Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czytam co wypisuja faceci z kafe to odechciewa mi sie miec chlopaka meza

Polecane posty

Gość gość
danny devito? przecież wiadomo, że leciały na jego kasę, więc co ty w ogóle porównujesz? żadnej taki karzeł nie pociąga, nie łudź się, że wzrost nie jest ważny, bo jest trudno żeby niższy lub równy facet wydawał się męski tak jak żaden facet nie chciałby mieć wyższej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem kiedyś piękna dziewczynę. Miała na twarzy jakieś dziury po problemach z cerą ale przy tym gracje i uśmiech jakiego nigdy nie zapomnę. Do dziś żałuję, że nie powiedziałem jej o tym pięknym uśmiechu. Nie dlatego, że chciałbym się z nią umówić ale dlatego, że powinna wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo się sprzedawało" :D Dziś wiele chłamu się sprzedaje, wiadomo, że dobra promocja robi swoje. A akurat grej sprzedawał się głównie przez to całe bdsm, ot co. I przez ogromną promocję. Największe goowno można dziś dobrze wypromować, więc jakoś mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"danny devito? przecież wiadomo, że leciały na jego kasę, więc co ty w ogóle porównujesz? " No i co jakoś wzrost karła im nie przeszkadza rozkładać nóg przed nim. Ale popatrzmy inaczej, Napoleon karzeł ale miały mokro w majtkach - on był dla nich męski mimo wzrostu. Kobiety tworzą takiego mitycznego idealnego faceta - wysoki, przystojny i duuuużo innych cech. Tak wiele, że nikt nie może im sprostać i o to chodzi. To takie manipulantki. :) Facet może być brzydki, niski a i tak będzie męski i będą za nim latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A akurat grej sprzedawał się głównie przez to całe bdsm, ot co." Dobrze, właśnie mi o to chodziło. Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u faceta jest najważniejsza atrakcyjność i fajna osobowość - takim to kobiety same wskakują do łóżka. a brzydal z nudnym charakterem, czy cham czy miły - powodzenia mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ale przebojowośc****ewność siebie to i tak cechy które trzeba wypracować. Nie da się tego zrobić przy pomocy magicznej pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No i co jakoś wzrost karła im nie przeszkadza rozkładać nóg przed nim." Bo leciały na jego kasę, a nie na niego, naiwniaku. Jakby był biedny żadna by nawet na niego nie splunęła. "Napoleon karzeł ale miały mokro w majtkach" Nooo na pewno ty o tym masz pojęcie :D "Facet może być brzydki, niski a i tak będzie męski i będą za nim latać." I dlatego właśnie mają mokro w gaciach na widok deppa, dicaprio (no tego młodszego) blooma czy innych przystojniaków :D Yhym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnych siebie - tak, ale już np. nie każda lubi przebojowych. Ja np. nie przepadam za tzw. duszami towarzystwa, którzy mają setki znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No właśnie, ale przebojowośc****ewność siebie to i tak cechy które trzeba wypracować. Nie da się tego zrobić przy pomocy magicznej pigułki" A Ty przestań już tak pierdzielić bo tylko to w kółko powtarzasz maniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje, sama przyznałaś, że lecicie na bdsm. Dobranoc wszystkim. :) Karynom życzę dresika który choć biedny też potrafi bdsmować was po buźce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejny wniosek z du/py :O Jakie "lecicie"? Wiesz w ogóle czym są preferencje seksualne? Chęć bycia zdominowaną jest czymś naturalnym, ale już nie każda jest jakąś masochistką. Ja tej parafilii nie preferuję. I bdsm dotyczy tylko łóżka, a nie życia codziennego, więc fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA! W tym temacie wypowiada się słabsza genetycznie! UWAGA! W tym temacie wypowiada się słabsza genetycznie UWAGA! W tym temacie wypowiada się słabsza genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabszy genetycznie to jesteś ty, jojczący przegrańcu, myślisz, że skoro ty jesteś taki wyjałowiony to każdy facet taki jest? Na szczęście nie. Jeszcze pewnie czekasz aż to kobieta pierwsza do ciebie podejdzie haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stękaj bo ci kolumnowate nogi się na boki rozejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Haha akurat w tym temacie wypowiedzieli się przewaznie przedstawiciele kafe. Masz racje czytając takich można doła załapać ale na szczęście w realu jest dużo fajnych mężczyzn. Szczerze to tylko na kafe spotkałam takich wykolejencow, psychicznych, chamów, zakompleksionych, frustratów oczywiście zdarzają się tu i normalni ale jest ich naprawdę garstka i zazwyczaj nie siedzą tu caly czas. Zeby bylo sprawiedliwiej to powiem, że kobiety na kafe też idealne nie są i można powiedzieć o nich to samo co o przebywających tu mężczyznach czyli, zakompleksione, psychiczne, dewotki, chamki, frustratki. Co ciekawe to, ze wszytkich łączy to samo, przeciętność albo nawet poniżej przeciętności dlatego większość tu siedzi i ujada bo w ich życiu realnym jest nieciekawie a wręcz nudno, bo czekają na ideał choć sami do ideału mają bardzo daleko ale grunt to mieć wymagania bo przecież jedna z drugim na byle co nie zgodzi się i argument "to nie moja wina, że podobają mnie się ....... piękne / przystojni, dziewice / prawiczki, puszczalskie / roochacze, bogate / bogaci, dużo młodsze, dużo starsi". Każdy ma jakieś tam wymagania ale większość tu piszących chyba nigdy nie zakochała się w człowieku tylko w jego skorupie i w swoich wymaganiach. Dla pana nieśmiałego mam radę,poszukaj kursu dla podrywaczy. Nie zaszkodzi a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego pisza tu mezczyzni na kafe? Ze nie chca puszczalskiej kobiety na zone? Narzekaja na to na kogo leca kobiety? Kobiety akurat czesto narzekaja tu na to z kim sa w zwiazku ktorego same wybraly. Obrazacie mezczyzn tylko dlatego ze zauwazaja wasze wady i nie podlizuja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci na kafe piszą o tym, że kobiety to materialistki, że lepiej iść na d***** niż się żenić itp. Kobiety jednak są tu gorsze. One piszą o tym że zdradzają, a inne kobiety im przyklaskują, zdradzaj bo pewnie ciebie mąż też zdradza i nie zasługuje na wierność. Wróżki czarnowidzki? A najgorsze w tym jest ta ich nienawiść. W wieli tematach ta nienawiść jest tak duża, że gdy czytam to mnie naprawdę boli jak można tak nisko upaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie tu piszący macie rację porządne kobiety nie istnieją ale tylko dla Was, bo porządne kobiety szukają porządnych mężczyzn a nie takich badboy, idiotów, kretynów,leni, nierobów, mamisynkow a na dodatek bardzo nieatrakcyjnych takich jak Wy. Wam pozostaja te nieurodziwe, niedziewice, z problemami psychicznymi i matetialistki. No cóż z takim podejsciem czeka was samotność do końca życia albo zmiana orientacji i znalezienie sobie takiego samego " super faceta" jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jest niedzielny poranek. Nie masz lepszych zajęć od wylewania swoich pomyj na ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jest niedzielny poranek. Nie masz lepszych zajęć od wylewania swoich pomyj na ludzi? x Nie ma. Tak wygląda jej życie. internet i zgorzkniałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już nie jest niedzielny poranek to po pierwsze a po drugie mam złamaną nogę więc leżąc na sofie ogladam filmy, przeglądam internet i odpisuje na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest sytuacja w związku zależy od nas partnerek. My mamy związek bez tabu, zakłamań i tajemnic sobie WSZYSTKO mówimy. Mąż mi i ja mężowi mamy prawo zaglądać do laptopa czy komórki bo jesteśmy jednym ciałem. Mąż jest zawsze podczas każdego badania ginekologicznego pochwy wspierał porody. Mąż jest przecież ważniejszy od lekarza itp... a intymność to ja i mąż a nie ja i ginekolog. Izolacja przed mężem i wstydzenie się go przy badaniach czy porodach powoduje zdrady i rozstanie. Mąż ma prawo do mnie a ja do niego. Do obecnośc***artnera mamy prawo nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:48 Nie wiem kim jesteś ale zgadam się. Piękne podsumowanie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby bylo sprawiedliwiej to powiem, że kobiety na kafe też idealne nie są i można powiedzieć o nich to samo co o przebywających tu mężczyznach czyli, zakompleksione, psychiczne, dewotki, chamki, frustratki xxx Lepsze kobiece frustratki niż męscy dewianci zakładający setki tematów o gwałceniu dzieci i błonie dziewiczej na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pamiętać, że na kafe siedzą ludzie bardzo młodzi i bardzo specyficzny typ facetów, których nazywa się tutat prawikami, ale można sobie wyobrazić, że osoba, którą w życiu nikt się nie interesował po porostu gorzknieje i pisze jak najbardziej kontrowersyjne rzeczy, bo tylko wtedy ktoś z nią porozmawia. Jeśli chodzi o mnie: po lekturze kafe mam więcej sympatii do tzw. bad boyów, którzy przynajmniej są szczerzy w swoich intencjach, a nie ufam tzw. grzecznym chłopcom, bo zapewne to oni wypisują tu takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie że ci grzecznie chłopcy chcą atrakcyjnych kobiet. Brzydki mi się nie zainteresują. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie hipokryzja tylko frustracja i beznadzieja. Wiedzą, że ani ładna ani średnia ich nie zechce, więc wyrażają niechęć do ogółu jak lis z bajki, który nie mogąc dosięgnąć winogron twierdzi, że i tak są za kwaśne. Podobny mechanizm bywa u ludzi długotrwale bezrobotnych: im dłużej nikt ich nie chce (czują się odrzuceni przez rynek, co dla nikogo nie jest miłe) - tym bardziej narzekają na pracodawców, warunki itd., choć właściwie z żadnym nie mają do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zauważcie że ci grzecznie chłopcy chcą atrakcyjnych kobiet. Brzydki mi się nie zainteresują. Hipokryzja. x Co ma wygląd do zachowania? Jestem grzeczny i niebrzydki i takiej samej kobiety chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozrywalam znajomości z takimi wiecznie narzekającymi osobami.Szala sie przwazyla gdy po moim awansie i podwyzce koleżanka wypalila mi w twarz,że mi sie zawsze udaje,ze ja wiecej zarabiam, bogaty biednego nie zrozumie.Zerwałam z nią relacje.Aha pracujemy zupełnie w innych firmach,zupełnie w innych zawodach. Facetów oczywiscie nienawidzi, jest sama,a wszyscy chłopy to zło. Chcą tylko sprzątaczki, kucharki i kochanki jak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×