Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość ewap156
Gość no fajna fajna i co ja obchodzą moje plany no tyle ze ja ją traktowała jak siostrę bo normalny pracownik jak zaszła w pierwszą ciążę to przykre to ale u mnie nie miał by już pracy bo niestety 2 lata to długo i trzeba kogoś zatrudnić na jej miejsce ale ja tego nie zrobiłam tylko zapierdzielam za dwie i prosiłam teraz tylko o parę miesięcy żebym była w domu czy to tak wiele dwa lata jej nie było wróciła na 6 miesięcy i znowu dwa jej nie będzie ale do mnie już powrotu nie ma koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja z tym nowym pracownikiem to nie tak prosto bo ja jestem tą od zamówień kontaktu z przedstawicielami itd a ona to była mój zastępca i żeby wyszkolić kogoś teraz to naprawdę trochę czasu minie żeby ktoś poznał rynek zwyczaje itd to pewnie do tego czasu już by mi się kończyl urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa myślałam ze chodzi o kogoś"za ladę" ..no trudno zrobisz co musisz tam, a resztę w domu. W dobie Internetu jakoś dasz rade. Ja wole nie myśleć o marcu bo będę musiała wrócić na zmiany i będę po 16 godzin poza domem.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Wiesz ja sobie tak tłumacze ze stopniowo Tosia się przyzwyczai teraz mój mąż będzie dwa tygodnie z nianią a później moja mama .A gość naprawdę racja każdy ma swoje życie od obcego bym tego nie wymagała ale to moja siostra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja czy ty przypadkiem nie masz coś wspólnego z apteka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Śledzę forum, ale widzę że troszkę "podupadło" ;-) ;-) nowe obowiązki to również nowe wyzwania i trudno się dziwić :-) Julia :-) Zgodnie z obietnicą melduję się z płcią - tym razem będzie dziewczynka :-) jutro nas synek kończy 2 latka, w sobotę czeka Go pierwsza duuuuuża impreza ;-) Uściskaj maleństwo :-D :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa bezpośrednio nie mam :D Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No Nadzieja nie bądź taka tajemnicza pracujesz na zmiany to nie jesteś lekarzem ,przedstawicielem tez nie bo oni na zmiany nie pracują no podpowiedź coś bardzo się orientujesz w nazwach leków itd to określenie za pierwszym stołem no musisz pracować w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
No moja Tosia dziś wypiłam pierwszy raz 100ml płynu ale niestety nie czystej wody tylko herbata owocowa ta co Syllk polecała trudno lepiej słodkie niż jak ma się odwodnic w te upały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa w rodzinie mam farmaceutów po prostu :-) a ja napisałam specjalnie "za ladą" nie "za pierwszym stołem";-) Jak chcesz napisz do mnie na Nadzieja7878@wp.pl Spróbuj ta herbatkę z Rossmana melisa plus 50% sok z jabłek bez cukru. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa- :), dobrze ze sie odezwałaś, odpoczywaj Kochana, bo juz niedługo spotkanie z córeczką :), dobrze że dr jest czujny. Daj znac po kolejnych badaniach. Ja nie chodzę do dr Sz, ale do innego i też uważam że jest b. szczegółowy. X Kiniaa- co u Ciebie? Odpoczywasz? Co zdecydowaliście? X Troche tu cicho, fakt, ale to pewnie przez wakacje i te upały :p Mamuśki i ciężarówki, żyjecie? X Nel, Alexvan- dajcie znac po wizytach, trzymam kciuki! X Ola1986- gratuluje córeczki! Bedzie parka, to napewno była słuszna decyzja :* Alexvan- zapraszamy na Fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro 