Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nieudanezakupy

weloveart.pl robiliście zakupy?

Polecane posty

Gość nieudanezakupy

Zrobiłam zakupy w tym sklepie, oczywiście najpierw kliknęłam że czytałam regulamin, a dopiero później go przejrzałam. Termin dostawy jak się okazało to 30 dni. No dobra, poczekałam. We wtorek minęło te 30 dni napisałam maila. Nic. Na drugi dzień kolejnego. Też nie odpisują. Na ich stronie jest wzór odstąpienia od umowy, tylko ciekawe czy na to zareagują. Robił ktoś z Was zakupy w tym sklepie? Dostaliście zamówienie? Kilka lat temu kupiłam tam blok do akwareli i wszystko było ok i szybko bez tych 30 dni. Opinii w internecie o niech nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smalldreams
Nie polecam. Artykuły dostępne w tym sklepie w rzeczywistości nie są dostępne. Po zapłaceniu i braku informacji o wysyłce zadzwoniłam do tego sklepu i usłyszałam, że należało przeczytać regulamin, a w nim termin dostawy to 30 dni. Doskonale rozumiem zabezpieczenie się w regulaminie terminem 30 dniowym, nie rozumiem jednak dlaczego sklep jawnie nie podaje tego terminu przy dostępności produktów. Klienci, którzy nieopatrznie dokonają w tym sklepie zakupu i zapłacą udzielają temu sprzedawcy nieoprocentowanego kredytu, smamemu pozostając na długo z niczym. Bardzo nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ktoś odstąpił umowę u nich? Jak długo czekaliscie na odpowiedź i na zwrot pieniądzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego sklepu. Zamówiłam dwa szkicowniki, po 4 dniach dostałam maila z zapytaniem czy realizacja zamówienia może się opóźnić o tydzień, zodziłam się. Czekam już 7 tygodni a paczki nadal nie ma. Nie dostałam żadnej odpowiedzi na wysyłane przeze mnie maile, przy próbie dodzwonienia się do sklepu od razu włącza się poczta głosowa, jakby telefon został wyłączony. Pieniądze zostały zabrane, przesyłki nie ma. Omijajcie ten sklep z daleka, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×