Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu ekshibicjonistki?

Polecane posty

Gość morskawoda
Kochani, jestem mężatką, nie umawiam się z przypadkowymi panami. A ten dreszczyk zapewniam sobie najczęściej w saunie, na naturystycznej plaży albo w klubie swingerskim gdzie naprawdę panie mogą robić wszystko albo i więcej. Tylko partner tolerancyjny potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur 94
Rozumiem. Nie sądziłem że chciałabyś się ze mną umawiać :) Sauna czy plaża naturystów to miejsca dość oczywiste. Z kolei klub swingersów to już moim zdaniem hardkor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem na myśli znajomość wirtualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskawoda
Chcecie tu poznawać kobiety ? Jak chcecie wirtualnie to na xUpie chyba wystarczy dla wszystkich. Tam każda jest ekshibicjonistką która to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur 94
Nic mi ta nazwa nie mówi, czy to coś takiego jak ShovvUp, że kobiety siedzą przed kamerkami i ciułają grosze z tzw "żetonów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie miała ochoty przejść na priv to byś tu nie wchodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morskawoda
Lubię przebłyski inteligencji, proszę nie zawiedzcie mnie. To nie forum randkowe tylko tematyczne. A poza tym już wiecie dlaczego żadne dziewczyny nie chcą tu pisać. Po co. Ja też stąd ide . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak tu jeszcze wejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was najbardziej w tym pociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie byc podglądana. Ubiegłego lata na plaży po wyjsciu z wody poszłam na wydmy, zeby przebrac mokry strój. Zauważyłam nie daleko jakiegoś faceta w zbliżonym wieku do mojego (po 40) , który mnie obserwował. Udałam, ze go nie widzę i zmieniałam mokre rzeczy. To było jakies nowe doswiadczenie, ale nie powiem , całkiem przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur 94
A gdyby podglądał Cię młodszy, to też byłoby przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak, myslę że to nie ma znaczenia, oczywiście w granicach rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie. Też przypadek sprawił, że odczułam, że mnie podnieciło podglądanie przez mężczyznę. Ja sikałam w krzaczkach na przydrożnym parkingu. Byłam w spodniach to całą pupę oglądał mi od tyłu jakiś chłopak. Nie zerwałam się, ale udałam że go nie dostrzegłam, kucałam dalej i wtedy odczułam podniecenie. W końcu odwróciłam się, popatrzyłam na niego i jakoś bez skrępowania ubrałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że są. Nocowałem na delegacji w Warszawie w hotelu MDM. Rano gdy wyglądnąłem przez okno zobaczyłem w bloku, zaraz z lewej strony przy hotelu, w otwartym na oścież oknie na pierwszym piętrze zupełnie nagą kobietę udającą że myje okno. Stałem widoczny w oknie hotelu, raczej mogła mnie widzieć. Żeby było ciekawiej miała wielki, zupełnie nie podgolony zarost. Nie zauważyłem żeby wywołała na ulicach jakąś sensację. Spotkałem się z podniecającą się w ten sposób kobietą ale w niemal pustym plenerze, ale w centrum Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur 94
Fajna przygoda. Jak będę w Warszawie to wybiorę się w to miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś czekałem na kumpla pod jego blokiem. Usiadłem na ławce. Było gorące lato. Na parterze jakaś kobieta wycierała posadzke na balkonie. Miała na sobie jakąś krótka białą sukienkę, jak sie schylała widać było jej białe majtki. Oczywiście mimowolnie zacząłem spoglądać w jej stronę. Kobieta chyba to zauważyła i weszła do pokoju. Po chwili znów zaczęła wycierać posadzke schylając się mocno i odwracając do mnie tyłem. Ale białych majtek już na sobie nie miała. Zamiast nich mogłem dostrzec ciemny zarost. Potem popatrzyła na mnie i usmiechnęła sie zalotnie. A miała chyba z 50 lat. Jeśli przypadkiem to czyta to powiem, że był to baaaardzo podniecający show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowana większośc kobiet to ekshibicjonistki tylko mają jakieś dziwne opory, albo brak im odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna 1963
Myślę, że każda kobieta podświadomie lubi sie pokazywać mężczyznom. Latem byliśmy z mężem na wczasach i mieszkaliśmy w domkach kempingowych. Przyszłam zmienić strój po kapieli w basenie, a że w kempingu było strasznie gorąco, uchyliłam okno. Zaczęłam sie rozbierać i w tym momencie zauważyłam, że z przeciwka obserwuje mnie jakiś facet. Udałam, że go nie zauważyłam i rozebrałam sie całkiem, powycierałam dokładnie i zmieniłam ciuchy. To mnie nawet podnieciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jednak większość kobiet zamknęłaby czy zasłoniła zasłoną to okno "jakiś facet" może oznaczać że ten po prostu Ci się podobał i nie przed każdym każdym byś to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur 94
Fajna przygoda, Klementyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna 1963
Może coś w tym jest, w pierwszym odruchu chciałam zamknąć okno, ale cos mnie powstrzymało, nie wiem może ciekawość, jakie to wywoła emocje. Później sama się sobie dziwiłam, że tak zrobiłam , ale nie żałowałam. Jak rozmawiałam o tym z moja przyjaciółką powiedziała mi, że czasem tez tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że podświadomie chyba większość ma taki pierwszy odr******le tzw. otoczka kulturowa - co sobie pomyślą, jak się zachowa/m jak go spotkam na ulicy itp. skutecznie to blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pala mi stoi moze mi ja jakas pani wirtualnie zwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że wiekszośc kobiet ma takie ukryte skłonności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola C
Często jeżdżę pociągiem i staram się wtedy zakładać krótkie spódniczki. W tym roku latem tak usiadłam, że stopy miałam oparte o siedzenie naprzeciwko. Wiedziałam, że było mi widać majtki ale zrobiłam to świadomie. Jakiś facet usiadł po skosie naprzeciwko i widziałam, że zerka mi między nogi. Niby przypadkiem rozchyliłam jeszcze trochę uda żeby mógł dokładnie widzieć moją bieliznę, a miałam wtedy na sobie takie białe prawie przezroczyste majtki. Może w przyszłym roku jak będzie ciepło odważę się i założę tylko samą krótką spódniczkę bez majtek, i dam jakiemuś panu popatrzeć na moją cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola C, a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to młoda jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola C
Mam 24 lata. Ten wpis 13:03 nie jest mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, jesteś ekshibicjonistką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×