu morza :). Nie wiem czy to wina Logestu, bo może po każdych pigułkach tak sie dzieje, ale niestety sie dzieje.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam piate opakowanie logestu i na razie jest dobrze tylko caly czas mi sie zmienia nadejscia krwawienia i tak najpierw dostawalam w pierwszym dniu przerwy a teraz w drugim ale wkoncu czym krotsza tym lepiej. Nie przytylam chociaz musze stwierdzic ze mam czasami wieksze laknienie. Moje nastroje zmieniaja sie jak zawsze ( tabletki pod tym wzgledem nie maja na mnie wplywu). Jak na razie jest wszystko w porzadku. Jedyna wada jaka moge zaobserwowac to jest ich cena 34 zl. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo Wam dziekuje za odpis,jestem bardzo wdzieczna wczesniej bralam Cilest i nie za bardzo wiec teraz sie troche obawiam Logestu ale jestem dobrej mysli w koncu ma mniejszy sklad i ogolnie mam nadzieje ze mi podpasuje, :-) jeszcze raz bardzo DZIEKUJE :-) pozdrawiam cieplutko :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam LOGEST przez rok i... przestałam. Libido- \"poniżej poziomu morza\", płakałam z byle powodu, no i nerwowa byłam. Ale nie przytyłam i ogólnie nie było aż tak źle, bo brałam je przecież przez rok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa
ja brałam logest też ok roku- nie pamiętam dokładnie- nie przytyłam ale po cilest i diane też nie tyłam. Przestałam brać bo byłam nie do zniesienia płakałam z byle powodu marudziłam, prowokowałam kłótnie, mój chłopak wiedział że to przez hormony, ale ile było można? Libido chyba jeszcze niżej niż p.p.m. Teraz biorę cilest, psychicznie nie wariuję, ale libido? Gdy nie brałam pigułek i ył przy mnie mój facet to zawsze miałam ochotkę po prostu zawsze, a teraz to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na tym polega jeden z elementów skutecznośi Logestu- brak ochoty na seks ;) Jeśli tak, to widze, że sie firmie udało ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja biore Logest od ponad roku. i na początku przez pierwsze 1,5 miesiąca miałam straszne zawroty głowy ale ginekolog uspokajał mnie że jestem młoda (21 lat) i po prostu tak moge reagowac. i rzeczywiscie przeszło. od tamtej pory nie mam żadnych skutków ubocznych. z tego co wiem to tabletki o najmniejszej zawartości hormonów na naszym rynku - ale warto zrobic sobie badania poziomu hormonów zanim je zaczniesz brac. mi ginekolog nie proponował - a wiadomo że skutkiem antykoncepcji hormonalnej jest powstawanie różnych guzków i chyba mam jeden w piersi (caly czas zbieram sie na usg). wybadał mi to lekarz pierwszego kontaktu i prosil zebym to zbadała. a jesli chodzi o libido - spadek jest, ale moglabym polemizowac czy od tabletek. jak sie przyjrzec to mam obecnie wiecej problemów na głowie niż rok temu i poza tym mam faceta juz cały czas przy sobie - więc nie ma już ekscytujących randek. moze dlatego spadlo?? ale obecnie jest lepiej :) moze to tak ze jak sobie uswiadomisz problem to probujesz zmienic sytuacje. mi sie udalo :) a płaczliwa byłam zawsze ;P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buska
Hej ninotshka !!!! mam nadszieje,że ten guzek to nic poważnego.Trzymam kciuki z Twoje zdrowie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo dziekuje za odpis,Ninotshka mam nadzieje ze ten guzek to nic strasznego i ze zejdzie sam po zastosowaniu terapi lekowej,tylko prosze Cie moze zrob juz sobie to usg, :-) i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze czego Ci serecznie zycze :-) zazdroszcze ze masz swoje \"kochanie\"przy sobie ja ma 100 km dalej ale daje sobie jakos rade ;-) pozdrawiam cieplutko i zycze powodzenia na badaniach i trzymam kciuki :-) :-) :-) :-) :-) :-) bardzo dziekuje wszystkim i pozdrawiem :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podrowienia i trzymanie kciuków!!! :):):):):):):):) mialam robione usg pol roku temu i myślę ze to może nic poważnego , a moj lekarz pierwszego kotnatku to taki troche panikarz:) a teraz wiecie- ja studiuje i sesja idzie to trudno mi o czas na usg i jeszcze musi byc w odpowiednim momencie cyklu - a mi wtedy zazwyczaj nie pasuje.. ehh ale zrobie sobie na pewno:) jeszcze raz dzieki serdeczne za pozdrowienia :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika
