Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Julia - fakt w miejscach publicznych z mm czasem wygodniej nieco, choć wiadomo jak dla kogo ;) jak wszystko ma swoje plusy i minusy. My dzisiaj też zaliczyliśmy już trzeci raz restaurację i mały póki co za każdym razem dał zjeść w spokoju nam i wszystkim dookoła na szczęście ;) Spotkałam dziś kolegę z pracy ze swoją żoną, która była w ciąży i tak od słowa do słowa, wyznali bez niczego że spodziewają się bliźniaków i że ciąża po in vitro... Zdębiałam, nic nie odpowiedziałam, że u nas też, mimo że w pracy i tak się pewnie domyślają ;) A ja nie mogę doczekać się urlopu, a to jeszcze dwa tygodnie... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie dodało mojego posta... Ja jak karmie w miejscu publicznym to po prostu zakrywam się pieluszka tetrowa i wtedy nic nie widać. Zazwyczaj ludzie się do nas uśmiechają i nikt mi jeszcze uwagi nie zwrócił, w sumie nie ma na co, bo naprawdę zakrywam się dobrze;p Biedrona karmisz całkowicie mm? Julka - tak, czasami ściągam pokarm, jak np zostawiam małego z mężem i faktycznie jest wtedy wiecej w piersiach, ale przechodzi z reguły po dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zostałam zakwaterowana ;) M odesłałam do domu i chyba będę sie dzisiaj nudzić jak mops :) jutro przytule córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Annie84- trzymam kciuki!! To juz jutro najcudowniejsza chwila przed Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie :D ja wzięłam książkę przeczytałam kilka razy te same strony i nic za chwile nie pamiętałam;-) Trzymamy kciuki za jutro :-) o której cc ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, Nadzieja dziękuje. Na razie leżę pod KTG, póki co wszystko dobrze poza tym, ze lekarz stwierdzil, ze CC to pójście na łatwiznę, ze nawet i chce próbować SN, jakby to był mój wybór - 2 rożnych lekarzy napisało, ze mam mieć CC i co ja mogę? Nadzieja na książce tez sie nie mogę skupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie nie przejmuj się jego gadaniem, zawsze znajdzie sie osoba odmiennego zdania jak w każdym innym temacie. Nastaw sie ze jak odejdzie znieczulenie to będzie bolało i najbardziej bolesne będzie pierwsze wstanie z łóżka. Bierz przeciwbólowe to lepiej to zniesiesz. U mnie podawali niestety tylko paracetamol 3 razy dziennie. Na trzecią dobę juz będzie w miare a potem tylko lepiej:D ja trochę źle wspominam bo byl zakaz odwiedzin i musiałam radzić sobie sama. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie Kochana Szybkiego rozwiązania i jeszcze szybszego dojścia do siebie! Daj znać! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skanusia
Witam was moje drogie. Chciałam się pochwalić ze w sobotę nad ranem urodziłam śliczna dziewczynkę. Niestety zakwalifikowano ja jako wcześniaka ale póki co wszystkie wyniki wskazują na to ze jest cała i zdrowa. Waga urodzeniowa to 2830 g i mierzy 51 cm wiec nie jest zle. Dostała rownież 10 pkt. Odnośnie porodu to ja osobiście nigdy więcej nie chciałabym przezywać porodu naturalnego. Skurcze krzyżowe to po prostu koszmar! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie - trzymam kciuki, będzie dobrze! Ja przeciwbólowe brałam tylko przez pierwszą dobę i Tobie też tego życzę! Oprócz tego co Napisała Nadzieja to ja tylko dodam, że u mnie ból niesamowity pojawił się też po powrocie do domu, jakieś 10 dni po cc. Nie wiedziałam czy coś się dzieje, czy po prostu tak ma być i trochę byłam wystraszona.. a to obkurczala się macica i ciągnęła szwy, ale mimo to przeciwbólowych nie brałam. Niewiedza powoduje czasem strach, dlatego Ci to piszę ;) x Morela - ściągam jeszcze, ale niewiele tego jest. Dlatego kibicuje niesamowicie Tobie i Julii w tym temacie :) x Julia - a my dopiero 62 zaczęliśmy ubierać ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Skanusia, to Ci córcia numer wywinęła ;) Gratuluję i wszystkiego dobrego dla Was :) * Annie powodzenia :) * Nela trzymam kciuki za badania. Napisz jak będziesz po wizycie jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia gratuluje, dużo zdrówka dla córeczki i dla Ciebie. Dziewczyny baaaaardzo dziękuje za kciuki i za dobre rady, dobrze wiedzieć co i jak, chociaż ja cały czas powtarzam, ze ja przeżyje wszystko, tylko niech Malutka bedzie zdrowa. Póki co szaleje, KTG i usg ok, u mnie tylko pojawiły sie jakieś skurcze, chociaż wcale ich nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Skanusia- ogromne gratulacje :) a wczoraj sobie o Tobie pomyslalam :) Fajnie, ze sie odezwalas :) A coreczka duza i silna dziewczynka jak na ten tydzien ciazy :) Pospieszyla sie troszke :) Jak mozesz to napisz po czym poznalas, ze to juz? Przyszly skurcze, wody odeszly czy jeszcze cos innego sie wydarzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszacue mnie Dziewczyny:) Skanusia- ogromne gratulacje! Fajnie, że masz juz córcię przy sobie. X A Annie- Ty za chwile, jak przeczytałam że już jutro bedziesz tulić swojego Skarba to aż mi sie oczy zeszkliły. Tyle czekałaś na tą chwile. Ściskam Cie! :) X Aleczka- jak dajecie rade w domku? Macie już swój rytm dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skanusia
