Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 3

Polecane posty

Mialo byc filety z dorsza, chyba glodna jestem:P Megi🌻 gratulacje za spadek wagi i pozdrawiam, ja jeszcze do niedawna mialam czas skurczony na maxa teraz sporo luzu Ale jak tylko wroce z tej terapii to zaraz wracam w kierat i to niezly za niedługo moje najstarsze piskle wraca na Ojczyzno łono:D dwoch smykow psa i caly swoj dobytek przywożą oj bedzie sie dzialo Maniu🌻 No nie mow ze chcesz dolaczyc do zmieniajacych kolory kolezanek:P A czytalam ksiazke Jojo Moyes "Razem bedzie lepiej" taka ku pokrzepieniu Na wiosne musze zazielenic swoj balkon nie to co prawda zaden szal ale jest dosyc dlugi bede miala duzo czasu zeby sobie zaplanowac Yoanka🌻 jutro masz niedziele z tego co pamietam:P Bońcia🌻 dosyc ziuty na dzis tradycyjnie dobranoc i dzien doberek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubane komary !!! Taki ładny wieczór, a one posiedzieć nie dają i świerszczy posłuchać. No ale za to prawie całej listy wysłucham. Po mieście trochę połaziłam, książki z biblioteki przywlokłam, nowe sudoku kupiłam.... da się przeżyć. Moje kolorki nad gipsem też coraz bardziej rozproszone się robią i normalna skóra spod nich się pokazuje. Nutko... nie przestajesz mnie zadziwiać spokojem ! Na pewno będziesz wsparciem dla Twojej połówki. Niech Ci jak najdłużej tej siły wewnętrznej starczy ! Yoanko - miłe, że pamiętają ludziki o Twoich ważnych dniach ! Szkoda, że od razu do kieratu pędzisz... Saguś - potłuczenie niestety boli. Komedii nie radzę oglądać, bo od śmiechu też będzie bolało. Ale płakać... też bez sensu, chyba coś przeciwbólowego łyknij, żeby chociaż noc przespać. Z młodą pogadaj - czas szybciej zleci. Takich zakapturzonych też się boję, na szczęście na mojej prowincji spokój i nikogo takiego na drodze nie spotykam. Ale tak jak Józia sama po lesie bym nie latała i to przy takiej aglomeracji. Lepiej licha nie kusić. Megi - widzisz, musisz się częściej odzywać, bo martwią się Kruszynki o Ciebie. Może chociaż wieczorem postaraj się codziennie naklikać parę zdań ? A jak inni widzą, że Cię ubyło - to super ! Oby tak dalej - jeżeli tylko dasz radę. Anulka - taki hamujący delikwent przed nosem potrafi przyprawić o palpitację. Chyba tylko zachowanie odległości potrafi przed tym uchronić. Nie napiszę -że szkoda byłoby nowego cacka - bo to Twoje zdrowie ważniejsze... ale to mi się jako pierwsze ciśnie na myśl. No cóż, zołza ze mnie. Kawa już jest, to idę sobie jakąś herbatkę na noc przyciągnąć, i zmieniam pozycję, Słonecznej soboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara glopa zapomniałam na działce komore no i zmarnowałam kupe czasu bo musiałąm wracac no i juz nie poklikam bo łeb leci bo zmordowałam sie okrutnie i robota i potem gnaniem za telefonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutko 😘 przytulam Cie... Nie szczedzi Wam los niczego. Masz madre podejscie do zycia to dacie rade. Kochajaca rodzinka nie zostawi Wam czasu na rozmyslania. Sagus 🌻 no nie odstanie sie ale to nie pierwszy taki Twoj upadek wiec z doswiadczenia powinnas byc ostrozniejsza... A tak, ja tez! Slubas moze Ci nagadac to ja tyz, tak w zastepstwie :P ! Fajnych masz meneli na drodze :D Megi 🌻 to super ze z mezem lepiej ale jesli to byla Twoja terapia odchudzajaca to nie zazdroszcze :O Ja jakos schudnac nie moge. Jozia 🌻 