Ja takze stosuje Logest , ale szkoda,ze nie jest tanszy !Od poczatku moj organizm zaczal tolerowac tabletki .Ostatnio jednak mam mniejsza ochote na sex i nie wiem czy nie jest to wina pigulek?! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!! Trzymajcie sie cieplutko !! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pussy: jesli sie zdecydujesz na Logest, daj znac (GG 4640185). Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) To jeszcze raz ja. Mam nadzieje Pussy ze mi wybaczysz ze zadam pytanie na Twoim topiku :) Mam takie male pytanko do dziewczyn ktore braly logest i spadlo im libido to czy zmienilyscie tabletki a jestli tak to na jakie ?? I czy cos to pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjacióka z Logestu przerzuciła sie na Minulet i jej libido, z tego co mi mówiła, ma sie lepiej :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzuullaa
Hej,ja brałam logest jakies 5 miesięcy.pierwsze 2 opakowaniea-tragednia-mdłości taki,ze podejrzewałam,że jestem w ciązy..potem się wszystko unormowało:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Hej wszystkim! Ja równiez mam od dziś brac Logest, do tej pory próbowałam róznych tabletek skutek zawsze taki sam- 5 kg więcej. Zalezy mi na tym aby nie utyć , boję sie ale spróbuje je wziąść.........zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Hej wszystkim! Ja równiez mam od dziś brac Logest, do tej pory próbowałam róznych tabletek skutek zawsze taki sam- 5 kg więcej. Zalezy mi na tym aby nie utyć , boję sie ale spróbuje je wziąść.........zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Co Ci zepsuje Gosiu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha................
Ja nie chcę brać. To mi zepsuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bardzo dziekuje za odpisy :-) jetsem juz w trakcie brania logestu i jak na chwile obecna czuje sie rewelacyjnie, :-) :-) :-) bardzo wszystkim Wam dziekuje pozdrawiam cieplutko papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilest
I tak Cilest najlepszy! Na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akka
Za ok.tydzień zaczynam brać logest.To moje pierwsze tabletki.Ginekolog powiedziała mi,żebym zaczęła od 5 dnia krwawienia,natomiast wyczytałam na pewnej stronie,że ten sposób rozpoczynania jest starszy i rzadziej obecnie stosowany.Mam posłuchać lekarza,czy kierować się instrukcją na opakowaniu? Jeszcze jedno:jak będzie z tyciem,samopoczuciem i ochotą na sex?Podobno każda z w.w. dziedzin mocno podupada po rozpoczęciu przyjmowania pigułek?Prawda/fałsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akka
Jeszcze jedno pytanko;)Czy któraś z was pali?Jeśli tak,to opiszcie mi swoje wrażenia związane a mieszanką:pigułki+fajki. Mam potwornego stresa,bo boje się,że jak zacznę brać,a do tego rzucę(postaram się..)palenie to po pewnym czasie spuchnę,jak szafa 3-drzwiowa;Pi wogóle już się stresuję na zapas tym,ze np.pigułka mi sie nie wchłonie i będzie dzidzia:/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-ka
dziewczyny,wpisujcie zalety i wady brania logestu! dzięki,papaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzekuje za wspolprace s-ka :-) cieplutkie pozdrowionka dla wszystkich :-) papatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia
piszci,piszcie coś!!!Umieram z ciekawości,bo niedługo zaczynam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy powinnam
ale napisze. trzy lata temu, miałam wtedy lat 27, lekarz przepisał mi Logest. W sumie pierwszy miesiac był całkiem normalny. nie odczuwalam zadnych dziwnych reakcji. ale niestety po drugim opakowaniu nie dostalam miesiączki. i tak... okazało sie, ze zaszłamw ciąze. inny lekarz stwierdzil,ze prawdopodobnie były za słabe dla mnie: przy wzroscie 177 cm, ważyłam wtedy jakies 68 kg, no i wiek. Chyba dobrze, ze to napisalam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy powinnam
dokończe....... teraz biore Cilest i bardzo sobie chwale... ale jak wiemy..wszystko zalezy od organizmu.. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×