Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak czytam co wypisuja faceci z kafe to odechciewa mi sie miec chlopaka meza

Polecane posty

Gość gość
"Czyli ona też jest zepsuta,a mimo to jesstes z nią?" x Ona jest młoda i nie zdążyła się zepsuć, chociaż jakby jej dać wolną rękę to wiadomo co by było. A Ty nie masz nikogo, jesteś wybrakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe pogardzanie to się dopiero zacznie moje drogie, gdy stare głupie pokolenie odejdzie. Młodzi faceci są bardziej ogarnięci w sprawach damsko-męskich. :) Macie ostatnią szansę by jakichś jeleni nałapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu też wielu narzekających na to,że są porządni i niesmiali dlatego są sami,w rzeczywistości może być niezłymi draniami.Tylko drań napisze na forum,że baby to frustrataki, lecą na pieniądze, na pozycje. Taka postawa odstrasza kobiety,Porządny facet tak nie napisze bo tak nie myśli. Macie więc odpowiedź dlaczego jesteście sami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie chcą ich nie dlatego, że są mili, tylko dlatego, że są słabi, frajerowaci i nie-męscy, dotarło do łba?" Tak, właśnie o tym piszę agresywna piczo - kto nie jest chamem, ten jest "słaby, frajerowaty, niemęski". Dzięki za potwierdzenie hahahahaha. usmiech.gif " x Haha! I potwierdzasz tylko to co zostało napisane wyżej - w swoim ograniczonym móżdżku dostrzegasz tylko skrajności, tylko białe i czarne, a nie widzisz, że większość facetów to ani frajerzy ani chamy, tylko coś pomiędzy. I jak z takim kretynem prowadzić logiczną rozmowę? No jak? Od kiedy "męski" i "pewny siebie" jest tożsame z "chamski?Chyba tylko w słowniku przegrańców to synonimy, bo w normalnym świecie to jednak dwa różne pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:50 Czyli uważasz, że ci wszyscy faceci co są samotni i skarza sie na swój stan na forum są wbrakowani? Panowie to już wiecie dlaczego jesteście sami.Kolega was uświadomił. Jesteście wybrakowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacie są dwie strony, które próbują sobie narzucić, jak druga strona ma żyć i postępować. I obie się złoszczą na siebie. A nic nie wskórają, ani faceci ani kobiety, bo nie da się zmienić czyjegoś myślenia w taki sposób. Lepiej wyznawać zasadę - żyj i daj żyć innych. Ja jestem facetem, mam 34 lata, od czasu do czasu w wolne dni wchodzę tutaj by się trochę rozerwać. Jestem w fajnym związku, zdecydowanie partnerskim. Nigdy nie zabiegałem o żadną kobietę jeśli nie widziałem, że ona też zabiega o mnie, nie lubię tych jak wy to nazywacie księżniczek i nigdy bym się z taką nie związał. Po prostu od razu rezygnowałem bo to nie moja bajka, mnie taki typ kobiet razi. Moja dziewczyna nie miała problemów z tym, żeby pierwsza do mnie zadzwonić, zapytać, czy się spotkamy. To jest myślę bardzo ważne dla facetów, by wiedzieli, że drugiej stronie też zależy. Te wszystkie gierki kobiece, te hasła, że ona nie może tego albo tamtego, są strasznie dziecinne, nie dla fajnych, dojrzałych ludzi. Normalnie, jak wam coś nie pasuje w kobiecie albo mężczyźnie, to zwyczajnie odpuśćcie i szukajcie dalej. Według własnych poglądów i upodobań, nikt was do niczego nie ma prawa zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". Tak więc wpis kobiet z 14:34 nadaje się do kosza na śmieci" x ty się nadajesz do śmieci i utylizacji przegrańcu, zaśmiecasz tylko forum debilizmami, żadna cię nie chce, normalni faceci się z ciebie śmieją i nie ma z ciebie żadnego pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Haha! I potwierdzasz tylko to co zostało napisane wyżej - w swoim ograniczonym móżdżku dostrzegasz tylko skrajności, tylko białe i czarne, a nie widzisz, że większość facetów to ani frajerzy ani chamy, tylko coś pomiędzy." No i dlatego tak często udajecie orgazmy, bo tylko Ci chamscy Was jarają buahaha :D widzicie jak się piczka pogrąża? I one wszystkie takie są, jak takimi osobami nie pogardzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli uważasz, że ci wszyscy faceci co są samotni i skarza sie na swój stan na forum są wbrakowani? Panowie to już wiecie dlaczego jesteście sami.Kolega was uświadomił. Jesteście wybrakowani." Nie, to kobiety gdy są same są wybrakowane, a faceci mogą być wolni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ty się nadajesz do śmieci i utylizacji przegrańcu, zaśmiecasz tylko forum debilizmami, żadna cię nie chce, normalni faceci się z ciebie śmieją i nie ma z ciebie żadnego pożytku" Ciebie żaden nie chce, bo ja mam dziewczynę, a Ty nic o sobie nie piszesz, kolejna sfrustrowana samotnica hahaha. :D Zupełnie zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja dziewczyna nie miała problemów z tym, żeby pierwsza do mnie zadzwonić, zapytać, czy się spotkamy." x Dużo zależy też od osobowości. Każdy/każda lubi co innego. Piszesz, że lubisz wiedzieć że dziewczynie na tobie zależy? A może jednak bałeś się pierwszy coś zaproponować? Są faceci, którzy nie mają problemu z tym, że pierwsi wykazują inicjatywę i nie lubią gdy to kobieta przejmuje ich rolę. Ja np. właśnie takich wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że są aż tak agresywne i prostackie kobiety jak ta wyżej. I jeszcze wie, co myślą wszyscy inni faceci. Szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:58 Może jest dosadnie, ale ma rację . Pomiędzy zwykłym chamem i męska popierdółką istnieje cały środek. I takich mężczyzn poszukują normalne kobiety (a nie te skrajne