37tc i czeka mnie wizyta u ginekologa juz n=sie nie moge doczekac. Zobaczymy co slychac u mojej córci,myśle że orientacyjnie wazy ok 3000-3200g. Ciekawe do kiedy da mi zwolnienie skoro termin mi wychodzi na 17 sierpnia a z USG na 11.08. Już mam wszystko gotowe dla siebie do szpitala,wzielam tez kilka ciuszkow dla malej spakowalam. Jak bede w szpitalu to maz dopiero mi wyparzy butelki i smoczki i w razie czego dowiezie mi laktator. Przygotowalam juz na wyjscie aby M nam przywiozl body na dlugi rekaw,pajacyk,czapeczke,skarpetki i kocyk z pieluszka. Pewnie bedzie cieplo nie mialam pojecia co przygotowac dla takiego noworodka na taka pogode,no ale zreszta to tylko chwilka co bedzie na dworzu.Dzisiaj mi się snilo że mialam skurcze co 8minut a potem nagle co 2minuty :) Wzielam chyba sobie do serca rade psiapsioly ze jak bede miala skurcze juz tak regularnie co 5minut to mam jechac do szpitala ;) Wieczorem i w nocy czuje ze mam splycony oddech i czasami mam wrazenie ze brakuje mi powietrza. Zaraz jade z synkiem na kontrol bo cos mu nie schodzi wysypka ktora miala byc od tj grypy bostonskiej. My z m tez troche tez sie zarazilismy,pojawilo sie u nas kilka swedzacych kropeczek ale mam nadziejeze szybko znikna. xxx Jak mozecie to korzystajcie z pięknej pogtody a te które nie moga zycze powodzenia w poszukiwaniu cienia :) xxxx Wszystkim Aniom,Aneczkom wszystkiego najlepszego z okazji imienin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Sylka- u moich bratankow wysypka utrzymywala sie ponad miesiac... To naprawde paskudna choroba, mlodszy nie mogl chodzic jakies dwa tyg, bo tak bardzo go nozki bolaly... Mam nadzieje, ze u Was przebiega ta choroba bezbolesnie! X Faktycznie cisza tutaj :) X Biedrona- zazdroszcze urlopu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD U nas nadzwyczaj lagodnie przebiega,na razie mamy 1,5tyg jak do nas zawitala ta grypa. Po "Bostonce" juz nie ma śladu delikatnie miejscami schodzi malemu skora ale na klatce piersiowej i na pleckach dostal wysypki powirusowej i ocywiście dr nie dal nam na to zadnego lekarstwa,stwierdzil, że przejdzie samo. Jeszcze za sierpien zaplace za zlobek a potem zobaczymy czy Kuba bedzie jeszcze chodzil bo w lipcu niestety byl tylko8 dni a placic trzeba xxx Fakt,faktem spokojnie tu na forum,choć moze dlatego ze jest sezon urlopowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że forum troszkę podupada ;) Ja czytam Was codziennie i nieustannie trzymam kciuki za starające się wciąż dziewczynki i nasze ciężarówki, piszę rzadziej nie tyle z braku czasu, co po prostu nie ma o czym ;) Filip rozwija się z dnia na dzień. Codziennie jest inny :) Skończył 2 miesiące i zaczyna interesować się swoimi rączkami i nozkami :) od wczoraj zaczął chwytać, choć nie do końca umiejętnie, za to mocno chwyta za serce swoim uśmiechem, śmianiem się w głos i słodkim gaworzeniem :) Od piątku urlop... nie możemy się doczekać! Pierwszy taki urlop :D Początki są ciężkie, ale teraz już jest super. Jest grzeczny i spokojny. Nie wiemy co to kolki póki co i oby tylko zdrówko było. W nocy budzi się już tylko raz :) Pozdrawiamy, a ciężarówkom życzę wytchnienia w te upały. x Nadzieja, Ewap - a ile taki maluch powinien dziennie pić, jak nie ma upałów? Bo mój jak nie ma upałów, to nie chce za bardzo pić. W upały wypije może 100 ml. A jak upałów nie ma to tak może z 50 ml. Na szczęście pije mi zwykłą wodę. