Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż sprał mi tyłek

Polecane posty

Gość gość
Cale malzenstwo siedze po nocach, bo lubie tak pracowac, latwiej mi sie skupic na pisaniu (mam nienormowany czas). Zapewne mysli, ze pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl WIECZOR PANIENSKI przyjaciolki. Trudno zebym szla z mezem. A majtki były POD SUKIENKA. nosze je nawet do pracy, bo lubie miec seksowna bielizne sama dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cale malzenstwo siedze po nocach, bo lubie tak pracowac, latwiej mi sie skupic na pisaniu (mam nienormowany czas). Zapewne mysli, ze pracuje. x i całe małżeństwo leży sam i trzepie konia, nic dziwnego, że mu odbiło. smutny obraz. te klapsy to był pewnie jedyny Wasz akt erotyczny wspólny od długiego czasu. tak to tylko on z ręką, Ty z "przyjaciółkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie siedze po nocach codziennie. Jak mam wiecej pracy to siedze. Jak sie poklocimy. Zreszta on chodzi pozno spac (kolo 1-2), no ale nie az tak pozno. W lozku nam sie uklada, dziekuje za troske. A raczej ukladalo, bo ja juz nie chce z nim sypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozna chciec czuc sie dobrze? Makijaz tez robie DLA SIEBIE nawet jak jestem sama w domu tylko z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jestes jakas nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jedna z tych porzadnickich dla ktorych najwiekszym priorytetem jest szczescie meza, bycie matka, wysprzatany dom i dobry obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide spac. Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam ten temat i załamuje mnie polski zaścianek. kobieto, jeśli dla Ciebie taka innowacja w seksie jak spranie tyłka to dla Ciebie nie do przyjęcia to ja nie rozumiem, jak Ty się dotychczas kochałaś. biedny facet, pewnie nawet nie dajesz wejść mu na pieska, jak parę niebolesnych klapsów Cię przeraża i chcesz pisać pozew -żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na pieska" było tu nie na miejscu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan dający klapsy
dziwne, żadna z moich uległych nie reagowała tak nerwowo na zwykłą karę light - jesteś bardzo dziwna, autorko, lecz zapewne unikalna;) cieszę się, że już macie ze sobą pierwszą... lekcję z Twoim partnerem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cie chce "wychowywać" i kontrolować, obrzydliwy typ :O będzie tylko gorzej, zakazy, nakazy i kary. rozstań się z nim i poszukaj normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowywać?taka patologia co to sama sobą nie reprezentuję.?Wychowywac to mozna dzieci a nie dorosłą kobietę w dodatku 1000 razy lepiej wychowaną od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×