Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna nie lubi dzieci i nigdy nie chce ich mieć

Polecane posty

Gość gość
Dorośnij dzieciaku bo czytać się ciebie nie da...dziewczyna ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Ciebie też zaden normalny facet skoro siedzisz na babskim forum do tego ciąża poród macierzynstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu

Moja narzeczona. ma 29 ja 23 lata jesteśmy ze soba juz dwa lata i ona mowi ze nie chce mieć dzieci nigdy w życiu ((. a ja bym chcial z nią założyć rodzinę i byc szczęśliwa rodziną boję sie ze jak sie zdecyduje na dziecko to moze być za późno ((  Kocham ja i wszystko robię dla dobra naszego ale nie wyobrażam sobie zycia bez dzieci .( ona mowi ze jest juz za stara bo ma 29 lat jak dla mnie to ostatni gwiazdek dla niej na dziecko a ja bym bardzo chcial miec malego sunusia albo córeczkę i patrzeć jak rośnie i robi pierwsze kroki . Nie chcę na siłę. Ale każda rozmowa i dziecku kończy sie z kłócić , juz nie wiem jak ją namówić ze to piękne mieć dziecko , ale nrz dzieci nie wyoprazam sobie życia z nią ostaynio mi powiedziała ze jak chcę dziecko to nie z nią zebym sobie szukał innej ktora chcę serce mnie od tych słów zabolało i codzoenie o tych słowach muszle (( i nie wiem co zrobic czy by skończyć zwiazek czy czekać az może zmieni zdanie ? Proszę i jakąś podpowiedź lub pomoc co zrobic najlepiej bo juz nie mam głowy to niczego (( pomocy proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Grzechu napisał:

Moja narzeczona. ma 29 ja 23 lata jesteśmy ze soba juz dwa lata i ona mowi ze nie chce mieć dzieci nigdy w życiu ((. a ja bym chcial z nią założyć rodzinę i byc szczęśliwa rodziną boję sie ze jak sie zdecyduje na dziecko to moze być za późno ((  Kocham ja i wszystko robię dla dobra naszego ale nie wyobrażam sobie zycia bez dzieci .( ona mowi ze jest juz za stara bo ma 29 lat jak dla mnie to ostatni gwiazdek dla niej na dziecko a ja bym bardzo chcial miec malego sunusia albo córeczkę i patrzeć jak rośnie i robi pierwsze kroki . Nie chcę na siłę. Ale każda rozmowa i dziecku kończy sie z kłócić , juz nie wiem jak ją namówić ze to piękne mieć dziecko , ale nrz dzieci nie wyoprazam sobie życia z nią ostaynio mi powiedziała ze jak chcę dziecko to nie z nią zebym sobie szukał innej ktora chcę serce mnie od tych słów zabolało i codzoenie o tych słowach muszle (( i nie wiem co zrobic czy by skończyć zwiazek czy czekać az może zmieni zdanie ? Proszę i jakąś podpowiedź lub pomoc co zrobic najlepiej bo juz nie mam głowy to niczego (( pomocy proszę...

A może ty zmień zdanie? Czemu to ona ma zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 7.06.2016 o 22:22, Gość gość napisał:

Witam, mam następujący problem. Jestem z dziewczyną od 1.5 miesiąca (wiem krótko) i zapowiedziała mi że nigdy nie chce mieć dzieci bo zwyczajnie nie lubi i ją drażnią. Może to trochę wcześnie żeby przejmować się takimi rzeczami ale mimo to się boję bo zawsze marzyłem o założeniu rodziny. Wiadomo, ja też jeszcze nie chce dzieci ale kiedyś bym chciał a ona stanowczo twierdzi że nie chce nigdy 😕 Nie wiem co mam robić, czekać aż jej się odmieni? Jakoś nie potrafię jej zostawić bo kocham ją strasznie tylko boje się że po ślubie nie zmieni zdania bo nawet nie daje mi nadziei i wtedy będzie za późno. Oboje mamy po 21 lat. Wiem że jestesmy nmłodzi, mimo to dziwie się że kobieta nie lubi dzieci. Proszę poradźcie mi co mam robić 😕

Andrzejku wstawaj, z,e,s,r,a,ł,e,ś się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handbaa
Dnia 15.06.2019 o 23:52, Gość gość napisał:

A może ty zmień zdanie? Czemu to ona ma zmieniać?

Tak pięknie jest płacić na dzieciaka przez całe życie i użerać się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kobiety które nie chcą mieć dzieci są mądre , ja mam niemowlaka i życie jest kompletnie przerabane obecnie, facet chodzi do pracy jak zwykle a 90 procent opieki wykonuje kobieta. Także mądra dziewczyna niech korzysta z życia, nie każdy musi mieć dzieci i dobrze, świat jest przeludniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ciekawy

Polecam rytuały na związek, miłość, prace i finanse. Korzystałam i bardzo zadowolona.  Wróżki Mila jest skuteczna, a do tego ciepła i miła, można ją znaleźć na wpisując w wyszukiwarkę Google Wróżka Mila. Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

musisz zdecydować albo ona albo dzieci .Swoją drogą nie znam obecnie dziewczyny w tym wieku pragnąca miec dziecko.

Ale są widuje młode tłuste loszki z wózeczkami więc są znajdź sobie taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×