Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zakochana123456

Czuję, że to on

Polecane posty

Gość zakochana123456

Witam, Przestawie moją sytuacje. Proszę o radę, bo już nie za bardzo wiem co robić. Znam go dwa lata. Kiedy pierwszy raz go spotkałam, byłam jeszcze w związku, ale serce zabiło mi mocniej. Znamy się z tego samego miejsca pracy, ale nie pracujemy w tych samych zespołach. A więc przez dwa lata za każdym razem, kiedy była okazja po pracy - pokazywał, że nie jestem mu obojętna. Patrzyl, usmiechal, przedstawił się i tak zaczeła sie nasza historia. Jesteśmy oboje po 30stce, po długich związkach. Czuje ze jest chemia. W ostatnich kilku miesiacach nasze rozmowy konczyly sie pocalunkiem, zaprosil mnie na randke. Problem w tym, że wiem ze sie z nikim nie spotyka, a kiedy zaczynamy się do siebie zblizać to pozniej przez dluzszy czas milczy. Potem znowu sie odzywa. Nie do konca wiem jak to intepretowac? Nie chce byc nachalna, kiedys mi powiedzial ze mu na mnie zalezy. Ja też mu powiedziałam, że bardzo go lubie i ze dobrze mi sie z nim rozmawia. Czy macie jakis zloty srodek jak sprawic zebysmy sie znowu spotkali? Proponowalam na luzie piwo i byl bardzo szczesliwy, ale z przyczyn niezaleznych musial odwolac. Z jednej strony chcialabym, z drugiej czasem mam obawy ze moze on niczego wiecej nie chce od tej relacji - a nie chce byc nachalna. pomozecie? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×