czyli głupie blachary albo zdewociale cnotki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty co najwyżej możesz mieć swoje obsrane gacie, przegrańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100% racji, wreszcie jakiś głos rozsądku w tej dyskusji obok moich wypowiedzi oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko drań napisze na forum,że baby to frustrataki, lecą na pieniądze, na pozycje." Faceci umieją przyznać, że lecą na ładne ciało, a kobiety udają, że nie lecą na pieniądze i pozycję. Kolejne potwierdzenie, że kobiety są warte tylko pogardy. :) Ale my i tak Was będziemy szanować, wiesz czemu? :) Bo nienawidzicie tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pomiędzy zwykłym chamem i męska popierdółką istnieje cały środek. I takich mężczyzn poszukują normalne kobiety (a nie te skrajne czyli głupie blachary albo zdewociale cnotki)." Taa, na męża-jelenia, któremu będzie się seksu odmawiało. :) A wszystkie kobiety i tak lecą na chamów. Wiecie, to że ktoś jest w błędzie nie znaczy, że nie ma czegoś takiego jak prawda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ale jakie leczenie na kasę? Jak facet zarabia 30 000 na miesiąc to fakt może jakaś babka polecieć na kasę. Ale jak ktoś zarabia np 3000 to o jaki leczeniu na kasę może być mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy też od osobowości. Każdy/każda lubi co innego. Piszesz, że lubisz wiedzieć że dziewczynie na tobie zależy? A może jednak bałeś się pierwszy coś zaproponować? Są faceci, którzy nie mają problemu z tym, że pierwsi wykazują inicjatywę i nie lubią gdy to kobieta przejmuje ich rolę. Ja np. właśnie takich wolę. vvv Powiem ci szczerze, że może się nie bałem, ale nie miałem tak do końca śmiałości, myślałem, że mam małe szanse. Dziewczyna na szczęście dała mi mocny sygnał, do dzisiaj noszę ją za to na rękach :) Podziwiam i szanuję te kobiety, które mają gdzieś konwenanse, za to, że ich kobiece ego nie jest dla nich ważniejsze niż fajny związek. I nie dziwię się, że ty wolisz facetów, którzy pierwsi wykazują inicjatywę, to normalne, taka sytuacja jest po prostu dla ciebie wygodniejsza, nie ma się co łudzić. Ale jak mówię, to zupełnie naturalne, nie ma w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000 to dla tej pani jest nic hehehehe :) pogrążona już totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisze ze były był spokojny, za babami nie latał, niesmialy, a po latach wyszło co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No i dlatego tak często udajecie orgazmy, bo tylko Ci chamscy Was jarają buahaha smiech.gif widzicie jak się piczka pogrąża? I one wszystkie takie są, jak takimi osobami nie pogardzać" x Jak tobą debilu nie pogardzać skoro nawet nie potrafisz logicznie argumentować i nie rozumiesz, że męskość, a chamstwo to dwie różne rzeczy i nie zawsze idą ze sobą w parze? Znam chamskich, damskich bokserów, którzy tylko w domu mają "gębę", w realu to cholerni tchórze, którzy nawet nie odezwą się do równego sobie, więc męskimi ich się nazwać nie da. Tak samo jak istnieje wielu męskich facetów, stanowczych, odważnych, a nawet potrafiących przywalić w gębę jeśli ktoś naprawdę przegina, ale w życiu nie tknęli by kobiety i na co dzień są fajnymi, czułymi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, jak będziesz ją na rękach nosił to sprawdź jej piczę czy ją inny nie dmucha, taki co się nie bał niczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Nie wierzę że są aż tak agresywne i prostackie kobiety jak ta wyżej. I jeszcze wie, co myślą wszyscy inni faceci. Szacun usmiech.gif " x Wskaż mi idioto, gdzie ja piszę że "wszystkie"? :O Dajcie spokój, ten debil wszystko przekręca, przeinacza i manipuluje każdą wypowiedzią aby "udowodnić" swoje debilne teorie. Beret sprany tak, że nawet na logiczne argumenty nie potrafi odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"którzy pierwsi wykazują inicjatywę, to normalne, taka sytuacja jest po prostu dla ciebie wygodniejsza, nie ma się co łudzić" x Nie tyle co wygodniejsze, dla mnie facet, który przejmuje inicjatywę jest po prostu męski i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfu! wszyscy* nie "wszystkie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przecież pisze ze były był spokojny, za babami nie latał, niesmialy, a po latach wyszło co i jak." No właśnie czyli był draniem, poleciała na drania kolejna haha thank you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znam chamskich, damskich bokserów, którzy tylko w domu mają "gębę", w realu to cholerni tchórze, którzy nawet nie odezwą się do równego sobie, więc męskimi ich się nazwać nie da." ahhaha zna damskich bokserów, pewnie oczekiwała że ją kolejną wezmą w obroty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlituj się 3000 to jakieś kokosy? Wiesz ile kosztuje życie? No chyba że mieszkasz z rodzicami to zwracam honor. W przypadku dzieci, jak obydwoje rodzice zarobią racem 6000 to na 4 osobowa rodzinę szału nie ma gdy jeszcze się chce coś odłożyć. I jeszcze się spłaca kredyt albo wynajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle co wygodniejsze, dla mnie facet, który przejmuje inicjatywę jest po prostu męski i już oczko.gif vvv Wiadomo, że wygodniejsze, bo nie musisz się odsłaniać, ryzykować, narażać się na odrzucenie, tylko sobie bezpiecznie i wygodnie czekasz. Ale spoko, nie ma się co kłócić o szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×