Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 3

Polecane posty

Opty 🌻 ooo dziekuj***ardzo, milo mi! No ja bylam troche dluga chwile i w koncu do gory nogami to sie rzucam w oczy :D Widac przez ten apetyt na rybki tak mnie zapamietala :D Ano leci czas! Musze sie zabrac za porzadki bo jak Yoana zalozy biala rekawiczke to przepadlam :D Ha ha, ja zanim Ciebie przeczytalam to taki sam koment zrobilam odnosnie kawy i cukierkow :D i facetow :D Sagus 🌻 tak, te 4 miesiace szybko mina. Przeciez jak wpadly na ten pomysl to sie wydawalo ze tak dlugo trzeba czekac a to juz wcale nie tak dlugo :D Tylko najgorsze ze te 3 tygodnie tez szybko mina :( Ze tez Opty musi kogos za reke trzymac! Moglaby dluzej moje kanapki powygniatac... ale pewnie juz teskni za Pixelkiem.... Ano czas zapycha… tak go gonimy ciagle mowiac – zeby juz byl weekend … I co? Znowu o tydzien starsi a nic bogatsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migrena...... Czy musze cos dodac? Chyba szybciej zwieje do domu... ale co mi to pomoze? Trzeba Mersyndol lyknac :O (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera :O Stronka się nie otwierała ostatni wpis był Anoolki na poprzedniej stronie. Dopiero, jak grzecznie zapytałam o kawę, to się przepchało. Bardzo przepraszam i grzecznie dziękuję 👄 A Anoolka to mogłaby sprawdzać, czy zastawa dotarła i się wyświetla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wpadlam tylko zobaczyc, co u Yoanki, jak widze przelozono na dzis... Anoolko, jak masz ustalac za niego ceny, to moze i jego zarplate niech odddaja Tobie??z takich niby drobnych sprawa pozniej robi sie lawina, jednemu troszeczke pomozesz drugiemu i juz ciesza sie, ze jest ktos kto za nich prace odwali... zaraz wybywam, a weekend jak zawsze standartowo na wsi, milego weekendu i do poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lece na kijki a popopoludniu do kosmetyczki, w poniedzialek do fryzjera, patrzec na siebie nie mogezaroslam jak drwal kawe sama sobie zrobie (_)O taka jaka lubie:P mam kolejny gwozdz pozniej wam wszystko wyjasnie Goda🌻 milego Saguś🌻 Tobie rowniez🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Sporo naklikałyscie :) :-),wszystko przeczytalam. J leczył sie w Miejskim Szpitalu,wyniki odebrał wraz z receptą .Leki od razu wykupił i zażyl ,pojechaliśmy do Kliniki gdzie ja sie lecze .Baypass do wymiany ,tak zrozumiałam z wypowiedzi lekarza .Jego niepokoi co innego ,a mianowicie boli mnie noga i ten ból wskazuje jeszcze inna przyczynę .Dostałam skierowanie do ortopedy i neurologa ,nie jestem pewna czy w tym roku zdażę to ''ogarnac''chyba że znowu prywatnie .Do ortopedy zarejestrowałam się na październik .Wszystkie wiemy jakie terminy u lekarzy i tak to wygląda ze jest sie ciągle chorym :( Nie zamierzam tym zyć ,terminy poustawiam i życie będzie się toczyc swoim torem :D :-DJak na razie chodzę ....organizm wytworzył siec zyłek ,ominął baypass i krw pompuje ,fajnie jestesmy skonstruowani :D :-D Namawiam J na jutro zrobic spacerek po leśnych drogach ...z rana zanim słoneczko przygrzeje ... Yoana ,nadal trzymam kciuki ,będzie dobrze 👄 😘 a zdenerwowanie zawsze w takiej sytuacji jest . Teraz wybywam na targ po świeże warzywa owoce i nie tylko.... Wszystkim Kruszynkom udanego weekendu ❤️ 😍 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie net sie uspokoil:D sciagnelam do chaty, chyba troche sie pobycze:P kosmetyczka zrobila mnie na Yoko Ono:P bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos taka nie teges jestem, cala do ednej wielkiej (______|_____) prawie sie zdecydowalam na 8 miesieczna terapie w osrodku na Kaszubach, calkowicie refundowany przez NFZ w poniedzialek mam potwierdzic