Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k 40

Może ma ktoś ochotę na...

Polecane posty

Gość gość
Nie ale nudno się kręci jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
A kto to jest tcc?? Może mnie ktoś przedstawi?? Nie sądzę żeby Lazurowa była tcc. Za dużo o kuszeniu pisze;) A choćby nawet się okazała to mnie to nie obchodzi i nie wiem dlaczego innych to boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Tak. Masz rację:) Czas bywa sprzymierzeńcem. Jak to mówią długie czekanie dobre śniadanie czy jakoś tam....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia kim jest tcc. Tu wszyscy mają jakieś błędne skojarzenia ale to już jest poza moimi zainteresowaniami. Mnie interesuje miła rozmowa i dobra zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
No dokładnie. Po co roztrząsać nieistotne tematy. Mnie tak samo tylko rozmowa interesuję;) Na nic więcej aktualnie nie mam możliwości. Chociaż nie ukrywam że mogłaby mnie zainteresować niezobowiązująca znajomość z tajemniczą nieznajomą kobietą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
No nie wiem?? Czy to dobry byłby pomysł z tą kolacją? :D Raczej innego pokarmu nam potrzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Tajemniczość może nie aż tak bardzo:D Raczej nieosiągalność. Myślisz że nie potrzeba mi duchowego pokarmu?? Tylko cielesny?? Może coś w tym jest. Ale żeby dwa ciała połączyły się w jedno łatwiej jest jak i dusze będą ze sobą połączone. Nawet małym uczuciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W połączeniu uczuciem tkwi niebezpieczeństwo aczkolwiek bywa przyjemniej gdy ono się pojawia bo daje poczucie scalenia w całość cielesności. A czy wiem czego Ci potrzeba? Jeszcze nie ale może, kiedyś się dowiem. Kto wie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Ja sam jeszcze nie wiem tego:D Taki jakiś niezdecydowany jestem bardzo. Na pewno się dowiesz a może i już wiesz to. A co do uczuć. Czy są niebezpieczne?? Nie wiem?? Nie mam pojęcia. Ale co by ten świat wartał gdyby ich nie było?? Bez marzeń. Bez miłości?? Nawet zwykłej sympatii czy zauroczeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, to kobiety nigdy nie wiedzą czego chcą. Nie odbieraj nam tego przywileju niezdecydowania. No, proszę Cię:D Zauroczenie? Fajna rzecz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz być zauroczona? Jestem do usług, tylko musiałabyś być mężatką. Dobrze jest gdy obie strony mają tyle samo do stracenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Nic nie odbieram. Żadnych przywilejów:) Po prostu ciężko jest być stanowczym jeśli nie można zrealizować swoich myśli. A na razie dobrej nocy Ci życzę. Do następnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, czy Ty byłabyś w stanie zauroczyć mnie. Nie staram się o kobiety, które jedynie mi się podobają :) Musi być coś więcej, coś w spojrzeniu, głosie, uśmiechu, takie coś właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie interesuje dążenie do zauroczenia kogoś na siłę bo to mija się z celem:) Tu, to "tylko" lub "aż" gra słów, która sprawia iż mamy potrzebę powrotu do rozmowy z konkretnym kimś a tzw."coś " to coś na co pozwala wizualność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zauroczenia na siłę. Albo jest, albo go nie ma. Jeżeli jest, zdobywam. Jesteś zainteresowana wyłącznie wymianą literek? Nie wyobrażam sobie wirtualnego flirtu opierając się jedynie na wyobraźni. Możesz zdradzić w jakim przedziale wiekowym jesteś? Jeżeli to nie tajemnica oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tak to niewiele. Ja mam 40 lat ;) Jesteś słodką blondynką, czy uroczą brunetką? Zdradź coś więcej na temat swojej fizyczności. W końcu my mężczyźni wzrokowcami jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Blondynką ale czy słodką? Usmiechnietą ale zawsze mającą swoje zdanie a to już nie zawsze bywa postrzegane jako urocze:) Szczegóły? Powiem tak... mam wszystko na swoim miejscu tam gdzie potrzeba by mężczyzna swobodnie zawiesił na mnie oko mijając na ulicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Dzień dobry:) Oj masz Lazurowa i to bez wątpienia. Nie tylko zwrok można na Tobie zawiesić:D Co niektórzy mogliby dostać ślinotoku na Twój widok. Albo innych uporczywych rzeczy;) A i żeby zauroczyć się nie każdemu potrzeba wizualizacji. W Twoim wykonaniu samymi literkami można. Miłego dnia Ci życzę i równie miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy człowiek powinien mieć swoje zdanie, dlaczego kobieta miałaby być wyjątkiem? No chyba, że jesteś marudna i złośliwa, to wtedy nie każdemu może się to podobać. Ludzie bez własnego rozumu są nudni. Nie boisz się Lazurowa, że takie wirtualne zauroczenie może skomplikować życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... na podstawie wpisu kolegi nasuwa się wniosek, że wasza znajomość jest już dużo bliższa niż myślałem, a w związku z tym pojawia się pytanie, czy w przypadku bardziej zaawansowanego flirtu będę mógł liczyć na wyłączność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Nie bój się kolego. Tutaj nikt nikogo na wyłączność raczej nie ma prawa mieć. Każdy jest wolny i robi to co chce i na co ma ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×