Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydzę się pić i jeść u niektòrych w domu.

Polecane posty

Gość gość
gość dziś och ą ę ależ oczywiście, o ja nie domyślna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wam powiem ze mialam taka sasiadke-znajoma co u niej wystroj chyba gierka pamietal. I byla taka brazowa wzorzysta wykladzina u niej- teraz brazowa moze kiedys inny kolor miala. W kazdym razie miala psa. Jak z nim wyszla (wypuscila z domu pies pobiegal i przylecialz powrotem) to jak sie czegos nazarl nie wiem chyba trawy to rzygal na dywan. Co ona robila? Starla rzygi z wykladziny, to wodniste wsiaklo, wyschlo-nie widac i gitara. A jak z nim nie wyszla to podszedl do futryny powachal, podniosl noge obsikal i poszedl. Co robila?patrz wyzej. Jej ojciec kiedys tak sie nachlal ze skarpetki w zupie gotowal. Nigdy u niej nic nie zjadlam. Uffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha a szmata ktora sluzyla do wycierania kibla po wypraniu w pralce sluzyla do blatow w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezusie nazarejski-te skarpety gotowane w zupie po pijaku to jest dopiero coś!!!ciekawe,czy później zjadł tej zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się brzydzę jeść u ludzi, którzy mają dzieci i nie zjem z talerza, bo wiem, że wcześniej jadło z niego jakieś obsrane dziecko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52-a ja brzydziłabym się podać ci rękę,bo podejrzewam ,że masz goowno zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra myje doope swojego bękarta w umywalce, potem nie myje umywalki i taka sraka zostaje na widoku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do małych dzieci-dosyć obrzydzające jest jak matka w miejscu publicznym- typu centrum handlowe albo restauracja ostentacyjnie wywali cycora i karmi albo jeszcze gorzej-przewija takiego niemowlaka zamiast gdzieś w toalecie albo jakimś względnie ustronnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze w Polsce zmywarki jeszcze nie dotarly albo nie sa popularne i co druga myje gary recznie ( niedomywajac tak wnioskuje z tematu ) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że jednak swoją wypowiedzią przebiję wszystkie. Zacznę od teściowej, która wychowała się w domu bez łazienki, tylko był kibelek, lata była za granicą i wróciła niedawno do tego domu. Po wyjściu z toalety samą wodą myje ręce w kuchni, niekiedy nad naczyniami. Po przyjsciu z zakupów nigdy nie umyje rąk, tylko bierze się za robienie jedzenia. Myje się co kilka dni, bo "z gownem się nie bije'', zębów nie myje, bo ma sztuczne. Nie jadam u niej, z resztą nie odwiedzam jej. Druga sprawa-mocno obrzydliwa, ludzie mają różne skrzywienia, tych ludzi jest coraz więcej. Gustują w piss (picie czyjegoś moczu), mężczyźni lubią zlizywać swoją spermę, jak i wydzielinę z kobiecych majtek noszonych kilka dni, brudnych butów, w tym podeszew, wąchanie spoconych skarpet, a na koniec scat (jedzenie kału). Dostępne są nawet specjalne tabletki poscatowe, by odkazić układ pokarmowy, ale nie każdy je stosuje, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jedzeniem gowna to pojechalas i te tabletki po zjedzeniu gowna az mnie zemdlilo :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pojechałam, ale poczytaj sobie o tym, jest też taki portal, gdzie tysiące osób ma konta i poszukują innych do tego typu zabaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, te scaty,pissy to dewiacje,wątpię byście miały znajomych o takich "upodobaniach" a jeśli nawet...to o tym nie wiecie,bo nie jest to coś ,czym należałoby się chwalić wszem i wobec:-) tutaj piszemy o niedomytych kubkach i wylizywaniu talerzy z resztkami po domownikach przez ich pupile-pieski i kotki:-) btw te pieski często na spacerku też podżerają goowno a potem niektóre wariatki dają swój talerz z resztką jedzenia do wylizania takiemu piesiowi i tłumaczą to "znajomością fizjologii zwierząt";-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze teściowe takie śmierdzące brudaski, kupy, siki, rzygi etc. i wy sobie chłopów wzięłyście wychowanych przez takie syfiary i z takich domów? przecież ktoś wychowany przez taką patolę nie jest wcale lepszy no i wy też oblechy, że za takie cos się zabrałyście. ja bym w życiu do takiej rodziny nie weszła. mój mąż i jego rodzina prezentują poziom kultury, obyczajów i ogłady podobny do mnie i mojej rodziny. serio nie rozumiem was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co się czepiasz,pogieło cię? nikt tu nie napisał o teściowych -że brudaska,czy o facetach-brudasach z takich domów,raczej baby piszą o znajomych,ciotkach,sąsiadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dajcie spokój, te scaty,pissy to dewiacje,wątpię byście miały znajomych o takich "upodobaniach" a jeśli nawet...to