pobyt, ale do konca zdecydowana nie jestem, dwa miesiace odcieta od swiata, dzieci mnie bardzo namawiaja na te terapie, Jestem dzis do jednej wielkiej dooooopyyyyyyy sory ale moze rano bede w lepszej kondycji ide pod kocyk do uslyszenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na skrzynke mejla od Yoanki . Bonciu na gółkę Basi nie mozesz dac :D Basia cos mi tam obiecywała i guzik obiecanki cacanki :(ale wnuka mozesz Jej pogratulowac :D Jozia nie kumam co to za terapia tylu miesieczna :( ale rob tak z eby Tobie było dobrze . Optus no biurko jest fajne biało szare ale zaczełam zdobic i zdarłam ozdobki bo chyba najfajniej wyglada bez zdobien .Moze kiedys dojrzeje i złapie pomysł bo te lawendy zdecydowanie mi nie pasowały :( prosze przekaz serdeczne podziekowania za pamiec i pozdrowienia ode mnie . No i zrobiło sie gesto w chacie juz nic sie nie wtyknie ale chyba nie jest zle :D napewno c zysciej jak było a wygode sprawdze dzis w nocy :D Sagus z Ciebie to jeszcze młodka wiec nie marudz jeno do robbooootyyyyy.Nopokazuj pokazuj bo ja jakos nie c zuje blusa na zdobienie i sama nie bardzo wiem co chce a ze taka surowa wersja mi sie podoba to nich tak stoi ,ale i tak iles warstw farby połozyłam bo trudno było pokryc . Anoola a trawy na zielono nie pomalowaliscie na taka wizyta :D Hihi jak teflon tak od rana ganiał to juz naprawde panika wielka :D A to nie było jakies tam zabytkowe biureczko jeno takie zwyczajne prosciutkie tyle ze iles lat miało i mocno zniszczone było ale jeszcze mocne wiec posłuzy . No sirota jak poprzednio kupowałam to miałam dobre wymiary a teraz sks dopadł i du a blada :( Hihi tez pamietam Ciebie a tą rybą co to iles osob by sie nia najadło :P:P wiec nie dziw ze Ciebie pamietają :P:P Nutko no jak J wział lek znaczy sprawa załatwiona :D no spacerek po lesie mniodzio a i grzybki s ą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, witajcie dziewczyny! Już wiecie od Bożenki ,że jestem w Polsce. Czekałam na ten urlop bardzo by przyjechać do swojej ojczyzny ,ale niestety nie jest tak jak bym chciała ,ponieważ mój pobyt w kraju będzie krótki. Dziś dostałam telefon od syna ,że muszę szybciej wracać ,bo jest u synowej zagrożona ciąża i musi iść do szpitala ,więc muszę zaopiekować się wnuczkiem. Jestem zmartwiona tą wiadomością i trzeba pomóc dzieciom. Chce Wam bardzo podziękować za spotkanie w Warszawie ,było bardzo sympatycznie i szkoda ,że tak krótko. Serdecznie Was dziewczyny pozdrawiam te co znam i te których nie znam i życzę wszystkim dużo zdrówka. Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIA ! ❤️ Ziuta, osiem MIESIĘCY ? ? ? Mama ma stymulator, jeszcze nie wiemy, kiedy wyjdzie. Dzisiaj tato sam w mieszkaniu siedział, ale wysprzątał ! Trochę zakręcona jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazałam pozdrowienia. No co Wy zapamiętałyście ? Jakie wielkie ilości ? No, może tych wędzonych było sporo, ale smażonych - to tylko na jednym talerzu... Gdzie tam dla armii.... Yoanko, dzięki za fotki. Pewnie nerwówkę w pracy miałaś... Ale teraz już powinno być po wszystkim - i mam nadzieję, że dobrze. Basiu - szkoda, że nie możesz spędzić w kraju tyle czasu ile zaplanowałaś. Ale los jakiś złośliwy... i każe Ci wracać. Trzymaj się ! Makowska... Ty się najeździsz ! Mnie już by się chyba znudziło. Ciągle te tobołki... ileż można ! Józia - chyba 8 tygodni nie 8 miesięcy ? Nie umiem Ci nic doradzić - ale jak refundowane i masz możliwość wzięcia udziału - to co Ci szkodzi ? Jedź ! Tym bardziej że to nie na końcu świata. Maniu - no pokaż te mebelki ! Dzisiaj pojechałam zapisać się na gimnastykę i przy okazji pozwiedzałam sklep meblowy. O matko... dobrze że nie muszę teraz nic kupować. To