Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czytam co wypisuja faceci z kafe to odechciewa mi sie miec chlopaka meza

Polecane posty

Gość gość
ten facecik co ciagle podkreśla to, że faceci nie są zdobywcami i chce równouprawnienia w relacjach damsko-męskich to jakas totalna p***a ciagle widze jak na ogólnej i uczuciowym wypisuje te brednie całymi dniami i nocami oraz wylewa kretyn nawet w normalne dyskusje wpiertala się ciagle z tym swoim bełkotem - skończ już kretynie bo już jesteś żałosny i rozpoznawalny, nie wypowiadaj się za innych facetów, bo tak się składa że ty jesteś wyjątkową c/i/o/t/ą, jesteś gorszy niż 30-letnie praviki z tego działu kolejny sfrustrowany przegraniec na rencie w dodatku pisał, że żadna go nie chce, a seksu zaznał głównie/tylko u dzi/wek - hahaha!!!!!!!!!! i właśnie widać jacy faceci najbardziej ujadają na kobiety to jakies imitacje facetów sorry, ale ten gość jest już naprawdę żenujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 No wiesz to że masz betonowy łeb i wszystko przeinaczasz, cóż co ja ci mogę poradzić :D Chyba że ciebie bawi trolling hihihi Kawał drania z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zlituj się 3000 to jakieś kokosy? Wiesz ile kosztuje życie?" a wiesz jakie sa płace? a ciekawe ile zarabia ta co napisała ten wymóg. 1200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja popieram go - chciałyście równouprawnienia, to teraz Ci męscy faceci muszą dać po hamulcach i czekać aż Wy się wykażecie. Pierwszy *******leży do Was. Walczymy nic nie robią o Wasze równouprawnienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała być z draniem, ktory jest odpowiedzialny, wierny,jak mnie ktoś zaczepia to mnie obroni, nie zostawia mnie w czasie kryzysu,nie bije i nie jest nałogowcem. Pracuje, lubi dzieci i nie obraża kobiet na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież pisze ze były był spokojny, za babami nie latał, niesmialy, a po latach wyszło co i jak." No właśnie czyli był draniem, poleciała na drania kolejna haha thank you usmiech.gif " x HAHAHAHAHHA no i jak go traktować poważnie? :D "drań" tylko dlatego, że odszedł? :D tak, tak, bo kobiety są jasnowidzkami i wiedzą czy facet od nich odejdzie czy nie :D:D:D no debil, po prostu debil no :D durniu jeden, KAŻDY facet może odejść! nieważne czy bedboj, cham czy miły, spokojny i ułożony czy totalna cio/ta, zawsze jest ryzyko, że odejdzie, ZAWSZE tak samo jak każda kobieta może odejść w jakim ty świecie żyjesz? jesteś jakimś frustratem kompletnie oderwanym od realiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:22 To ja napisałam. Zarabiam 4500_6000 ale mam skończone 2 kierunki,mieszkam w dużym mieście i pracuje 6_ 7 dni w tyg. Nawet rano tez pracowałam.W zeszłym roku byłam 10dni na urlopie tylko. No ale nie narzekam,coś za coś. Przynajmniej mam już swój własny dach nad głową. I zero kredytu. Bo inaczej do 40 albo i lepiej mieszkała bym z rodzicami. Albo faktycznie musiała złapać bogatego męża. A tak to mój potencjalny facet ma dobrze, bo nie polecę na jego pieniądze, bo sama zarabiam. Wolałabym co prawda mieć męża i dzieci,ale skoro przez tyle lat si nie złożyło, więc musiałam sobie sama poradzić i zapewnić byt. Jakoś mnie nigdy kariera nie ciągnęła, wolałam z ycie domowe,ale cóż, nie zawsze wychodzi tak jak chcemy. A że w życiu uczuciowym porażki, no to sobie pracowałam. Możliwe też, że jestem brzydka, stara i mam wymogi godne Brada Pitta.Albo księcia Williama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""drań" tylko dlatego, że odszedł? smiech.gif tak, tak, bo kobiety są jasnowidzkami i wiedzą czy facet od nich odejdzie czy nie" x hahaha pogrąża się baba coraz bardziej, toż to żaden drań bo on tylko kopnął w dupę i wziął następną piczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A tak to mój potencjalny facet ma dobrze, bo nie polecę na jego pieniądze, bo sama zarabiam." no jak to nie polecisz na pieniądze? przecież pisałaś, że 3000 to mało. kolejna się pogrąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety leca na modeli tzw drani i *****czy a potem sie zala jak facet chuj i dran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozwaliło to jak któraś wcześniej napisała, że była dwa lata ze spokojnym i miłym facetem, który następnie od niej odszedł, a ten napisał jej, że jest sama sobie winna, bo wybrała "drania" :D Skoro tak definiuje drania, to wolę nie wiedzieć jak rozumie słowo "cham" :D Pewnie każdy facet, który nie jest nudny ani bierny, wykazuje inicjatywę, jest pomysłowy lub rozrywkowy, a już nie daj boże lubi czasem wyjść do baru się napić to według niego zapewne CHAM :D Błagam... Facet kompletnie bez jaj jest z tego gostka. Nie dziwię się jego frustracji, pewnie w realu jest totalnym pośmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 to dużo? W takiej np Warszawie? Zjedz na ziemie i się nie ośmieszaj. To ile chcesz zarabiać 1500? Chyba że u rodziców mieszkasz z żoną i dziećmi, to może starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 Dobre,haha Dla niego drań to taki chyba co zadzwoni , umówi się, wyjdzie a kobieta do kina czy pubu itd. A normalny to taki co się wyklóca z kobietami na kafeterii i je obraża i wysmiewa. