Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pussy

LOGEST

Polecane posty

Droga berry. Jeśli nie chodzisz regularnie do ginekologa i nie czytasz ulotki dołączonej do opakowania, nie mów, że piszę \"bzdety\". Nie jestem niedoświadczona. Napisałam, że w pierwszym miesiącu przyjmowania hormonów nie ma jeszcze 100 - procentowej pewności o zabezpieczeniu przed ciążą, co nie znaczy, że go w ogóle żadnego zabezpieczenia nie ma. W ulotce wyraźnie jest napisane, aby w pierwszym miesiącu używania pigułki korzystać z dodatkowych zabezpieczeń. Moja pani ginekolog to potwierdza. Ufam jej. Jest renomowanym lekarzem. Nie napisałam nic dla żartu. A jeśli dziewczyny wchodzą na forum po to, żeby się czegoś uczyć o życiu seksualnym, a nie dzielić problemami i radami, to wybrały złe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga berry. Jeśli nie chodzisz regularnie do ginekologa i nie czytasz ulotki dołączonej do opakowania, nie mów, że piszę \"bzdety\". Nie jestem niedoświadczona. Napisałam, że w pierwszym miesiącu przyjmowania hormonów nie ma jeszcze 100 - procentowej pewności o zabezpieczeniu przed ciążą, co nie znaczy, że go w ogóle żadnego zabezpieczenia nie ma. W ulotce wyraźnie jest napisane, aby w pierwszym miesiącu używania pigułki korzystać z dodatkowych zabezpieczeń. Moja pani ginekolog to potwierdza. Ufam jej. Jest renomowanym lekarzem. Nie napisałam nic dla żartu. A jeśli dziewczyny wchodzą na forum po to, żeby się czegoś uczyć o życiu seksualnym, a nie dzielić problemami i radami, to wybrały złe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Tusa Chodze BARDZO regularnie do ginekologa - co pół roku, bo od 8 lat przyjmuje tabletki anty. Robie regularnie badania. Ulotki zawsze czytam, niezaleznie od tego czy jest to ulotka tabletek anty czy syropu na kaszel. W takiej wlasnie ulotce jest napisane ze efekt antykoncepcyjny zaczyna sie od przyjecia pierwszej tabletki. Moja ginelokog (ktora notabene tez sie doswiadczonym i uznanym lekarzem i położnikiem) to potwierdza. Zreszta gdyby bylo inaczej to pewnie juz zdazylabym byc bylabym w ciazy pare razy - zreszta nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra pogodze was;) ZADNE TABLETKI ANTY NIE MAJA 100 % PEWNOSCI.. ten jeden procent czy troszke wiecej zawsze jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego 1% to sie zgadzam. Ale ten 1% jest taki sam podczas przyjmowania pierwszego opakowania jak i podczas przyjmowania np. 5 z kolei. Wiec chyba nas nie pogodzisz ;) ;) Zreszta niech kazdy wierzy w to co chce, nie ma sensu sie sprzeczac. To jest podobnie jak z religia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi333
Hey dziewczyny! Zaczęłam używać Logestu całkiem niedawno i bardzo niepokoja mnie plamienia:(, oprócz tego nic mi nie dolega.Błagam napiszcie czy to długo trwa i czy wszystko jest OK.Przeczytalam kilka waszych wypowiedzi i chyba nie tylko ja mam ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly3
Brałam Logest przez rok -nie zauważyłam żadnych niekorzystnych skutków -wszystko było ok. Obecnie biorę Jeanine bo podobno są najlepsze (niestety cena tez nieco wyższa...). Miedzy Logestem a Jeanine próbowałam Regulon ale źle sie po nim czułam więc nie polecam (zawiera nieco wyższe dawki hormonów). Prawdą jest że po 2 opakowaniach Jeanine mam ładniejszą cerę niż po Logeście. Poza tym nie widzę różnicy -jednak podobno Jeanine jest najskuteczniejszą tabletką anty w Polsce obecnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosia
Suzi333 ---> ja też tak miałam, ale tylko przy pierwszym opakowaniu, przeszło po ok 2 tygodiach, potem problem już sie nie powtarzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUSA no brawo, jestem ciekawa gdzie Ty w ulotce znalzlas informacje ze pierwsze opakowanie nie zabezpiecza przed ciaza, dlaczego straszysz inne dziewczyny.... nie jest sie zabezpieczonym tylko wtedy gdy tabletki nie przyjmie sie 1 dnia okresu, jezeli zrobi sie to od 2 dnia do 5 to wtedy trzeba sie dodatkowo zabezpieczac ale TYLKO przez tydzien.... pisze to nawet w ulotce, a tak dziala od pierwszej, dziwi mnie ze rozpowiadasz takie rzeczy skoro troche juz stosujesz ta metode.