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka - gratuluję córeczki! :) x Sylkaa - powodzenia na początku! Pewnie będzie ciężko, ale trzymam mocno kciuki i na pewno dasz radę. Napisz jak sobie radzicie, ciekawa jestem niezmiernie. Szybkiego i szczęśliwego rozwiązania! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona- jak nie ma upałów to nawet wystarczy samo mleko, dopóki nie będzie rozszerzona dieta. Ale 50ml wody to jest wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllkaa - ja też jutro mam wizytę ( 36t 4d) tylko, że to kwalifikacyjna do porodu w prywatnej klinice. Nie wiem czego się spodziewać, ale mam nadzieję, że będę mogła obejrzeć sale porodową i dowiem się co i jak. Również miałam dzisiaj sen dotyczący porodu ... śniło mi się, że odszedł mi czop śluzowy i jak powiedziałam mężowi, to wpadł w panikę :P ... obudziłam się wystraszona i praktycznie biegiem znalazłam się w łazience aby sprawdzić, czy aby nie dzieje się to na prawdę :P o Nie wiem jak inne ciężarne sobie radzą, ale ja mam generalnie dość tej temperatury i dusznego powietrza. Zaczęły trochę puchnąć mi stopy (możliwe, iż przegięłam spacerami po lesie), do tego drętwieje mi prawa ręka i budzę się często z potwornym bólem prawej dłoni - nie mogę zgiąć palców. To pewnie jakiś ucisk w kręgosłupie ... Ciągle nie mogę znaleźć czasu na spakowanie torby do szpitala ... wczoraj znalazłam jeszcze jedną torbę z ubrankami i znów muszę pranie dla Maluszka zrobić. Nie mam monitora oddechu, zastanawia się czy jest sens kupować laktator-przecież nie wiem do końca czy Młody będzie chciał ssać... o W ubiegły czwartek poszłam z dziewczynami na spacer, okazało się, że to był podstęp. Zabrały mnie do kawiarni na bezkofeinową i pyszny sernik na ciepło z lodami i ... dostałam prezenty...takie małe baby shower :) ... było bardzo miło ... a w piątek wybieram się na podobne przyjęcie organizowane dla mojej bratowej. Zrobiłam tort z pieluszek z akcesoriami potrzebnymi Maluszkowi. Muszę jeszcze opakować w celofan i gotowe. Pozdrawiam serdecznie w nadziei, że dziś będę spać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ale super niespodzianka, fajnie mieć takie osoby wokół siebie. Pytałaś o prywatna położna. Ja miałam i uważam ze były to najlepiej wydane pieniądze. Nie wiem jak skończyłby sie moj poród bez tej kobiety. Biedronka ale super ze tylko raz sie budzi. U mnie niestety 3 razy. Ten o 5.30 to ja juz nie kontaktuje :) Ola gratuluje dziewczynki. Życzę sobie zeby moj mrozaczek okazał sie dziewczynka bo zawsze chciałam córeczkę. Myśle ze mała ilośc wpisów to wynik wakacji no i jeszcze weekend był do tego. My wyjechaliśmy do rodzinki. Jutro wracamy a w piątek urlop! Warmia wita :) Z małym juz sie oswoiliśmy na tyle ze nie mam obaw co do wyjazdu. Jest juz z nim kontakt. Uśmiecha sie, guga, składa języczek, chce sie porozumiewać całym sobą. Mega różnica, ma juz 7 tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wciąż trzymam kciuki za staraczki !! I ciężarne oby do szczęśliwego rozwiązania :-) Biedronka jak nie ma upałów wcale nie musi pic wody. Moja córka tez raz się budzi w okolicach 2-3 i później różnie 6-7 a czasem śpimy do 8-9 :-) Za to od kilku dni za nic nie chce zostać sama w ciągu dnia, wszystkim szybko sie nudzi i jest me i me ...waży prawie 8 kg i ręce z kręgosłupem nadają sie znów na rehabilitacje ..właśnie się budzi uwielbiam te uśmiechy z samego rana :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Mamuski, ciezarowki