zdazylas, zdazylas bo ja od 3 nie spie ale nie wstalam, za diabla nie wstalam. Od dzis zaczynam z Suzka tabletki. Czyli ona musi to dostac rano godzine przed jedzeniem. Jakos to bedzie bo ja rano jak sie szykuje do roboty to mniej wiecej godzine. Zaraz jak wstane dam tabletke a sniadanko przed samym wyjsciem... i tak ma byc do konca swiata ... czy to aby nie zniszczy jej zoladka? Opty 🌻 wczoraj byl Piotrus, zdrapal, zagruntowal sufit. Smierdzi jak sto piecdziesiat ale widzisz, jedna robota w kangurowie Ci odpadnie :D:D:D Wlasnie, ksiazeczka sudoku a nie lopata i sekator 😡 :D:D nie klamkuj sie, ja tez najpierw o cacku pomyslalam a nie o tym ze bedzie bolalo :P Ale cacko hamulce ma po zbuju! Dalej uwazam ze dobry zakup zrobilam. Droga przez meke juz nie jest wcale meczacza mimo ze pasow na jezdni nie dorobili :P Mania 🌻 a niby dlaczego my zostalysmy ukarane? Poza tym w nocy, jak wszystkie domowniki pod pierzynami to chyba komora nie taka wazna... poszabys rano na spacer :P Ja kiedys w piatek zostawilam i dopiero w poniedzialek pojechalam do roboty i sie z komora na nowo zobaczylam :D Wstretna upierdliwa staruszka !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiorka przycieta, pofarbowana coby sobie wstydu nie przyniosla. Nie pada ale strasznie p**dzi! Spadam na roczek, Agnieszki wnuk... Impreza w takim dzielnicowym holu. Fajne to bo tam jest rowniez kuchnia. Oczywiscie po sobie trzeba posprzatac ale klucze pewnie beda mieli do jutra... Czasami sa jaja bo jak nastepna impreza ma byc w niedziele to kaca nie zdaza wyleczyc :D. Mam nadzieje ze dzis tylko przy pifffku..Zreszta co ja "gdybam"? Pojade to zobacze. Niektore w srodku nocy sie dra to lepiej zrobie (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 A jak ostygnie to Mania bedzie miala radoche :D :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospalam sobie :D jestem jakas rozkojarzona sie ogarne i ruszam na trase dzis zadnych lasow grzecznie plaza Anoolka🌻 dzieki za kawe🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józefa ,no własnie ....plażą . Tez bym sie bała chodzić na odludziu,z powodu zakapturzonych. Pozdrów morze ode mnie ;) ;-)i miłego spacerowania. Sagus ,rozbawiłaś mnie tymi menelami ,tacy to nie szkodliwi . Teraz mało ich spotykam ,na naszym osiedlu ,chyba gdzieś sie kryją .Czasem pod lasem na ławeczce siedzą ,ale zachowują się cicho.... Megii ,gratuluje schudnięcia.Ja od marca przytyłam 3kg ,co schudnę ,to za chwilę z powrotem waga wraca. Zacznę kurze łapki kupować ,dobry pomysł, częściej galaretki będziemy jadać :) Maniu ,no to faktycznie, zganiałaś się wczoraj .J.zostawił mnie u fryzjerki i do domu pieszo wracałam ,chyba ze dwie godziny szłam co kilka kroków.....przystanek ....okropny ból nogi i do tego gorąc. Opty ,musze być spokojna ,tylko w ten sposób mogę nad wszystkim zapanować .Teraz to szczególnie muszę być pogodna ,żeby J.nie martwić. Za chwilę wybywamy na male zakupy ,po obiedzie na urodzinki jedziemy . Anoolko ,udanej imprezy ,baw się dobrze . Bońcia 🌼Goda 🌼Yoana 🌼 Wszystkim Kruszynkom ,milego dnia 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józefa ,no własnie ....plażą . Tez bym sie bała chodzić na odludziu,z powodu zakapturzonych. Pozdrów morze ode mnie ;) ;-)i miłego spacerowania. Sagus ,rozbawiłaś mnie tymi menelami ,tacy to nie szkodliwi . Teraz mało ich spotykam ,na naszym