Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ładnym kobietom też pod koniec dnia śmierdzą nogi??

Polecane posty

Gość gość

jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, ale kobiety potrafią bardziej śmierdzieć niż obleśny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i czemu mnie klamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to czlowiek czyli bedzie śmierdziec tak samo jak brzydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie smierdza a jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:11 Nie jesteś obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nigdy nie czułem, żeby żonie śmierdziały nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy nieraz po WFie wejść do szatni damskiej, aby się przekonać, czy dziewczynom nie śmierdzą stopy... I to tym pięknym jak najbardziej też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma wygląd do tego? Pot jest pożywką dla bakterii i z czasem każdy zaczyna śmierdzieć, tu dużo zależy od diety i sposobu prowadzenia się, osoby nadużywające alkoholu, narkotyków, palące papierosy, jedzące dużo mięsa zawsze będą bardziej i szybciej śmierdzieć niż osoby które prowadzą zdrowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci o wiele szybciej smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnym pachną ,brzydkim śmierdzą ,a wiesniary jak wyleją na siebie butelkę perfum i tak śmierdząca gnój ..Nie wiedziałaś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdura kompletna nawet zdrowa żywność jest szkodliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie Smiersza taka potówą, jak mojemu facetowi, ale takim jakby kwasem. Raz w życiu zdążyło mi sie, ze waliły niezmiernie, ale szlam z narzeczonym na wsi 3 km przez piach, masakra. Ogólnie nie Smiersza, jedynie jak sie powacha to rak jak mowilam, czuć taki kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas? Cukrzyca albo grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za brudaski co jebia nogi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybica? Hahaha Nie, stopy mam ładne, zadbane. Zapach raczej delikatny, prawie bezwonny, ale taki kwaśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ladnym nie smierdza. Tylko brzydkim. Buhahahaha, ale glupie pytanie w tytulowym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna zadbana
ja jestem ładna,odżywiam sie zdrowo,dieta,plus kąpiel,balsamy do ciała i stóp,nie wyczuwam żeby śmierdziały nawet po całym dniu chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest sprawa indywidualna. Niestety niektórzy ludzie mają ten wstydliwy problem z nadmierną potliwością stóp. Szczególnie ci którzy w pracy latem spędzają cały dzień w zamkniętych butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wąchać spocone skarpetki dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz głupsze te pytania 😉 Ale odpowiadając na nie, to o ile same geny nie maja tu, chyba wiekszego znaczenia, uroda, co do zapachu ciała już prędzej, czy tego, czy ktoś sie bardziej śmierdząco poci, lub mniej.

A znaczenie moga mieć takie czynniki jak np. odżywianie się, dbanie o siebie, które wpływaja i na urodę, więc na zapachy ciała podobnie, ile razy np. mijalam jakąs grubszą osobę na ulicy i nieładnie od niej pachniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym kiedyś czytałam artykuł o tym, że geny jednak jakoś wpływają na zapach bo im są lepsze, to i mniej podatności na różne choroby etc., a pewnie inaczej pachnie pot kogoś schorowanego, a inaczej kogoś zdrowego o lepszym DNA, my może tak bardzo tego nie wyczuwamy kiedy takie osoby są zaraz po prysznicu, ale np. psy juz prędzej. Choć podświadomie wyczuwamy czyjś zapach i na jego podstawie nawet decycujemy czy jest atrakcyjny czy nie, to jest nawet udowodnione naukowo. Czesto jest tak, że ktoś mimo, że jest atrakcyjny obiektywnie nas nie pociaga, a przeciętna osoba ma to coś, to zasługa wielu innych czynników niż wygląd, zapachu też, w koncu feromony istnieją. Więc ktoś o gorszych genach, bardziej podatny na różne choroby, otyłość, cukrzyce itd. może pocić się szybciej i mieć gorszy skład potu, przez co bardziej przykry zapach niż ktoś zdrowy i przez to atrakcyjniejszy, bo lepsze geny i zdrowie wpływaja automatycznie na wygląd, wage ciała, wygląd cery, włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×