i przede wszystkim staraczki odzywajcie sie jak najczesciej co u Was :) za te ostatnie caly czas trzymam bardzo mocno kciuki! X Mamuski fajnie tak Was czytac, zwlaszcza tuz przed porodem jak strach przed nieznanym coraz wiekszy ;) X Julka- synek caly czas tylko na kp? Po jakim czasie od urodzenia udalo Ci sie przystawic malego do piersi? Skad wiedzialas, ze prawidlowo ssie? Przygotowywalas w jkis sposob brodawki do tego jeszcze przed porodem? Bede wdzieczna za wszystkie info :) X Annie84- daj znac w wolnej chwili co u Was :) X Darkness- ja obrzek stop mialam juz od kilku tyg, ale glownie tylko lewej. Codziennie delikatny, a czasami ledwo sandalka zapielam. Jednak ostatnie dwa dni to koszmar... Obrzek obu stop, prawa jest teraz taka jak kiedys max lewa, a lewa mam chyba podwojna! Spanie z nogami do gory troszke pomaga, ale za to biodro boli :P Chcialam isc do kosmetyczki na pedicure, ale az mi wstyd i chyba sama sie pomecze :P A kolezanki super niespodzianke Tobie zrobily :) Co do pakowania torby do szpitala to mam podobnie hihi :P Poki co wszystko odlozylam na jedna polke w szafie, po wizycie poloznej wczoraj pojechalismy dokupic m.in. kapturki do karmienia, bo stwierdzila, ze z jedna piersia czekaja nas z tym problemy (wklesla brodawka). Wczoraj wieczorem M wyjal mi walizke i torbe dla dziecka... Dzisiaj postaram sie obie spakowac :D ale nie wiem czy sie uda ;) Co do porodu to przyznam szczerze, ze myslac o tych upalach i problemach z obrzekami ciesze sie, ze zostalo mi tylko 8 dni. Do tego ten stres zwiazany z ******* malego i swiadomosc stanu lozyska powoli mnie dobija i chce, zeby ten czas minal jak najszybciej. Daj znac po kwalifikacji czy wszystkobposzlo zgodnie z planem :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Sylka- to super, ze udalo sie to przejsc lagodnie :) Jejku juz niedlugo bedziecie w 4 :) Jak sie czujesz te ostatnie chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ale miałaś super niespodziankę, bomba!!! Przed wizytą w klinice zrób sobie listę pytań obyś o niczym nie zapomniała. Oczywiście czekamy na relacje Olka gratuluję cory, to moje marzenie!! ' Basiczku dziś twój wielki dzień, bardzo mocno trzymam kciuki, czekam z niecierpliwością na wiesci. Jak się czujesz??!! Zocha82 przez ten miesiąc się mocno relaksowalam ;-) W przyszłym tyg powinnam dostać @ i w piatek wizyta. Przedyskutujemy jeszcze raz temat 8 iui na która tak nalega m. Niby dr powiedziała na ostatniej wizycie że jeszcze na peknietym by spróbowała więc pewnie na tym przystaniemy. Boję się tylko tego że znowu po Iui uda się na krótko i znowu będe w kropce, bo dr będzie zlecala iui skoro zachodze, więc szczerze mówiąc wolę po tej iui nie zajść i we wrześniu podejść do ivf ( chyba moje myślenie robi się coraz głupsze) Okazało się że moja znajoma nie miała opryszczki tylko cytomegalie,najadla się dużo strachu bo jeden z lekarzy ja mega wystraszyl ale wszystko jest ok. Dziękuję za wszystkie wpisy odnośnie opryszki, tez temat bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do forum to myślę że to sprawka wakacji i we wrześniu wsxystko wróci do normy i nienadazymy z czytaniem ;-) Elfica, malami89,martuska, eversea, kiciołka co u was dziewczynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