Dziękuje kochane za tyle miłych słów! Mała moja jest od początku strasznym siłaczem a do tego jest bardzo grzeczna. Miska d. Odeszły mi wody i zaraz pojawiły się skurcze. Godzinę pózniej byłam już na porodówce. Poród trwał trochę ponad trzy godziny. Przyjemnie nie było ale dla takiego skarba warto się trochę pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Zocha w domu jest wspaniale. Powoli uczymy się swojego rytmu. Malutka grzeczniutka jam na razie. Daje pospać, uwielbiam na nią patrzeć, jest taka śliczna. Skanusia gratulacje! Trzygodzinny poród to bajka, ja czekałam "troche" dłużej na Alę. Masz rację ze bóle krzyzowe są okropne, a parte 3 godziny jak u mnie też masakra. Ale już nie pamiętam, wystarczy że spojrzę na moją córkę to wiem ze warto bylo. :-) Annie trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Czekamy na informacje po jak znajdziesz chwilkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za kciuki, odliczam cały czas, juz wiem ze CC rano, zostało mi jeszcze jakieś 12 godzin, chyba juz nie będę spała. Najbardziej żałuje, ze przez cesarkę nie będę mogła od razu być z córeczka, nie będę mogła jej przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Jutro wizyta w Gamecie... Trochę się stresuję nie wiem co mi powiedzą, choć ja mam nadzieję, że wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie jak mnie zszyli i przewieźli z bloku na sale to przynieśli małą i miałam ją skóra do skóry przez trzy godziny :-) To tak szybko minie zobaczysz a mąż może uczestniczyć w ważeniu, mierzeniu itd :-) X Basik będzie dobrze :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzx
10dpt mrozaka blastka bhcg 69.95. Mogę się już pomału cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Annie mi położyli Juniora na piersi jak tylko go wytarli, a mnie szyli, potem go ważyli i mierzyli, a ja będąc szyta cały czas go widziałam. Na salę jechał ze mną i cały czas był przy mnie, położne położyły go do mnie do łóżka. Trzymam kciuki za jutro. X Skanusia gratulacje. X Madzx wszystko na dobrej drodze, ale Ped e długa ptzed Tobą, trzymam kciuki za przyrosty bety i serduszko. X Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie84 bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki! Już za chwilę przytulisz swoją wyczekaną córeczkę, przed Wami najpiękniejsze chwile. Ból minie a zostaną same dobre wspomnienia. Powodzenia :* ZosiaD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skanusia gratulacje! Tez myślałam o Tobie wczoraj bo spojrzałam na nasza listę ciężarówek i pomyslałam ze ostatnio sie nie odzywasz i jak tam u Ciebie a tu proszę Twoje Szczęście juz z Tobą! Śle buziaki dla Waszej rodzinki. Dużo zdrowka! Basik powodzenia. Daj znać po wizycie. Wierze ze wszystko jest ok. Annie mi po cc przyłożyli synka do twarzy i tak chwile leżeliśmy. Na czas szycia dali mojemu M do kangurowania i po kilkunastu minutach juz cały czas był ze mną na pooperacyjnej. Cała noc ssał cyca mimo ze nic tam nie było ale dzięki temu rozkręcił mi laktację. Zatem jak chcesz kp to go przystawiaj non stop nawet jak nic nie leci. Juz za chwile będziesz ze swoją Królewna! To przepiękne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka ja tam sie moge zasłaniać ale moj mały ciagle przerywa i odsłania suta wiec u mnie to nic nie daje. Musiałabym mu twarz zakryć :) Biedronka dobrze ze 62, masz mniej do noszenia, bo ja to juz zakwasy mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Annie powodzenia będzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mój też się co chwila odrywa, ja w sumie zasłaniam nas, tak że na ramieniu wieszak tetre i kurtyna jest taka, że głowę mu zasłania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Nie dodaje moich postów :/ X Annie-będzie dobrze, teraz przed tobą największa przygoda życia! X Skanusia, gratulacje! X Basik, musi być dobrze. Nosisz waleczne dziecko pod sercem :) X My w drodze na bioderka i pneumokoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też jak Morela robię kurtynę z pieluszki gdy karmię "na mieście" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×