Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pussy

LOGEST

Polecane posty

A muślisz,że jak ja mam 168 i waże 53/4 to będzie wszystko ok??Rany,kobieto,jakeś mnie przed chwilą zestresowała!!:/:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowana
ja zaczelam brac logest 2 tyg temu,na razie zdarzaja mi sie plamieniaale najgorsze są te zmiany nastrojów;(.Dwa dni temu rozplakalam sie na ulicy a zaraz potem zaczełam sie smiac,moj chlopak jest przerazony bo mam wszystko gdzies i nie mam na nic ochoty;(.Poczekam jeszcze z jedno,dwa opakowania a jesli tak dalej bedzie to zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinnam
hej. nie chce nikogo przerazac. co do wzrostu: drugi lekarz po prostu powiedzial, ze no niestety nie jestem drobną kobietą i w tym wieku to jednak te pigułki są za słabe.... mówił, ze on sam przepisuje je własciwie tylko młodym dziewczynom.... ale jak życie pokazuje : co lekarz to inna opinia. ja opisałam swoje doświadzczenia z tymi pigułkami. po to jest to foruym, abyśmy sie wymienialy doświadczeniami. pogadajcie z lekarzem, moze zróbcvie badania. moja przyjaciłka, solidnej tuszy, w wieku 26 lat bierze je i nie narzeka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irishcream
ja po Logescie nie tyje, nie mam humorow, ale... wy tu sie skarzycie na brak ochoty na seks, a ja mam ja teraz prawie caly czas, jakis odmieniec chyba jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakas
Ja przez pierwszy rok brania Logestu tez nie narzekalam na libido a pozniej stopniowo, stopniowo zaczelo spadac i teraz jest kiepslo:( to nie jest tak (przynajmniej w moim przypadku)ze ochota na seks spada juz od pierwszego opakowania. Ja na poczatku tez mialam ogromna ochote i zero stresu,moglam sie kochac non stop a teraz?troche nieciekawie jest i do tego suchosc w pochwie,ale poza tym nie mam innych skutkow ubocznych.Nie chce zmieniac na inne, bo wydaje mi sie ze predzej czy pozniej na kazde pigulki tak bede reagowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.
Wiek nie ma nic do rzeczy! Logest jest najbardziej odpowiedni dla kobiet, które jeszcze nie rodziły. A kilka kilogramów wtą czy w tamtą? Nie sądze, żeby miało to duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muscina
Hey wszystkim!!! Chce sie wypowiedziec na temat "tego" Logestu.. Do du..y z takimi tabletkami po ktorych kobiecie odchodzi "ochota". Moja kobieta zycia bierze to badziewie od 3 m-cy i ogolnie biorac PORAZKA.. Wahania nastrojow i wlasnie.. jak mowi spadek libido.. Jesli tak maja dzialac te tebletki to dziekuje, ja wysiadam. Stwierdzilismy, ze jak tak dalej pojdzie wracamy do spiralki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklaaa
biore Logest od jakis 2 tygodni i pogorszyla mi sie cera...wyskakuja jakies pryszcze...czy tez tak mialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucja
ja tez niestety po logescie mialam libido ppm... cholerne zaburzenia relacji mesko-damskich nastapilo... nie wiem, czy inne tabletki mialyby taki sam efekt... zastanawialam sie nad wkladkami/ spir i podobno sa takie, dla kobiet ktore jeszcze nie rodzily... kurcze, no ni ejest lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jedak
biorę logest narazie od tygodnia, jak do tej pory libido wow...napewnio nie zmalało...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklaaa
i co z tymi krostami?tez wam sie cera pogorszyła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irishcream
tekloo, sprawa z cera wyglada u mnie podobnie jak u Ciebie, ale powoli mi wszystko znika. Logest to jednak pewna dawka hormonow i nie wiem czy uzywalas wczesniej jakichs innych tabletek, ale ja po kazdych mam gorsza cere przez jakis miesiac. zazwyczaj zwalczam to davercinem( na recepte, ale rewelacyjny i tani) i maska drozdzowa. poza tym nie moge ci chyba nic innego poradzic... pozdrawiam:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa
Hej!Jestem tu nowa i mam wazne pytanko: co się dzieje z organizmem kobiety przy zmianie tabletek antykoncepcyjnych z silniejszych na te słabsze? Czy ma to jakiś wpływ na skuteczność tej metody? Właśnie zmieniam tabletki z Cilest na Logest? Czy istnieje taka możliwość, że mój organizm nie zareaguje jak należy i zajdę w ciążę? Czekam niecierpliwie na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logeściara
Do Zjawy: Trzy lata temu też przeszłam z Cilestu na Logest. Taka zmiana nie wpływa na skuteczność metody - przynajmniej ja nie zaliczyłam wpadki. Logest zażyłam pierwszego dnia miesiączki - przez dwa dni miałam lekkie zawroty i fale dusznuści i gorąca. Nie było tak żle i szybko mój organizm przystosował się do Logestu. Jednak po tych trzech latach nastąpił skutek uboczny - straciłam jakąkolwiek ochotę na seks. Chyba wrócę do Cilestu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś