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUSA no brawo, jestem ciekawa gdzie Ty w ulotce znalzlas informacje ze pierwsze opakowanie nie zabezpiecza przed ciaza, dlaczego straszysz inne dziewczyny.... nie jest sie zabezpieczonym tylko wtedy gdy tabletki nie przyjmie sie 1 dnia okresu, jezeli zrobi sie to od 2 dnia do 5 to wtedy trzeba sie dodatkowo zabezpieczac ale TYLKO przez tydzien.... pisze to nawet w ulotce, a tak dziala od pierwszej, dziwi mnie ze rozpowiadasz takie rzeczy skoro troche juz stosujesz ta metode.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, bralam logest przez 2 lata i ciut.bylam z niego zadowolona ale niedawno odstawilam poniewaz wyjezdzam za granice bez chlopaka i nie bedzie mi potrzebny. wlasnie dzis dostalam pierwszy naturalny okres-jak w zegareczku.ulzylo mi strasznie bo balam sie ze mi sie cos przyblokuje. pozdrawiam wszystkie logestowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Właśnie zaczęłam drugie opakowanie Logestu. Nie wiem czy mam kontynuować, bo przy pierwszym ogóle nie miałam ochoty na seks. Prze cały miesiąc spałam z chłopakiem w jednym łóżku i nic. On się przymilał, a ja kołdrę na nos i szłam spać. On twierdzi, że już dłużej tego nie zniesie i że mam wyrzucić te cholerne tablety, bo bez nich wszystko było w porządku. Tylko, że częsciowo jestem z nich zadowolona - nie mam żadnych innych objawów - nic nie przytyłam, nie mam huśtawek nastroju, bólów głowy, nie wymiotuje - nic innego się nie dzieje. Ale z kolei to bez sensu skoro biorę je po to, żeby kochać się bezpiecznie, a ja nie mam ochoty się kochać. Co mam zrobić? Kontywuoać i zobaczyć co się będie działo dalej czy poszukać czegoś innego? Jakie innego tabletki z małą dawką hormonów proponujecie? Co sądzicie o Jeanine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vishy
:) po 4 opakowaniu logestu moge powiedziec ze jestem zadowolona:).....powiekszyl mi sie biuscik z czego jestem zadowolona:) jesc mi sie chce caly zcas ale cos kosztem czegos w sumie przytylam://// ale kocham sie juz z calkowitym spokojnym sumieniem:)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloq
ile sie moze spoznic przy logescie? ja biore rok, zawsze soie trioche spoznial ale nigdy nieo caly dzien teraz juz praweoie 2 i nic sie nie zanosi? co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Znalazłam na Waszym topiku ofertę handlową dotyczącą tabletek anty. Handel lekami jest tu ZABRONIONY. Dlatego też Kobietki proszę Was abyście zgłaszały takie posty na śmietniku w dziale redakcyjnym. Naturalnie jeśli zależy Wam na istnieniu tego topiku. Jeśli sytuacja się powtórzy i zostawicie to bez reakcji topik zostanie bezpowrotnie USUNIĘTY. P.S. Proszę Was byście poważnie potraktowały moje słowa - żeby później nikt nie miał pretensji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablixa
Biorę LOGEST od 2 lat i przytyłam ponad 10 kg. Poza tym żadna dieta nie działa!! Yo jakiś koszmar.!! Szykuję się do zmiany tabletek?? Czy możecie mi doradzic coś?? A jeżeli chodzi o ochote na sex - no cóż.... bardzo spada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki,biore logest od pol roku do tej pory wszystko bylo ok nie mialam zadych problemow ale od ostatniego opakowania mam wrazenie ze zaczelam tyc,nie jem jakos wiecej niz wczesniej do teog cwicze wiec podejzewam ze to jednak przez tabletki czy to mozeliwe zeby wplywaly na mnei tak dopiero teraz??Czy muse z nich zrezygnowac jesli chce schudnac spowrotem czy dieta i cwiczenia przy ciaglym ichbraniu maja jakis sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewyczyny! mam pytanie. wlasnie koncze brac 3 opakowanie logestu. od poczatku 3 opakowania mam straszne bole nog;/ nie sa one codzienne ale zdarzaja sie dosc czesto;/ zadnych skutkow ubocznych po tych tabletkach nie mialam. Dopiero teraz zaczely sie te bole nog.. czy musze zmienic tabletki?? czy to mozliwe ze takie bole mogly pojawic sie dopiero w trakcie 3 opakowania czy moze sa spowodowane czyms innym...;/ dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprzedam kilka listków Harmonetu (dokładny odpowiednik Logestu - można sprawdzić w internecie). Kontakt: olcia.k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawe
witam zaczęłam brać drugie opakowanie Logestu.Czytajac różne opinie zaczynam się martwić o skuteczność tych tabletek.Mam 170cm i niestety 88 kg czy te tabletki nie są za słabe??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×