co widziałam - to zupełnie mi nie podchodziło. A ceny... księżycowe. Nutko - spacer udany ? Zgubiłaś stresy w lesie ? Goda, nie przepracuj się na wsi. Może sprawdź, czy grzyby rosną po tych wielkich deszczach. Anulka - plany sprzątaniowe masz na weekend ? Daj spokój, schowamy Yoance te białe rękawiczki i będzie spokój. Albo damy Twoim gapom do zabawy. Przyjemnej soboty Kruszynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola - jak migrena ? Mi się uspokoiło- myślę ,że to wynik stresu z całego tygodnia :( jaki tam "zbierasz". Kawusia, koszulka i sudoku !! Pamiętasz jak rabotałam , skarżyłam się szczególnie w weekendy na te migreny . o Nie mogę Maniu tu se fotek obejrzeć :( muszę zaczekać . o Zapomniałam pozdrowić swoją Imienniczkę - Basiu wybacz !❤️ Szkoda , że tak szybko musisz wracać. o Yoanko - dobrze, że już PO :) Już tylko będzie dobrze!! o Wyleciałam z chaty na letniaka a tu zimno :( Trąci jesienią , palę w piecu ,nie ma co ! o Józia - no właśnie - 8 miesięcy czy tygodni . Jeśli to drugie - to idź ! Przeleci. Co masz do stracenia ,a taka pomocna dłoń w formie terapii się przyda. o Mam nockę z głowy :o Już to czuję :( Nic to, coś poczytam - najważniejsze Opty, że mi tu dobrze! A że jeździć trzeba - trudno - jakoś se z tym radzę i raczej mi się nie znudzi.:) o Słonka dużooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tu sie gniewac na krzykaczke ze opiernicza za nie przepchanie stronki? Ladnie przeprosi, ladnie podziekuje, sama slodycz... tylko patrzec z ktorej strony przy*** A ja wzielam w pracy Mersyndol. Wydawalo i sie ze tam mam tylko ten co nie usypia :O Ale chyba sie mocno pomylilam bo jak jechalam do domu to zapalki se w oczeta wkladalam! Sama, swoim falszujacym glosem glosno sobie spiewalam zeby nie zasnac. Zanim wyszlam z pracy to taki jeden oferowal mi pomoc mowiac ze szkoda by bylo nowy samochod podrapac :P. W drodze zalowalam ze nie skorzystalam z pomocy tylko co? On zwykle na motorze jezdzi a jakby go pozniej odebral? W moje auto by nie wsadzil... Ale sam fakt sie liczy. Padlam na kanape ale piesie nie daly zasnac no to je zostawilam, w sypialni calkowite zaciemnienie i w kimono! Obudzilam sie po dwoch godzinach nie wiedzac czy wieczor czy rano... rachunek sumienia zrobilam i wyszlo ze pyszczki glodne. Zwlokalm sie z wyra, dalam jesc, probowalam pogapic sie w telewizje ale szybko polazlam na druga ture snu. Migreny nie ma ale jestem jak zombi! Ja mysle ze ta migrena to rowniez i od sudoku i od tableta. Kark zgiety to i miesnie zaczely bolec a od nich jak po sznurku - migrena... Cholerne SKS! To juz nawet sudoku mi bedzie zabronione? A Jozia o kawie bez kofeiny :O:O:O Zadnych przyjemnosci :(:(:( Goda 🌻 no tak, moja praca to niby z takich drobnostek... troche wyplaty, troche obslugi styonki, jakies zamowienia, rozliczyc transport stali... a to juz coraz gorsza sprawa bo z Chin i innej Azji dostajemy. Transporty rozne, ceny tyz! Nutka 🌻 to dobrze ze J juz ma leki i chociaz to opanowane. Ale co z Toba? Malo Cie los pokaral? Mogloby juz skonczyc :( Masz racje, ze starasz sie o tym wszystkim nie myslec tylko planowac wycieczke do lasu. Swiat jest taki piekny, warto dlugo i wesolo na niego patrzec. Jozia 🌻 za jaka kare Ty do kosmetyczki chodzisz? Nigdy nie bylam i nie mysle ze wiele stracilam :O Jak juz dziewczyny zauwazyly - przejezyczylas sie w terminie ale uwazam ze 8 tygodni to i tak strasznie dlugo oby skutecznie! Ale co to za terapia? Bo na moje to potrzebujesz ze dwie dobre kolezanki ktore wysluchaja, a nie obgadaja i dobra flaszke gorzaly zeby pomogla lza poplynac! Wyryczysz sie komus w rekaw, komus tez po przejsciach i zaraz inaczej wszystko zobaczysz, moze tez wpadniesz