Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zarządzanie nieruchomościami Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Kto zarządza Waszą wspólnotą? Jesteśmy obecnie niezadowoleni z aktualnego zarządcy, który został nam narzucony przez dewelopera. Czy moglibyście polecić kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest zarządca z Posesji i jest bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ROGO. Młodzi ludzie znający się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kojarzysz LemmonHouse? Zarządca z tej firmy opiekuje się osiedlem na którym mieszkam (os. Szachowa na warszawskim Wawrze) i ze swoich wszystkich obowiązków wywiązuje się dobrze, jeszcze nie słyszałam, żeby ktokolwiek z moich sąsiadów na nich narzekał :) Osiedle jest schludne, czyste i zadbane, mamy sporo zieleni, a poza tym okolica jest bezpieczna - mieszka nam się tutaj naprawdę dobrze. A i z dojazdem do pracy nie jest tak źle, bo razem z mężem pracujemy dosłownie kilka ulic dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milik_traf_w_wkońcu
Polecam przejść się po prostu na jakieś sąsiednie, zadbane osiedle. Może jest tam jakiś zarządca. Wystarczy popytać mieszkańców i jakieś tam informacje już będą. My tak zrobiliśmy na Wilanowie. Okazało się że Lux-Dom który wybraliśmy zarządza tam kilkunastoma chyba osiedlami. Nie żałujemy decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska258
Skontaktuj się z nimi http://edyl.pl/pl/o-nas . Mają pod opieką 35 lokali a opinie są bardzo dobre na ich temat. Myślę, że więcej się dowiesz jak do nich zadzwonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Osiedle Zielone podpowiedział. Dobrze wydają pieniądze wspólnotowe, nie marnują kasy, jak trzeba coś zlecić firmie zewnętrznej to szukają opcji dobrych ale nie najdroższych i jak na razie jeszcze jakiś reklamacji nie musieliśmy składać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak jest zorganizowana u nas administracja odkąd się do firmy Osiedle Zielone przenieśliśmy. Przede wszystkim sporo spraw można sobie ogarnąć przez neta, przez IOK, choćby dostęp do kont księgowych mam stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Osiedle Zielone nam dobre warunki zaproponowała co do zarządzania i administrowaniem wspólnotą dobre 3 lata temu i współpraca się ukłąda cały czas oki. Te remonty co są planowane są rzeczywiście realizowane, nie pozostają jedynie w kwestii jakiś odległych planów bez konkretnj daty realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adabb

W naszym budynku działo się wiele złego pod względem technicznym i potrzebowaliśmy zarządcy, który uregulowałby przede wszystkim kwestie modernizacji przewodów wentylacyjnych i instalacji pożarowych. Udało się to zrobić po nawiązaniu współpracy z osiedlezielone.eu. Do tego zmienili nam warunki ubezpieczenia na znacznie korzystniejsze. W razie likwidacja szkód prawidłowa. Wiadomo, że ktoś po prostu nad sprawami wspólnoty czuwa profesjonalnie, a to znacznie większy komfort, proszę mi uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adacc
Dnia 15.02.2019 o 10:13, Gość adabb napisał:

W naszym budynku działo się wiele złego pod względem technicznym i potrzebowaliśmy zarządcy, który uregulowałby przede wszystkim kwestie modernizacji przewodów wentylacyjnych i instalacji pożarowych. Udało się to zrobić po nawiązaniu współpracy z osiedlezielone.eu. Do tego zmienili nam warunki ubezpieczenia na znacznie korzystniejsze. W razie likwidacja szkód prawidłowa. Wiadomo, że ktoś po prostu nad sprawami wspólnoty czuwa profesjonalnie, a to znacznie większy komfort, proszę mi uwierzyć.

Rowniez polecam Osiedle zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomootoomo

My mamy Zarządce Fadrowskiego i jest ekstra. Zero problemów jakichkolwiek. Dobry kontakt, zawsze oddzwaniają, same plusy ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMatylda
Dnia 14.06.2019 o 09:20, Gość tomootoomo napisał:

My mamy Zarządce Fadrowskiego i jest ekstra. Zero problemów jakichkolwiek. Dobry kontakt, zawsze oddzwaniają, same plusy ogólnie

Również mam dobre wspomnienia bo wynajmowałam mieszkanie w bloku, którym 'zarządzali''. Najbardziej pamiętam to że na klatce po prostu lśnilo. Nigdy wczesniej sie nie spotkalam by w takim miejscu było tak czysto :D Normalnie aż miło było wejść :D a niektóre klatki w blokach to są jak z horroru ;P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas od niedawna integrum management. Bardzo fajny zarządca, dobrzy specjaliści. Widać pierwsze pozytywne zmiany 🙂 powodzenia w wyborze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka
Dnia 19.08.2019 o 09:24, dada16 napisał:

U nas od niedawna integrum management. Bardzo fajny zarządca, dobrzy specjaliści. Widać pierwsze pozytywne zmiany 🙂 powodzenia w wyborze!

Słyszałam o tej firmie. Sporo ludzi jest z nich zadowolonych. Niedługi nadejdzie czas gdy będziemy zmieniać i u nas zarządcę. Na pewno ich wtedy zaproponuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordian

Integrum Management fajnie działają. Mieszkańcy są zadowoleni z ich pracy, w tym ja , także nie ma na co narzekać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 4.11.2019 o 11:13, Gość Kordian napisał:

Integrum Management fajnie działają. Mieszkańcy są zadowoleni z ich pracy, w tym ja , także nie ma na co narzekać 🙂

U mnie Integrum zajmuje się zarządzaniem moim najmem i równiez zajmują się tym bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, więc myślę , że firma Integrum Management dobrze ogólnie zarzadza nieruchomosciami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m

Integrum Management dobrze działa. Mają dobre ceny, a ich usługi sa na wysokim poziomie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli
 

Integrum Management dobrze działa. Mają dobre ceny, a ich usługi sa na wysokim poziomie. 🙂

A to fakt u nas zarządzali i było wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Artur Fadrowski działa i jest o niebo lepiej niż gdy był jakiś młody chłopak z polecenia znajomego, ale nie pamiętam nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas Altiplano jest zarządcą nieruchomości, bardzo dobrze dają sobie radę. Wcześniejszy mało się interesują co się dzieje, a teraz jest zupełnie inaczej. Można im zgłaszać jak coś się dzieje i nie olewają tego tylko działają, próbując rozwiązać problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas Integrum Management i nie ma się do czego przyczepić, ilekroć jest jakiś problem to szybko to wyjaśniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w Wwie na pewno jednymi z lepszych jest Integrum Management. Wszystko dobrze ogarniają na osiedlu, zajmują się wszystkim kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×