Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

urok milosny pl

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję opinii o stronie urok-milosny.pl, a raczej o tajemniczym magu, który kryje się za tą stroną. Mało jest opinii - kilka na blogu zawierającym każdego maga miłosnego - tam są zdecydowanie pozytywne. Jeden komentarz na jakimś forum - pozytywny. Oraz masa pozytywnych komentarzy na mało znanym forum - niestety ich autorka codziennie opisuje inną wersje - rozstanie z mężem, rozstanie z partnerem po 8 latach, po 4 latach, sytuacje, gdy ona nie była zainteresowana, a gdy facet z niej całkiem zrezygnował to ona jednak chciała itd - i tu każde pozytwne. Niestety nieprawdziwe. Może ktoś z was korzystał z uroku z tej strony? albo z oczyszczania aury i mógłby opowiedzieć o efektach lub ich braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARRY POTTER 24 LATA
Wyłudzanie grubej kasy od naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz sobie na proste pytanie. Czy gdyby istniała magia, to ci "czarodzieje" żyliby z rzucania uroków, czy by sobie wyczarowali sueper pracę, wygraną w totka, bogatego męża/żonę, pieniądze. A teraz pomyśl, kim jest ktoś, kto wmawia, że potrafi czarować i bierze za to pieniądze. Pomyślałaś? To teraz już wiesz, kto pisał te opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie pomyślałam, bo nie jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pomimo braku jajników, mózg chyba posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo trudne chwile po rozstaniu, byłam całkowicie załamana. Magia była moją ostatnią deską ratunku chociaż sama do końca w to nie wierzyłam. Znajoma poleciła mi pewna osobę i o dziwo po kilku tygodniach rytuał zadziałał. Nie będę podawała kontaktu aby nie robić krzywdy tej osobie, bo na tym forum jest dużo zawistnych osób ale jak chcecie wiedzieć jak było dokładnie w moim przypadku to piszcie na marzena.sikorka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecani tu magowie zapewne wiele nie zdziałają, rytuał trzeba odprawiać samodzielnie, chociaż nie jest to wcale łatwe. Mnie wszystko wyjasnila pani Diana z wrozkadiana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×