na pomysl naszczania J do lozka :P A pozniej swiat wyda sie lepszy ;) rozowszy :D Mania 🌻 nie chrap tak na tej nowej kanapie bo sie rozleci :D No nie, chyba lawendy na biurko nie pasuja ale jakies pomalowanie w paski czy cus.... No trawy nie pomalowali ale prawie! Przyjechal tez jeszcze wiekszy szef ale ten jest oki, ludzie go nie lubia ale on mnie lubi wiec ja go lubie :D Kiedys na parkingu do mnie zagadal po imieniu a ja nie kumalam kto to... Aniola sie pytalam i jak mnie uswiadomil to malo trupem nie padlam bo on w kolejce to mial stanowwisko jako trzeci po wlascicielu wiec na firme ktora ma okolo 60 fabryk to wysokie stanowisko! Kiedys im robilam salatke z owocow i mi z pod reki wybieral, nozem po lapie dostal i sie smial. Oczywiscie przy tym zartowalismy bo wlasciciel jeszcze jechal i widac nie mial nic lepszego do roboty. Basiu 🌻 szkoda ze musisz skrocic urlop. Ze tez mlodzi bez babc nie potrafia sie obejsc :O:O Yoana 🌻 no to juz pewnie w domu zapanowal spokoj! zakrecenie Ci przejdzie, odkrecisz sie :P Opty 🌻 no nie!!!! Sie doczekalam! Po tylu latach wypomina mi kilka rybsztali! A co mialam zrobic jak rybak byl a smakoszy niet??? POSWIECILAM SIE! ;) Sagus 🌻 no wszystko jak napisalas... koszulka, kawusia, sudoku ale poniewaz zapowiadali deszcz a swieci slonce to i pralka juz loto i conieco chatke ogarniam :P Eeee no Makowska tyle w gory nawiozla ze nie zmarzniesz! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybywam, grzecznie mi tu hrapac :P Termosiki zostawiam, nie nie na fotki jade, jade odebrac moje TRZY poduszki, kupic na mlem mlem i wracam pitrasic dla piesow |_| 🌻 |_| 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefa
Ja ze swoja wiadomo jak:P(_)) zamiast pojsc spac o przyzwoitej porze to czytalam do bardzo pozna i teraz zastanawiam sie czy dalej czy ruszyc na kijki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie sie przejezyczylam potwierdzam osiem tygodni jak juz bede na fest to nasmaruje co i zacz, coraz blizej jestem na tak, dlatego nie szukam teraz pracy bo jak potencjalny pracodawca sie dowie, ze zmykam na osiem tygodni to mi z gory podziekuje wiec nie ma co komplikowac poki co mamy ciepla sloneczna sobote, trzeba ja troche wykorzystac:D Nutka🌻 co to za diabelstwa sie ciebie imaja??????? mysle, ze spacer do lasu oddalil od ciebie zle mysli i bylo bardzo przyjemnie trzeba cieszyc sie chwila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 ja tez mysle, ze te wszystkie lawendy, maki czy roze to na inne przyedmioty ciekawam jak ci sie spalo-?????????chyba lepiej niz na polowce ja tez juz sie nie moge doczekac porzadnego wytra Opty czytam,ze ryby zrobily furrore zwlaszcza na Anoolce Anolka chociaz na jednego potrzysz laskawym okiem mam dosc poszlo wszstko w piyzduuuuuuuu jakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczne dziewczynki, co ja gadam, Jozia ze swoja kawa to i o termosy sie nie drze :P A mlem mlem juz sie gotuje... Zrobilam sobie lampke wina z lemoniada! Az wstyd sie przyznac ale ja lemoniady tak czesto pije ze ta jest od lutego 2015 jak to najazd Teresy z rodzina byl. No i jak otworzylam to nawet nie bylo gazu czyli nie uderzy mi do glowy woda sodowa :D:D Co do gotowanie - piesom gotuje a sobie nie wiem co zrobic i jem chleb z czyms co maslo udaje :O:O Porabana jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana 🌼 ,dobrze ze jest juz po zabiegu ,powrotu do zdrowia ❤️ Józefa 🌼 jedz!i na nic nie oglądaj sie ,wiem co Ci radze . Kaszuby to gościnny naród i na pewno terapia pomoże . Kochane Kruszynki ,nie wiem co mam myśleć? ,jak dostałam skierowania do specjalistów ,to ból zelżał ,ani kręgosłup nie boli i chodzić mogę o wiele sprawniej :D No ale