Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olga_KrK

Stomatologia estetyczna Kraków

Polecane posty

Gość gość
Zupełnie to bez sensu, bo co 3 miesiące wydajesz pieniądze i finalnie i tak wychodzi Ci suma, za którą masz wybielanie u stomatologa, w komfortowych warunkach i bezpiecznie, a efekt przy odpowiedniej higienie utrzymuje się dużo dłużej :) Ja zrobiłam wybielanie lampą beyond w klinice Luxdentica i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Nie zdecydowałabym się na żadne żele, bo obawiam się zniszczenia szkliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wybielam schwarcem i żadnego zniszczonego szkliwa czy bólu dziąseł nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz koniecznie do http://www.studiose.med.pl/ jeśli chcesz fajny efekt, mnie się trzyma już kilka miesięcy, nie wydałam fortuny, a zęby kilka tonów jaśniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od swjego dentysty dostałem żel dr schwarz expert 20%,bo Opalasence 16%,mimo że zęby były białe,to nadwrażliwość straszna,miałem adwersje przez to.Stomatolog zaproponował Experta i teraz jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna kobieta!! tylko ona doprowadza mnie do takiej rozkoszy!uwielbiam Cię Madziu! http://sex-tele.pl/47398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spectra86
gość2017.04.18 Dokładnie . ;/ Uważam tak samo . w moim przypadku bardzo dobrym wyborem okazała się metoda Beyond ( miałam ty wybielane zęby w Stomatologii Cichoń w Krakowie- swoją drogą bardzo dobry gabinet, z doświadczonymi lekarzami) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielanie robiłam w klinice Luxdentica i polecam :) Zabieg wykonywał dr Jendrulek, przemiły i bardzo kompetentny lekarz :) Efekt się fajnie utrzymuje, oczywiście dbam też o zęby zgodnie z zaleceniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirta55
Zdecydowanie polecam Stomatologię Cichoń . Krotki czas oczekiwania na wizytę , miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sissi81
Tak na prawdę wszyscy stomatolodzy tam w Stomatologii Cichonia są doskonali. Byłam u paru bo mieli wolne terminy i za każdym razem wszystko było dokładnie i dobrze robione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sergias
Tak, potwierdzam. Bo bardzo dobry jest to gabinet i warto tam leczyć zęby. Myślę ze to jeden z lepszych i dokładniejszych w Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w planach wybielanie zębów przed ślubem, który mam we wrześniu. Myślę, że wybiorę się właśnie do Luxdentica, mają świetne opinie przede wszystkim na Znanym Lekarzu, bo jednak na forach to różnie może być z tymi opiniami :) A tam sprawdzałam ich lekarzy i opinie bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzielnicowa
No to to wszystko masz w Scandinavian przecież, tam w tym centrum przy Szczepańskim. Wiem że mają świetne opinie jeśli chdzi o estetyczną, ja nie korzystalam, bo sie tam lecze jedynie ale z leczenia jestem mega zadowolona wiec jestem w stanie uwierzyc ze wybielanie tez spoko ;) tam robia nakladkowa z tego co wiem, zajrzyj sobie na strone scandinavian-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszka
ja akurat z tym trafiłam do Stomatologii Cichonia - jestem mega zadowolona z gabinetu, jak przeprowadzili leczenie i w ogole cała atmosfera i otoczka zabiegu była rewelacyjna. Cieszę się że takie miejsca istnieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilda236
W Stomatologii Cichoń miałam robione implanty. wcześniej miałam też tutaj usuwane zęby. Gabinet oceniam jako profesjonalny. Czas oczekiwania na wizyte jest krótki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smialo mogę wam polecic stomatologie estetyczną http://smile.expert są Wrocławia ale mają wiele zabiegów w swojej ofercie, wszystko zawse przebiega sprawnie i ja do tej pory byłam zadowolona z efektów :) polecam, zajrzyjcie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purinka
polecam Stomatologię Cichonia! jest to świetny gabinet, delikantnie i dokładnie leczą! jest to bardzo fajny dentysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupka3
tak tak, zdecydowanie to dobry i porządny gabinet! myślę żę warto do niego chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiowaRabatkowa
Wg mnie najlepiej Stomatologia Cichoń. Pracują tutaj lekarze z bardzo dużym doświadczenie, zawsze potrafią dobrze doradzić czy to w doborze leczenia czy wypełnienia itd. Ceny przystępne - zwłaszcza na centrum Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PumaJamajka8
Scaling, piaskowanie, fluoryzacja itd, to masz to wszystko w w Stomatologii Cichoń. Na ich stronie masz cennik i to bardzo przejrzysty. Pamiętam, ze ja za piaskowanie dałam 100 zł . Musisz mieć oczywiście wszystkie zęby wyleczone. Wgl do takich zabiegów higienicznych trzeba mieć wszystkie zęby wyleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę do Villa Dentica i jak do tej pory wyleczyłam tam to co trzeba było, usuwałam kamień i mam założone cztery licówki na górnych zębach. Poki co, sprawują się dobrze, zobaczymy jak będzie potem, ale widać że babka wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

W mojej ocenie bardzo dobry gabinet jest w Krakowie na Krakusów 1C - gabinet Steczko. O stomatologi estetycznej w ich wykonaniu przeczytasz na http://www.steczkodentysta.pl/project/stomatologia-estetyczna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Mogę polecić Villa Dentica na Bronowickiej, to najlepszy gabinet w jakim byłam. Przede wszystkim jest bardzo przyjemnie, nie ma tej surowości jak w szpitalu, a co do samego leczenia, to mam licówki z poprzedniej kliniki i z Villa Dentica i różnica jest kolosalna, za te drugie zapłaciłam znacznie mniej a po roku wyglądają znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetakrk

Zdecydowanie LUXDENTICA na Ruczaju. Metamorfozą mojego uśmiechu zajął się tam dr Michał Ganowski, świetny specjalista. Zresztą tam przyjmuje więcej stomatologów specjalizujących się w stomatologii estetycznej. Mają wspaniałych fachowców na pokładzie i korzystają z najnowszych osiągnięć technicznych i najnowszych metod leczenia. Wg mnie to jest najlepszy wybór, zobacz sobie zresztą na ich stronę i pooglądaj w zakładce "Przypadki" efekty ich pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licówki tanie nie są ale sama zdecydowałam sie na ich załozenie i jestem zachwycona jeśli chodzi o efekt. Zęby są białe oraz równe. Nie mogę przestać się uśmiechać. Zdecdowałam się na licówki pełnoceramiczne z uwagi na to, ze daja totalną przezierność i dzięki temu prezentują sie na zębach totalnie naturalnie. 

https://lekmedklinika.pl/jak-poprawic-estetyke-usmiechu-przeglad-zabiegow-w-gabinetach-stomatologicznych/

Na stronie jest kilka porad jak poprawić estetykę uśmiechu za pomocą zabiegów stomatologicznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę co Stomatologii Cichonia i bardzo łądnie zrobili mi zeby - równo i elegancko! dzięki temu teraz nie wstydzę się uśmiechać! jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×