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"x hahaha pogrąża się baba coraz bardziej, toż to żaden drań bo on tylko kopnął w d**ę i wziął następną piczę. usmiech.gif " x Witaj w dorosłym świecie przegrańcu - ludzie od siebie odchodzą, nie wszystkim wychodzi w związku, to normalne. Co drugie małżeństwo się dziś rozwodzi. Rozumiem, że ty jesteś jakimś frajerowatym prawikiem, który czeka na tą jedyną? I nawet jakby z daną kobietą było ci źle to od niej nie odejdziesz, bo nie chciałbyś być "draniem"? :) Ile ty masz lat? 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facecik co ciagle podkreśla to, że faceci nie są zdobywcami i chce równouprawnienia w relacjach damsko-męskich to jakas totalna p***a ciagle widze jak na ogólnej i uczuciowym wypisuje te brednie całymi dniami i nocami oraz wylewa kretyn nawet w normalne dyskusje wpiertala się ciagle z tym swoim bełkotem - skończ już kretynie bo już jesteś żałosny i rozpoznawalny, nie wypowiadaj się za innych facetów, bo tak się składa że ty jesteś wyjątkową c/i/o/t/ą, jesteś gorszy niż 30-letnie praviki z tego działu kolejny sfrustrowany przegraniec na rencie w dodatku pisał, że żadna go nie chce, a seksu zaznał głównie/tylko u dzi/wek - hahaha!!!!!!!!!! i właśnie widać jacy faceci najbardziej ujadają na kobiety to jakies imitacje facetów sorry, ale ten gość jest już naprawdę żenujący Rany, ale z ciebie kobieto prymityw. Wychowałaś się w stajni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodza sie z powodu przeszlosci seksualnj i brania ruchacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety leca na modeli tzw drani i *****czy a potem sie zala jak facet ch*j i dran. X A faceci lecą na modelkowate laski, a potem się żalą, że pańcia nic nie robi w chałupie tylko maluje pazurki, a facet musi tyrać na jej zachcianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toć mówię wam, że to totalny przegryw :D nawet na ogólnej były już o nim tematy, sam przyznał się do tego, że żadna mu nie chciała dać za darmo, zawsze płacił za seks, kiedyś nie zapłacił na randce 5 zł za głupią kawę i miał potem pretensje że kobieta drugi raz się z nim nie umówiła i zaczął wszystkie wyzywać :D wyjątkowo zabawny przegraniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kobieta po raz kolejny się pogrążyła. Czytajcie uważnie! x "Tak sobie podczytuje....jestem od 3 lat sama,były ( zostawił mnie dla innej (rowiesniczki), " x Kopnął ją w dupę dla innej bo mu się znudziła. A tu jakaś inna kobieta już zaczęła to przeinaczać x "Mnie rozwaliło to jak któraś wcześniej napisała, że była dwa lata ze spokojnym i miłym facetem, który następnie od niej odszedł" x Zapomniała w ogóle, że ją zostawił dla innej. :D Widzicie? A potem jeszcze lepiej, nie dość że pomija jego grzeszki to pochwala to co zrobił. :) Proszę: "Pewnie każdy facet, który nie jest nudny ani bierny, wykazuje inicjatywę, jest pomysłowy lub rozrywkowy" x Morał - wymieniaj baby jak rękawiczki, to Cię nazwą prawdziwym facetem. :D hahahahha!!! Jesteście warte nie tylko pogardy, ale najgorszego traktowania z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisałam że to troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rany, ale z ciebie kobieto prymityw. Wychowałaś się w stajni? " co? prawda boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"3000 to dużo? W takiej np Warszawie? Zjedz na ziemie i się nie ośmieszaj. To ile chcesz zarabiać 1500? Chyba że u rodziców mieszkasz z żoną i dziećmi, to może starczy." x Czy to jest to Twoje "nie lecenie na pieniądze"? :) Patrzcie, kolejna. Zgrywała taką co nie patrzy na pieniądze, a za chwilkę wyszła jak pogardza średnią krajową. :) Szybciutko się pogrążyła. I tak jest z każdą, powtarzam, każdą kobietą nawet na wyższym poziomie - szybko się ujawni jaka jest naprawdę. x I za to faceci pogardzają kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka prawda? Te głupoty które wypisujesz wszędzie? Dziecko, może lekcje odrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie był o nim temat na głównej? Naprawdę umawia się tylko za pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie faceci? Jak kobieta broni tego, który kopną kobietę w dupę dla następnej? Oni kochają egoistów i babiarzy. :) A ten co tak nie robi i widzi jak jest to on jest dla nich przegrańcem. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 Ty żyjesz na ziemi czy na Marsie? Niemożliwe gdzie się tacy rodzą :D 3000 uważa za fortune ojojoj :D Hahahahaha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:54 -to stan się draniem,wykorzystuj kobiety i nie truj dupy ludziom na forum,bo to komiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"3000 uważa za fortune ojojoj smiech.gif" x Widzicie faceci? 3000zł. to jest nic dla kobiety i od razu, że niby robię z tego fortunę. Wszystkie głupiutkie metody manipulacji kobiet obnażone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim zyciu nie spotkalem kobiety ktorq nie oczekiwala modela do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest komiczne jakie z was manipulantki, to jest przerażające, ale przecież my wszyscy już widzimy co robicie. :) Jak z babiarza robicie prawdziwego faceta. :) Jak zwykłych facetów nienawidzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×