Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość druh Boruch

Uwaga! nowa , niebezpieczna choroba

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Trwasz jeszcze na pozycji agresora mściciela, czy już ustawiasz się doopą do pozycji wyroochanej ofiary, spamerze Widmo? X Planujemy zrzute na leki dla ciebie. Nie łam sie ubeku. :) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...dziękuje będe wdzięczny bo z posady ciecia brakuje na podstawowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś pytus smofik dzis nic takiego nie napisal jedyne co napisalem o tobie moja jakze nieskomplikowana istotko to prosba do k zeby zamknela tego swojego pseudo niemca bo jak ci tekstow nie pisze to jest ogolna rozpacz i to by bylo tyle w kwestii ctrc ctr v wklejki rozumiem dopieszczanie swego marnego ego w wymyslaniu?? sorry zaistniales, nie da sie ukryc, zaistniales jak c**a Zastanawiacie się jak przyrządzić buraki? Ugotowane w najprostszy sposób są słodkie i pyszne Szukajcie buraków jędrnych, które nie są pomarszczone i miękkie oraz takich, które mają nienaruszoną skórkę. Buraki wraz z liśćmi są doskonałe na zupę. Boćwina może również fantastycznie zastępować szpinak w całej gamie przepisów. X A wiesz jak sie kombinacją dane z mejla sprawdza ? Ja wiem. :P Chodziło o to abyś pomógł im hejtować widmo, bo odpadają po kolei. Tak tak wełniana istoto jesteś skomplikowany jak baran i jak będziesz fikał to cie ostrzyżemy a za wełne kupimy alkohole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś pytus smofik dzis nic takiego nie napisal jedyne co napisalem o tobie moja jakze nieskomplikowana istotko to prosba do k zeby zamknela tego swojego pseudo niemca bo jak ci tekstow nie pisze to jest ogolna rozpacz i to by bylo tyle w kwestii ctrc ctr v wklejki rozumiem dopieszczanie swego marnego ego w wymyslaniu?? sorry zaistniales, nie da sie ukryc, zaistniales jak c**a Zastanawiacie się jak przyrządzić buraki? Ugotowane w najprostszy sposób są słodkie i pyszne Szukajcie buraków jędrnych, które nie są pomarszczone i miękkie oraz takich, które mają nienaruszoną skórkę. Buraki wraz z liśćmi są doskonałe na zupę. Boćwina może również fantastycznie zastępować szpinak w całej gamie przepisów. X A wiesz jak sie kombinacją dane z mejla sprawdza ? Ja wiem. :P Chodziło o to abyś pomógł im hejtować widmo, bo odpadają po kolei. Tak tak wełniana istoto jesteś skomplikowany jak baran i jak będziesz fikał to cie ostrzyżemy a za wełne kupimy alkohole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwidmokowi siadła psycha po wklejkach. Sięgnął bo ostateczną metodę spamowania z podszywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość wczoraj zniszcze cie komusza swinio j***czu malych dzieci to ty pederasto to wymysliles bardzo smieszne tak komuna niszczyla patrjotow" ...hahaha a możesz mi powiedzieć jak ? ...mnie tu już nie ma, wpadam jedynie od czasu do czasu popatrzeć jak nadal robisz z siebie idiotę. Od samego początku było ciekawie obserwowanie Twojego przypadku chłopka roztropka, z tymi Twoimi teoriami, samcami alfa, podręcznikami akademickimi, wędrówkami po dark necie, próbami imponowania naiwnym dziewczynom, atakami wściekłości gdy ktoś pokazywał kim tak naprawdę jesteś, obserwowanie jak się miotasz, toczysz pianę spamujesz, wymyślasz cuda na kiju, a każdy kto trochę dłużej cię poczyta i tak łapie w końcu jaki jesteś... ale to już tylko Twój problem, Twojej głowy, no i tych którym zaśmiecasz tematy, już nie mój od dawna ...teraz została mi już tylko zabawa z czytania czasami jak się błaźnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy to widzą. Niektórzy pasą go czosnkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×