osiedlu ,chyba gdzieś sie kryją .Czasem pod lasem na ławeczce siedzą ,ale zachowują się cicho.... Megii ,gratuluje schudnięcia.Ja od marca przytyłam 3kg ,co schudnę ,to za chwilę z powrotem waga wraca. Zacznę kurze łapki kupować ,dobry pomysł, częściej galaretki będziemy jadać :) Maniu ,no to faktycznie, zganiałaś się wczoraj .J.zostawił mnie u fryzjerki i do domu pieszo wracałam ,chyba ze dwie godziny szłam co kilka kroków.....przystanek ....okropny ból nogi i do tego gorąc. Opty ,musze być spokojna ,tylko w ten sposób mogę nad wszystkim zapanować .Teraz to szczególnie muszę być pogodna ,żeby J.nie martwić. Za chwilę wybywamy na male zakupy ,po obiedzie na urodzinki jedziemy . Anoolko ,udanej imprezy ,baw się dobrze . Bońcia 🌼Goda 🌼Yoana 🌼 Wszystkim Kruszynkom ,milego dnia 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUUUUUUffffffffffffffffffffffff wrocilam kon po westernie to przy mnie pikus:P:P:P dzis zaplanowalam dzien gospodarczy Nutka[kwiat na plazy cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna kawa samo mniodzio a telefon musialam zabrac bo lezal na zewnatrz na stole i jakby dzwonilo o to z drogi byloby slychac a wrocil po 5 latach taki menel co tez ma u nas dzialke a on lubi robic sprawdzian co na innych dzialkach jest diabelny zlodziejaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 kto nie ma w glowie to musi w nogach:P A wiadomo ruch to samooooo zdrowie Byle by po taboretach ni skakac:P Ide prasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Jozia :) Dopiero niedawno zajrzalam na poczte,dzieki za adres jest zapisany.Fajnie ze odwiedza Cie dzieci,od razu poprawi sie tez samopoczucie. Piszesz o dorszu domyslam sie mniej wiecej ile moze kosztowac,ja nieraz bedac w miescie zagladam do malego sklepiku rybnego,smaczne sa kotlety z dorsza. Opty:) Wiem ze Kruszynki sie martwia,faktycznie moglam chociaz pomachac,obiecuje ze sie poprafie.Jesli chodzi o komary pokazwywali teraz plage w Swinoujsciu,akurat tam nie mozna stosowac zadnych srodkow chemicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis odpoczywam zrobilam sobie przerwe od garow,zakupow ,mialam nastawic rosol,doszlam jednk do wniosku ze moge to zrobic rownie dobrze jutro. Anoolka:) Nie doczytalam co stalo sie pieskowi ze trzeba podawac mu tabletki.Mysle ze spadek wagi to jednak odstawienie pieczywa,wiecej ruchu.Zobaczylam swoje zdjecie robione dwa miesiece temu,wtedy jadlam pod wpywem stresu,co odbilo sie na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze udanej imprezy:) Nutka:) W chorobie duza role odgrywa pozytywne nastawienie,my tez trzymamy mocno kciuki.Jesli chodzi o meneli nie boje sie,maam wrazenie ze nie sa grozni. Ja od kilku lat nosze przy sobie gaz pieprzowy,chociaz na szczescie do tej pory nie musialam go uzywac. Sagus:) Siniaki moga utrzymywac sie okolo trzech tygodni.Pamietam dokladnie date kiedy wyrwali mi torebke,przedtem podtswiajac noge.Nie wiem czy powstaly od uderzenia w glowe,czy od upadku.Biegl za mna mlody wydawalo sie ze uprawia jogging.Fakt ze do tej pory pozostal odruch odwracania sie jak uslysze,ze ktos za mna idzie. Maniu:)w tygodniu pisalas o kartach do bankomatu.Czesto zastrzegalam ,miazdzyca:) pozniej okazalo sie ze leza w i innym miejscu. Pozdrawiam serdecznie zycze milego wieczoru i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynkowo , acz :( , pogoda taka piękna a ja ....leże, wstaję, smaruję się - ale nikt mi za uszami nie gdaka - nienawidzę tego. o Megi - mnie najbardziej bolą potłuczone żebra ....nawet nie wyobrażałam sobie jaki to może być ból :(:( Oko - no wszystkie kolory tęczy i plecy ...nie.Nie, nie będę jojcyć. o Najgorsze , że spać w nocy nie mogę ....to przewracanie się z boku na bok . :o:o Wydłubałam z pudła Thomsona po naprawie serwisowej (rok stał) i trafił mnie szlag. Nie oddali GŁUPICH pieprzonych ... ŚRUBEK pod podstawkę - ale jakoś se poradziłam - a dzwonienie do serwisu Selgrosa to strata czas . I tu dla mnie przestroga - żadnego sprzętu kupować nie wolno z molochów .Ślubas się wtedy uparł , ja nie chciałam , bo mały ...i marki nie znam . Ale jakosik go skręciłam - czym miałam i stoi - właśnie leci "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz " - Szacun dla Pana - Panie S.Bareja - za takie Perełki;) tylko ja śmiać się nie mogę :-D o Nawet nie wiedziałam , że mam tyle kanałów - może nockę przeżyję :-D o Masz rację Anoola - jak kupować to duży - Z SERWISEM na miejscu - a nie wożenie z molocha na serwis ...a klient ? A w nosie - niech ce czeka. o Pośle się bo zaczyna mrygać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty- nienawidzę komarów - nie mam ich tu w tym roku , ani w górach .O rączkę się nie martw - jeszcze rehabilitacja - będzie dobrze ! Cieszmy się słonkiem i trwającym jeszcze latem :) o Józia - jak tak jak Nutka - PO PLAŻY ...się przejść - ale na razie wszystkie plany wzięły w łeb. o Już nie usiedzę :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megii🌻 Ja tam sie boje tych gotowych mielonych ,,,,,, nigdy nie wiadomo co w nich siedzi Kupe lat pracowalam w handlu i wiem co w trawie piszczy"P Brawo za zrzucenie kiloskow Saguś🌻 Czytam, ze powoli odzyskujesz wigor:D Też mam problemy ze spaniem, bez prochow ani rusz Teraz leci Kevin sam w domu :D:F Czekam na moj ulubiony program Twoja twarz brzmi znajomo Noz kuzwa juz pozniej jej puscic nie mogli Rano bede jak zombii wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefa
Z tym forum cos sie dzieje Własnie mnie wylogowano Anoolka🌻 Jak tam po imprezie?????? kefirek????? mocna kawa???????:P Jestem z siebie dumna wyprasowalam calutka posciel, mlodzi sie beda opiekowac moim mieszkaniem, planuja w weekend po imprezie nocowac :D Saguś🌻 ja takiego wrzesnia to nie pamietam Zapowiadaja upaly na nastepny tydzien I dalej przyjdzie mi sie pocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze i jeszcze na pomaranczowo????????? Wlasnie stoje przed dylematem, musze kupic telewizor do sypialni Na rynku tyle tego jest, ze glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty no tez z komarami walcze bo co chwila cos gdzies mi juz brzeczy ale co robic mokre lato to wylazły :( a dzis z Okupantem rozpracowalismy telefon a nic nie robiłam z pielenia ale byłam padlinowata to i nie rwałam sie do roboty .moze jutro cos poczyszcze .Okupant zabrał skrzyneczke do naprawy :D bedzie z nowymi zawiaskami . Jozia a co sie szczypasz tyle tego jest ze i tak guzik człek wie co zacz :D bierz duzy ekran i finito :D no i smarta zeby ogladac z neta filmy i seriale :D ja juz załuje ze za mały ekran wziełam ,ale juz kombinuje ze moj moze do chłopakow pojdzie a sobie z 50 cali :D E racja ze ruch to zdrowie tak szybko gnałam a tylko myslałam czy paskuda