o tym nie wiecie,bo nie jest to coś ,czym należałoby się chwalić wszem i wobecusmiech.gif tutaj piszemy o niedomytych kubkach i wylizywaniu talerzy z resztkami po domownikach przez ich pupile-pieski i kotkiusmiech.gif btw te pieski często na spacerku też podżerają goowno a potem niektóre wariatki dają swój talerz z resztką jedzenia do wylizania takiemu piesiowi i tłumaczą to "znajomością fizjologii zwierząt";-Dsmiech.gifsmiech.gif xx No i ? Jedza pózniej z tego talerza bez uprzedniego umycia ? Bo nie rozumiem afery ? Moja zmywarka ma program z wyparzaniem, nie kumam tej g****oburzy .. talerz sie nie umyje czy co ? Mialam rózne psy, znajomi tez maja i psy i koty.. Jajka tak, lize sie przeciez po skórze, dokladnie tak jak ty to robisz gdy robisz loda facetowi :P Ach, on pewnie czysciutki i pachnacy jest po prysznicu, co ? :) No czysciutki i pachnacy po penetracji, a potem ląduje u ciebie w ustach.. Przeciez nigdy odwrotnie ! :D Ale przeciez obrzydkiwe sa kłaki futrzakow :P Aaaa bo wy nie macie wlosów i one nie wypadaja wam, nie... :P Naskórek sie wam nie złuszcza,, a te roztocza co zyja na was i w waszym mieszkaniu to bajki :D Jak widac sa rózne poziomy obrzydliwosci :D Rózne manie, natrectwa i fobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt nie napisał? to chyba czytać nie umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, te scaty,pissy to dewiacje,wątpię byście miały znajomych o takich "upodobaniach" a jeśli nawet...to o tym nie wiecie,bo nie jest to coś ,czym należałoby się chwalić wszem i wobecusmiech.gif x No ja akurat mam takich 'otwartych' znajomych, nomen omen oboje pracują na kierowniczych stanowiskach, po prestiżowych studiach, nie jadam u nich i nie piję nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo patola albo dewianci:-D tylko na kafe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo patola albo dewiancismiech.gif tylko na kafesmiech.gif x Ja nie jestem dewiantką, tylko Wam to opisałam, bo Ci ludzie jadają w restauracji, dotykają klamek, macają bułki itp. Dewiantów masz na bdsm.pl tam sobie popatrz w jakiej skali, co by Ci się nie nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:22 opisałaś zwyczaje u ciebie na wsi? Dolny Śląsk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odwiedzam takich stron i mam normalnych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odwiedzam takich stron i mam normalnych znajomychlapka.gif x Nie namawiam, tylko chcę pokazać skalę 'problemu'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odwiedzam takich stron i mam normalnych znajomychlapka.gif x A co do normalności, to znajomi się absolutnie z tym nie obnoszą, ja zobaczyłam po prostu gadżety i się przyznali, a ich podwładni w życiu by nie uwierzyli, że ich kierowniczka prowadza innych kierownika na smyczy, z korkiem analnym imitującym psi ogon w tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten caly scat ladnie nazwana koprofilia :) wiec dewiacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet jak dam - bardzo rzadko -wylizać psu talerz, to ten talerz potem wyparzam... a wiecie co mnie z kolei najbardziej brzydzi? że WIELU ludzi idzie wyrzucić śmieci i zaraz potem, z rękami od worka i od dotykania kubła tego dużego, zbiorczego, idzie po zakupy i tak DOTYKA jedzenia które kupuje ... albo brzydzi mnie jak ktoś kupuje chleb dla siebie, płaci monetami i potem ten chleb niesie w ręce brudnej od pieniędzy - przeciez pieniądze to sam syf i brud! ja śmieci wyrzucam zawsze po zakupach/ podczas sprzątania i od razu myję ręce. a chleb i bułki na zakwasie domowym robię sama albo kupujemy te żytnie mokre pakowane w folię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No ja akurat mam takich 'otwartych' znajomych, nomen omen oboje pracują na kierowniczych stanowiskach, po prestiżowych studiach, nie jadam u nich i nie piję nic." - mówimy nomen omen, gdy dostrzeżemy jakiś związek między nazwą a czymś innym, o czym w danej chwili mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówimy nomen omen, gdy dostrzeżemy jakiś związek między nazwą a czymś innym, o czym w danej chwili mówimy. x Przede wszystkim, to nie używamy tego samego wyrazu dwa razy w jednym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie ci znajomi trzymają takie gadżety? w salonie,jako stałą ekspozycję do podziwiania,czy co? raczej takie zabawki się ukrywa w sypialni ,chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jeju ręką dotknął tego, a potem tamtego i ą, ę, srę. Weźcie się wyparzcie i olaminujcie najlepiej, a ja tymczasem idę do Endorfiny na kolację, a tam w kuchni nie wiadomo co się dzieje, pewnie szczury srają do garów hahaha, a ja tego sprawdzać nie będę za to zamierzam się świetnie bawić. Pa histeryczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×