Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miccki

Przyjazny szpital w Warszawie dla kobiet w ciąży

Polecane posty

Gość miccki

Chciałabym prosić Was o pomoc interesuje mnie, który szpital w Warszawie i okolicy waszym zdaniem, jest najbardziej przyjazny kobiecie w ciąży, chodzi mi o badania , poród itp. z góry dziekuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29
Cześć Hmmmm Przyjazny mówisz, JA Ci to poiszę tak a sama zadecdujesz. Jeśłi chodzi o nowocześność i wyposażenie w sprzęt najnowszej generacji to najleprzy pod tym względem jest szpital im. Ksieżnej Anny Mazowieckiej na Krowej. Cły szpital jest po remoncie, wiec wszystko jet ładnie i czyściutkie. Dodtkowym atutem jest odział noworodkowy bardzo dobrze wyposażonuy i przygotowny do trudnych przypadków. Jeśłi chodzi o przyjazność matce no cóż tam panuje zasada rodzisz siłami natury aż do skutku nawet jak to by miał trwać i 48 h. Cesarskie cięcia sa tam tylko robione gdy jest już sytuacj apodbramkowa czyli gdy jest zagrożenie życia matki lub dziecka. Jeśli chodzi o położne to różnie to bywa. Ja rodział w szptalu im. Orłowskiego na ul: Czerniakowskiej. Oddział położniczy, patologi ciązy i noworodkowy nie jest moeż aż tak strasznie nowoczesny ale są po remocie i też wszystko jest czyste i w pastelowych kolorach. Odział noworodkowy ma tez inkubatory wieć nie ma obay zawsze jest pomoc a i tak najcięższe przypadki (i to chodzi o wszystkie szpitale) są przewożone albo n Karową albo do Centrum Zdrowia Dziecka. Jeśli chodzi o poród to przez cłąy okers można chodzić leżeć siedzieć itp., wypieranie dziecka odbywa się na łóżku – fotelu (ale w we wszystkich szpitalach tak jest może za wyjątkim prywatych gdzie można w kucki) w pozycji półleżącej lub bocznej albo coś pomiędzy to zależy jak Ci pasuje. Są dwie sale do porodów rodzinnych – duże i przestronne w jednej jest wanna, są w nich kanapy i fotele a nawet i telewizor. Na sali oółnej są trzy stanowiska do prodów odzielone śicnkami. Na salach dostepne są worki sako i piłki. Dostępny jest też cały czas anestezjolog i można w kazdej chwili poprosić o znieczulenie. Pani anestezjolog był bardzo miła i kompetentna, wszystko mi wytłumaczy ła i tak założył znieczulenie że nie wiedziąłm keisy to zrobiła, póżniej był jeszcze po porodzie klika rzy i pytała o samopoczucie i czy wszystko jest ok. Położne są tam bardzi miłe i kmpetentne, ja rodziła z Panią Heleną bardzo dosiadczona położna i poród przepiegł szybko. Jeśli chodzi o inne szpitale, to moja koleżnka rodziła na Wołoskiej i tez bgyła zadowolona, choć nie jst to az taka super nowoczesny szital ale było miło i szybko, minus brak sprzętu dla wcześniaków z większymi komplikacjami. Jeśłi chodzi o szital na Kasprzaka to tylko znam jedną opinię i nie jest ona zbyt przychylna. W sumie to jest tak musisz pojechać do każdego z interesujących Cię szpitali i obejrzeć sobie wszystko dokładnie porozmawaić z lekarzem położna i pacjentkami. Tak będziesz miła najpełniejszy obraz. Pozdrawiam i w razie pytań podję mój Nr GG 7887225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×