bedzie lezec na stole . Sagus a ja juz starych komedii nie lubie ogladac a juz te z perlu zdecydowanie mnie nie smiesza :( no masz ładny nowoczesny makijaz :D kobity robia sobie tatuaze a Ty masz malunek :D Megi no własnie po takim stresie to zostaje ten strach z e ktos zaatakuje :( ale tez lubie sprawdzic kto za mną idzie :( mi tez kilka kilo spadło co mnie cieszy ale nie widac tego jeszcze :( Nutko a ja ostatnio troche kilometrow zrobiłam i chyba zdecydowanie lepiej mi nogi funkcjonuja i nawet na gimnastyke zaczne chodzic bo mi jednak siedzenie zdecydowanie nie słuzy bo sztywnieje okrutnie :( Anoola sama jestes wredna upierdliwa staruszka bo byc mnie zaganiała a ja bidula ledwie dychałam :P ciekawe jak tam urodzinki zdaj relacje :D komorka wazna sprawa a ze Ty jej nie lubisz to jestes podobna do Okupanta co dzis walczył z dotykowcem a poprzedni jego telefon to miał juz kilkanascie lat , zupełnie jak Twoj poprzedni :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam upały nie straszne i taki cieplutki wrzesień bardzo mi się podoba. Komary wredne tylko pod wieczór, po południu wybraliśmy się do lasu i nad jezioro - to dały nam spokój. W lesie sucho i żadnych grzybków nie ma, ale idzie się przyjemnie. Teraz oczywiście ostrożnie i po żadnych chaszczach, tylko drogą - jak Pan Bóg przykazał. 50 cali... ja tam do sypialni to 32 kupię, odległość niewielka, to po kiego mi taka wielkość. Ale jeszcze trochę, niech mi najpierw kablówkę podłączą, bo to co jest z naziemnej, to nie warto pieniędzy wydawać na nowy sprzęt. Saguś - pięknie wymalowana oglądasz stare filmy ? Wiedziałam, że śmiech dla Ciebie niewskazany. Jeszcze trochę - i może przestanie boleć. Oby ! Maniu - w roku w ogrodzie jest Twój ulubieniec ! O daturach i hortensjach ogrodowych opowiada. Same mądrości ! Koniecznie musisz sobie ciśnienie podnieść ! Coś czuję, że ja się temu Okupantowi nie wypłacę.... A jutro też daj se luz na działce, nie przemęczaj się, tym bardziej że piszesz, że jesteś nie teges... Nutko - to wracanie od fryzjerki - to było w ramach "sportu", czy nie miałaś komórki, żeby Cię ktoś podwiózł ? No bo skoro się tak umęczyłaś - to chyba nie było zbyt przyjemne ? Dobrze Megi, trzymam za słowo - kilka słówek chociaż, że wszystko dobrze. Anulko - procenty były ? Masz niedzielę - wydobrzejesz. Kawa stoi - to miłej niedzieli wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sama zostałam - ale nie chce mi się przepychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) pewnie ja bede przepychac. Jozia:) pisalam o mielonych z dorsza,zdarza mi sie nieraz wejsc do tego sklepiku.Fakt ze pare lat omijalam go szerokim lukiem,ale teraz jakies licho kusi:) Poza tym inne potrawy robie sama,nie kupuje gotowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a podczas diety bierzecie suplementy diety? Wapno np.? Jakie? Szukam czegoś dla mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a podczas diety bierzecie suplementy diety? Wapno np.? Jakie? Szukam czegoś dla mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a podczas diety bierzecie suplementy diety? Wapno np.? Jakie? Szukam czegoś fajnego, w aptece proponowali mi Calcienff znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a podczas diety bierzecie suplementy diety? Wapno np.? Jakie? Szukam czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×