Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k 40

Może ma ktoś ochotę na...

Polecane posty

Gość gość
"Każdy mężczyzna, który wie jak patrzeć na kobietę i jak to spojrzenie wykorzystać zawsze okazuje się ciekawym egzemplarzem" Kłopot w tym, że każda kobieta wymaga innego spojrzenia. Sztuka polega na zastosowaniu tego właściwego. Inaczej facet wychodzi na głupka. A jeszcze gorzej, kiedy kobieta zorientuje się po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
No tak, pisałam ze swojego punktu widzenia. Każdy mężczyzna, który potrafił uwodzić samym spojrzeniem okazywał się interesujący dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta orientuję się dopiero po kilku latach to raczej nie świadczy dobrze o.jej inteligencji, chyba.że jest nazwijmy to "zaślepiona" miłością. Generalnie jednsk ile osob tyle teorii i tyleż samo praktyki:) Podpiszę się bo nie mogę się zalogować. Lazurowa pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że teoria niezbyt często chadza w parze z praktyką. Wg mnie lepiej praktykować z błędami, niż teoretyzować bezbłędnie. Błędy można naprawić. Ten od poprzednich godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
Nie wszystkie błędy można naprawić. Praktyka jest zdecydowanie leosza niż teoria a dodatkowo daje pożądaną wiedzę, którą mniej lub bardziej umiemy czy też chcemy wykorzystać w zależności od potrzeb. To ja, bo jakiś łobuz nie chce mnie przepuścić na tamtym nicku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak wiele można naprawić. Zrobiłaś jakiś błąd, który możesz nazwać życiowym? Ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś- Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
Nie tyle ja co ktoś go zrobił w stosunku do mnie ładnych parę lat temu. Można naprawić jeśli bardzo się tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyznaję, też zrobiłem ale inaczej niż Ty, był to błąd w stosunku do siebie. A takiego już nie sposób naprawić. Teraz świadomość tego błędu trzeba schować głęboko, żeby nie przeszkadzała i cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście: Ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
Cieszenie się w pełni życiem to sztuka sama w sobie ale nie do nie osiągniecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiągnęłaś to? Ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
W pewnych aspektach życia tak, w innych nie do końca ale i tak bilans nie jest zły:) A Ty, umiesz cieszyć się życiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Lazurowa sorki że się wcinam ale... Ja potrafię. Ostatnio:-o Jakoś wcześniej nie ogarniałem tej sztuki ale teraz już tak. I to fajne jest. Szkoda życia na tkwienie w martwym punkcie. Dobrej nocy Ci życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak. Wydaje mi się, że właśnie teraz jest mój czas. Staram się dobrze wykorzystać to, co dostaje i dołożyć do tego tyle ile mogę od siebie, żeby nie żałować później, że czegoś nie zrobiłem. Ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
Dzień dobry:) Chlodny ale słoneczny poranek, można szybko się obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
gośćz Bardzo dobre podejście. Życie jest krótkie i trzeba wycisnąć z niego ile się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
gość Warto zatrzymać się i zastanowić nad Twoimi słowami. Może zrobię sobie życiowy bilans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Lazurowa. Niestety dopiero teraz wyszedłem służbowo na prostą. Co do bilansu. Warto się zastanowić czego od życia oczekujesz i czy choć trochę się do tego zbliżyłaś. Życie bez zaspokojenia własnych potrzeb jest nieciekawe. Do tego dochodzą pasje, nałogi. Sam nałogów nie mam (przynajmniej tych szkodliwych), pasji i upodobań od groma. I jak tu sobie poradzić. Doba powinna mieć 36-40 godzin, żeby znaleźć czas na wszystkie. Ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
A gdyby doba faktycznie miala 40 godzin to zapewne też by było mało bo znalazłoby się więcej pasji do zrealizowania. Apetyt różnie w miarę jedzenia, taka już natura człowieka. Zgubnych nałogów nie posiada a te drobne są nieszkodliwe dla otoczenia:) Czasami oczekuje chyba zbyt wiele i wtedy zachodzi konflikt interesów. Ale to jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święte słowa. Zdaje się, że mamy podobny sposób na życie. Ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
Tego nie wiem ale i też niewykluczone, że tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazurowa  kobieta
Tego nie wiem ale i też niewykluczone, że tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie oczekuj zbyt wiele. Lepiej być mile zaskoczonym, niż spotkać rozczarowanie. Rozpoczynając cokolwiek najlepiej (wg mnie) mieć pozytywne nastawienie i umiarkowane oczekiwania. Sukces gwarantowany, a porażka wliczona w cenę. Ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Do gośća wczoraj o 11:01 Teoretycznie tak napisałem. Bo takie jesteście. Rozpieszczacie, wkładacie prosto w dziubki. A co same z Tego macie?? Nie patrzę na takie jak wy jak na mamuśki. Tylko jak na samice właśnie. I patrząc tylko o jednym myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Lazurowa:) Doba to nie powinna nigdy się kończyć. Zwłaszcza gdy jesteśmy w doborowym towarzystwie. Dobrze napisałaś że życie jest zbyt krótkie. Bo jest. I każdą chwilę trzeba przeżyć tak jakby była ta jedyna i niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sam Optymizmu mi nie brakuje w ogólnym tego słowa znaczeniu a więc i w działaniu też a z drugiej strony jak spaść to z wysokiego konia:) Lubię być na szczycie pomimo niż zamiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćz O doborowe towarzystwo w obecnych czasach coraz trudniej a najlepsze takie, z którym można "konie kraść":) Jak to ktoś kiedyś powiedział "Żyj tak jakby każdy dzień był ostatnim z Twojego życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
To rzeczywiście tak się nie da. A Ty kiedy ostatnio tak żyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×