JA właśnie kończę branie pierwszego opakowania Logestu.Przepisała mi go pani ginekolog chociaż mam dopiero 17 lat. Jak narazie to tylko czasami boli mnie głowa no i zdarza się że w łydce odczuwam coś takiego dziwnego.Nie wiem czy to także po tych tabletkach ale zrobiłam się baardzoo senna, taka osłabiona.Czy komuś się to też zdarzyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajakas
Hejka! A czy moze któras z was, której po Logescie spaaaadło libido, zmienila je na inne pigulki? I czy po tej zmianie libido powrocilo do normy? Jesli tak to na jakie pigulki? Bo nie wiem czy je zmieniac czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the-man
a moja kobieta narazie je bierze- kilka dni. niena tygodnia. i odczuwa jakies mdlosci i wymiotowac jej sie chce. czy to ich wina. pewnie wysle ja do lekarza zeby porozmawiala z nim o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajakas
Do the-man To calkiem mozliwe, wiele dziewczyn skarzy sie na mdlosci przy pierwszym opakowaniu. Z regoly jesli objawy nie ustąpia po 2 czy 3 opakowaniach to wtedy nalezy cos z tym zrobic i ewentualnie zmienic pigulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za wypowiedzi :-) ja tez wcinam Logest-drugie opakowanie,jak na chwile obecna jest dobrze,na moze pominawszy lekkie plamianie przy pierwszym opakowaniu,ale teraz jest juz ok :-) tylko troszke mnie martwi pojawienie sie suchosci w pochwie :-(,mam jednak cihca nadzieje ze to sie jakos wyklaruje i unormuje :-) pozdrawiam Was wszystkich cieplutko-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka
no j ajuz w trakcie drugiego opakowania jestem i pozatym,ze pierwszy okres mialam 13 dni to wszystko ok,bo drugi tylko 3 dni :D:D nic nie boli,ni emdliitd..a przyznam ze mam ochote na seks...heh moze to tylko n apoczatku....aha i podczas stosunku ostatniego straszne tarcie bylo i troche bolalo .....serialnie wyschlam w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriella
Jestem "drobną" 26-latką i od 2 lat biorę Logest (nie palę). Już od pierwszych dni stosowania tabletek nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. Mój partner nie stosuje żadnych zabezpieczeń - sam Logest nam wystarcza (jak na razie, hee). Do tej pory nie przytyłam, nie narzekam na sex i znie mam huśtawki nastrojów. Te pigułki naprawdę są skuteczne, poza tym mam krótszy i bezbolesny okres (wcześniej był strasznie bolesny). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irishcream
wiecie co moj okres jest teraz okropny. Dawniej mialam bezbolesne miesiaczki, a odkad stosuje Logest jest po prostu okropnie. Boli mnie brzuch, kregoslup i cala miednica biodrowa. Czy ktos ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ean
Ja tak miałam, przestałam brać i wszystko wróciło do normy. Porozmawiaj z lekarzem, może trzeba zmienic logest na cos innego... Mój lekarz mi nie wierzył, ze po tabletkach mozna miec bolesne manstruacje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irishcream
dzieki Ean, moze zmiana to rzeczywiscie jakies wyjscie, choc oprocz tych okresow, Logest jest dla naprawde rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyBlack
No własnie ja biore Logest od 1.5 roku i nie narzekałam ale dopiero od niedawna odkrylam ze to co mnie trapi to moze byc od tabletek a nie ze jestem upierdliwa :D Wybieram sie do lekarza i porozmawaim z nim czy by nie zmienic mysle o harmonet moze ktos zmienial z logestu na harmonet? Najbardziej mecza mnie te ciagle zmiany nastroju, placz z byle powodu 100 razy dziennie a nie daj boze jak ktos umrze w tv :D libido chyba fakt ze im dluzej sie bierze tym mniej sie chce, i suchosc brrr pomomo ze maja najmniejsza ilosc hormonow to rozstepy mnie nie ominely :( Boja sie tylko czy zmiana okaze sie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyBlack
Najwieksza zaleta okresik mam super zero bólu coraz mniejszy co do minutki :D I nie przytyłam. Ale co u was z biustem bo mi sie wydaje ze ciagle mam coraz wiekszy nie wiem czy mi sie wydaje czy jest bo po rostepach chyba moge sadzic ze urusł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LadyBlack
czesc :-) 🌼 czemu chcesz zmieniac logest na harmonet?? przeciez one maja identyczny sklad hormonow,jest to soma i w takich samych dawkach,roznica tylko polega na producencie ktory wydal tabletki...nie wiem to jest Twoja sprawa,ale jesli chcesz zmieniac tabletki to moze na jeszcze inne,bo chyba ta zmiana wiele nie wprowadzi...ale moze sie myle...jesli tak to prosze o wpis jak bedzie Ci lepiej po harmonecie... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec wlasnie oto chodzi ze ja nie chce zmieniac dawki hormonow na wieksza i tez sie nad tym zastanawiam, zobacze co powie mi lekarz. Czytalam opinie osob bioracych Harmonet i takich dołków chyba tam nie bylo wiec zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy
biorę logest od 20 dni i od 20 dni mam okres. poza tym wszystko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×