MiśkaD Na razie jest strach przed porodem. Chciałabym niby karmić piersią ale nie wiem czy przy Kubusiu dam rade siedziec z cycem i nie latwiej mi bedzie przejsc na butle.Jestem taka Zosia-samosia boje sie czy maz da sobie rade jak bede w szpitalu.Chcialabym dopiac w domu wszystko na ostatni guzik ale tak sie nie da bo zawsze jest cos do zrobienia.Do tej pory moje rozstania z synkiem trwaly góra 1,5dnia,jak idzie czasami w weekend do moich rodzicow na jedna noc,wiec tez mi tak dziwnie.Chce juz miec to wszystko za soba. Smiejemy sie ze Kuba taki maly a bedzie starszym bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka zalamka
Miska napiszesz mi nazwę tego Dhea które brała przed ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem kobietki :D Odmeldowuję się po wizycie ... Ogólnie to nie jestem zadowolona ... Ponieważ miałam się umówić do mojego lekarza, tak zrobiłam ... szkoda tylko, że nie poinformował mnie, iż w tym szpitalu też przyjmuje tylko prywatnie. Normalnie gdybym umówiła się na wizytę kwalifikacyjną to nic bym nie płaciła, a tak znów 150 poszło, do tego 45zł zapłaciłam za GBS, ale wiem, że to trzeba mieć. Ta klinika, to zwykła kamienica przerobiona na "szpital" ... klimatyzacja nie działała, było mega duszno, w gabinecie nawet nie było aparatu do usg :( Zbadał mnie i okazało się, że przez 2 tyg zrobiło się rozwarcie na 2cm i Młody bardzo główką przylega. Tak mnie zbadał, że teraz mnie cały czas boli. Musze trochę poleżeć ... lewa stopa lekko mi spuchła. o Miałam zrobione ktg ... wszystko ok :) Mam skierowanie do szpitala, ale tam tylko tak, ze jak się akcja rozpocznie. Zwolnienie wystawione do 24.08, termin na 22.08, a z usg na 12.08. Dr powiedział, że jak nie urodzę do 12 sierpnia, to mam do niego zadzwonić, to powie mi co i jak. o Jakoś inaczej to sobie wszystko wyobrażałam ... może wyolbrzymiam, ale ... coraz bardziej rozważam rodzenie w szpitalu państwowym w mojej miejscowości. o MiśkaD - masz ułożone na półce w szafie ... a ja nawet nie wiem czy wszystko mam kupione :P ale po dzisiejszej wizycie i wczorajszym śnie ... chyba dzisiaj spakuję ... kurcze boli mnie podbrzusze ... zastanawiam się czy aby nie specjalnie mnie tak "mocno" zbadał??? Wolałabym wytrzymać do poniedziałku, do następnego ktg. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness rozumiem że chcesz rodzić prywatnie tylko ze względu że pravuje tam twój dr prowadzący???? Jesteś kochana nie zadowolona ze szpitala na twoim miejscu odwiedzilabym również państwowy szpital żeby miec porównanie i wtedy podjelabym ostateczna decyzje, współczuję boli podbrzusza klac się , leż i odpoczywaj. Kurcze ty już rodzisz a dopiero zaszlas, gdzie ten czas zlecial, szok Basik teraz twoje wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Witajcie! Jak po wizycie? Serduszko ledwo bo ledwo ale widoczne gołym okiem ale przez detektor ciężko wyczuwalne. W zeszłym tygodniu dr mówiła że to koniec 5 tyg. Dzisiaj że to już 8. I nie jest dobrze.Bo jeśli dzisiaj policzyła dobrze tygodnie to właśnie o 1 tydzień płód jest za mały a to dobrze nie wróży. Dziwnie bo w zeszłym tyg wszystko było ok jak na ten wiek a teraz mówi że może dlatego te przyrosty były takie małe na początku bo le się rozwija. 4 sierpnia jadę na usg i będzie ono decydujące. Mam nadzieję że dr się pomyliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiczku ja również mam nadzieję że dr się myli, napisz kiedy miałas transfer , ilu dniowego zarodka podany może dziewczyny wylicza który to tydzień, jestem z tobą całym sercem.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×