jednak wybiorę się przebadać ,widocznie lekarz chce miec pełną dokumentację . Po za tym ,juz nie raz tak bywało ,jest poprawa a za chwilę kroku nie moge zrobić .... Spacer był cudowny ,przy samej drodze w trawie rosły kanie 8sztuk białe.... delikatne ..... ,będa pyszne ''schabowe''.Dwie malutkie zostawiliśmy ,niech rosną ,bedą na nastepny raz :D :-D My tak zawsze mamy ,las nas chyba lubi :D :-D zawsze jakiś gościniec dostaniemy ,cieszymy się jak dzieciaki ... Maniu 🌼 ,to masz już spanie ,my czekamy nadal .... Pewnie tez będę miała podobna sytuację ,bo fotel zamówiłam jeden .... w razie czego można dokupić ,mejsce znajdę ... Sagus 🌼 ,Ty sie najeździsz ,tego pakowania i rozpakowywania nie zazdroszczę .... Basiu 🌼 ,dziękuje za pozdrowienia i szkoda ze tak sie zlożyło ,oby tylko zdrowie dopisało,Tobie i Twoim bliskim, to wszystko sie ułoży .Może na następnym zlocie sie spotkamy? -Tego nam życze . Ja czekam na przyjazd dzieci . Opty 🌼Anoolko 🌼Megi 🌼Goda 🌼Bońcia 🌼 Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Dzis tylko pomacham Kruszynkom,ostatnio czas mi sie bardzo skurczyl,uzupelnie zaleglosci w czytance.Pozdrawiam serdecznie zycze milego wieczoru i udanego dnia.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUfff same plagi napadły na kolezanki bo własnie rozmawiałam z Opty i jest w szpitalu i czeka na składanie reki bo wywaliła sie no i połamane kosci z przemieszczeniem :(:( no i na dodatek boli ją okrutnie bo nic jej przeciwbolowego nie dają:( No i dodatkowo dostałąm sms od Jozi ze lapcio jej padł i pojawi sie dopiero w poniedziałek . Nutko te fotele z zestawu u mnie całkiem niezłe wiec slubny moze teraz na nich siedziec a na nowej kanapie nawet kregosłup mnie nie bolał :D hehe znaczy nastraszyłas sie lekarza i wsio mineło . Yoanka no to masz pomocnika w domu :D Anoola jeny to oni w 2015 byli bo mi sie wydawało ze w czesniej . ot prawidłowo bo piesiom musi byc dobre jedzonko a Tobie starczy chlebek :P I jak poduszki czekały :D A biurko jest biało szare i całkiem niezle wwyglada :D chyba tak z ostanie . No jak sudoku szkodzi to juz zupełna tragedia bo bez chlopa mozna zyc ale bez sudoku pewnie Ci trudno by było . Hehe ale Ty masz znajomosci :D A ja dzis wpadłam na działke i pot po d.. leciał ,jutro powtorka z rozrywki bo tyle roboty ze szok , jeny jak wsio zarosło przez te dni co ja w domu sprzatałam :(no i małemu roboty nadałam bo obciełam kilka gałezi wisni i mały rozdrabnia :D no tak wyglada moje spanko http://images72.fotosik.pl/639/d35f14d9f632fa91gen.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejeuniuuuuuuuuuuuu:(:(:( o Opty ......aż mnie ciary przeszły :( Maniu - chyba nie jest sama ? o (_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Anoola - chodź na kawę ! o Józia :( No plagi kurde jakieś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optus ,Kruszynko Kochana ,trzymam kciuki moc ciepełka Ci przesylam 👄 😘 ❤️ .Leki przeciwbólowe powinni dawać . Ja z tym nie miałam problemu ,kiedys tak ,teraz pod tym względem zmieniło się ,po prostu domagaj się . Maniu ,meble wyglądają na wygodne i ładne . Wyglada na to że faktycznie przestraszyłam się (zart)oby tak bylo dalej ,trochę mniej cierpienia . Dzieci juz pojechali ,milo było i wesoło w domu . Wyjeźdżają do Bułgarii na 10 dni . DOBRANOC 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus ,taki zbieg przypadków ,minie i przynajmniej jakiś czas będzie dobrze .Takie życie ❤️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu - spanko i fotelik śliczny ! Usadowiłabym chętnie swe (__!__) na nim . I kolor też ładny ! o Megi . Yoanka jak Mama ? o Jest mi :(no jakoś tak do doopy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×